Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post

    Vidis da ipak moze.
    To jeste odraz samopouzdanja plus pozitivne afirmacije sto je deo Novakovog nacina razmisljanja i zivota. Kroz rokenrol kontam da je vise najavio zurku sezone i da je to po njemu vrhunac cele sezone jer predstavlja ultimativni goal. Ako pobedi sada Nadala na RG mislim da ce prica o glavnoj kozi biti zavrsena. Samo da bude na 100 posto u finalu i ja isto verujem u titulu.
    Vecina recenog u tvom postu je tacna, ali... Moze biti samouvjeren, moze spremati rokenarol, znacilo to zurku ili rokenrol tennis, i o svemu cutati. Ko sto on obicno radi. Sto je pricao o Medvedevu prije AO finala? Nije najvljivao rokenrol iako ga je spremao. Nije imao potrebe. Bio je siguran u sebe. Ocigledno da smatra da ce pomoci ako bude plasio Rafu.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      Vecina recenog u tvom postu je tacna, ali... Moze biti samouvjeren, moze spremati rokenarol, znacilo to zurku ili rokenrol tennis, i o svemu cutati. Ko sto on obicno radi. Sto je pricao o Medvedevu prije AO finala? Nije najvljivao rokenrol iako ga je spremao. Nije imao potrebe. Bio je siguran u sebe. Ocigledno da smatra da ce pomoci ako bude plasio Rafu.
      Ma nije to nista smisljeno sa nekim ciljem. Za sve ostale igrace na drugim podlogama se ocekuje da ce ih on pocistiti... od prvog do zadnjeg bez obzira sto su koske mnogi od njih, pa zato mora da ublazi taj pritisak precenjivanjem ili bolje receno postovanjem protivnika naglasavanjem da su i oni kvalitetni teniseri. Jedino protiv Nadala na sljaci nije favorit i stoga drugaciji odnos u medijima prema tom izazovu.

      Comment


      • Oke, napisacu ja posto niko nece.Novak osvaja ovaj RG 100%!

        Comment


        • Nadal je posle prvog seta malo poleteo previsoko i neočekivano dobio po nosu 6 - 1. To nije bilo čišćenje, bilo je kroz borbu. Nadal dobro servira u ključnim trenucima ali generalno bilo je dosta prilika za brejk Novaka. Ima tu još 10% podešavanja za Novaka i da se sklope određene kockice. Nadal može da upadne u lošiji ritam ali samopouzdanje je ogromno na šljaci, to se mora slomiti. Da vidimo žreb prvo. Ipak mislim da Novak može do titule uz malo sreće. U suprotnom, male su šanse. Lud je ako baci sve na RG i ako sad ide na sve ili ništa. Ima celu ovu i sledeću sezonu da je favorit na Slemovima. To je 7 Slemova. Bez žurbe. Važno je da se mentalno ne potroši previše.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Oke, napisacu ja posto niko nece.Novak osvaja ovaj RG 100%!
            Ja sam šokirana


            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Ko god gleda Wish&Go, zna da oni organizuju nagradnu igru preko one aplikacije Toldya i da je nagrada knjiga o Djokovicevoj 2018.
              E pa ja sam bila prva za WTA Madrid i top 5 sam za ATP Rim, ne znam da li to znaci da cu dobiti 2 knjige, ali jednu bi sigurno trebalo.

              Ako neko zeli da ima tu knjigu, ja bih da je poklonim, jer meni zaista ne treba meni samo zanimljivo da se igram
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kako ti ne treba... uzmi citaj malo

                Comment


                • Usao na mtf forum i vidim ima taj neki narativ da ih je Djokovic vise impresionirao od Rafe i ja se ne mogu oteti slicnom utisku. Da nije bilo onog clutch serviranja ali opet ocito je taj clutch postao dio Rafine igre izrazeniji nego ranije i to samopouzdanje igraju ogromnu ulogu a ovako ground game pa mene je tu Novak bio bolji.
                  I mislim da ako obojica udju svjezi i Novak izdrzi taj first strike napad i Rafa losije servira da sigurno ima finih sansi kako se mec produzava ALI glupo je bilo sta pisati definitivno ga Rafa posjeduje zadnji par godina na sljaci ali nikad nije bio igracki blizi do ovog finala Rima.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Usao na mtf forum i vidim ima taj neki narativ da ih je Djokovic vise impresionirao od Rafe i ja se ne mogu oteti slicnom utisku. Da nije bilo onog clutch serviranja ali opet ocito je taj clutch postao dio Rafine igre izrazeniji nego ranije i to samopouzdanje igraju ogromnu ulogu a ovako ground game pa mene je tu Novak bio bolji.
                    I mislim da ako obojica udju svjezi i Novak izdrzi taj first strike napad i Rafa losije servira da sigurno ima finih sansi kako se mec produzava ALI glupo je bilo sta pisati definitivno ga Rafa posjeduje zadnji par godina na sljaci ali nikad nije bio igracki blizi do ovog finala Rima.
                    Kad se sjetis kakvi su bili u MC, obojica su jako popravili formu. Rafa je blizu makimuma. Ako se izuzme pad koncetracije i podcjenjivanje Djokovia pocetkom 2. seta, po mom misljenju, Rafa je bio odlican u finalu. Svejedno, Novak je vise impresionira. Prvo, Djokovicev napredak u formi od MC-a na ovamo je veci od Rafinog. Drugo, igariti skoro 5 sati subotu, a potom pruziti onakvu partiju u finalu, je podvig. Trece, jasno je da je ono finale RG-a u oktobru aberacija a ne pravilo. Cetvrto,mnogima se cini da Novak moze jos da popravi formu. Nisam siguran. I on je blizu maksimuma, ali moze da bude svjeziji, samim tim da ima vise energije i moze da varira taktiku.

                    Protiv Novaka, Rafa u pravilu odlicno servira. Ako se sretnu na RG-u, ocekujem jednako dobro serviranje ako udje svjez u mec. Rafa ce biti prilicni favorit protiva Novaka na RG-u. Pricamo o 65:35%.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Oke, napisacu ja posto niko nece.Novak osvaja ovaj RG 100%!
                      Ovo ti nije nikako trebalo!!! 😑
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bojana kakav nagradna igra, sta atp, wta, poznato mi nesto, ali...?
                        Nikad nisam odgledala od prvog do poslednjeg min, my bad 🙄
                        Originally posted by mmajstor View Post
                        Kako ti ne treba... uzmi citaj malo
                        Citaj, citaj...


                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • https://nova.rs/sport/tenis/novakovo...mor-s-jelenom/

                          Comment


                          • Sjajna analiza finala:
                            https://theracquet.substack.com/p/ro...al-vs-djokovic

                            Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Složio bih se da Novak ne može puno bolje nego što je igrao. No to je došlo ni iz čega. Nula ozbiljnih mečeva i onda 3 preozbiljna za dan i po. Rafael je gradio formu. Ne mogu da se setim kad je Novak ovako naglo podigao formu. Zanimljivo će biti videti koliko omladinci veruju u sebe. Stiče se utisak da je Rafa na ovoj sezoni lovina, što se tiče šljake. Mislim da posle svega Stefanos, Zverev, Rublev i Šapovalov mogu da odigraju dobro protiv njega. Njihov problem su neki Fucoviči i slični igrači. Oni čiste Rafi žreb.

                              Po Novakovom rasporedu i igranju u Bg rekao bih da on vata formu da pregazi prvu nedelju ko plitak potok, sa sve QF. Ostaju mu 2 meča da odigra perfektno.

                              Uz malo sreće i težak žreb Rafe, ako omladinci odrade posao biće prostora u eventualnom finalu da se pobedi.

                              Comment


                              • Kako ne moze bolje, kada mentalno nije bio na svom nivou jer se previse istrosio prethodni dan?
                                Zreb ce tu biti bitan faktor. Previse dobrih igraca u top8....Zverev, Tim, Cicipas, Medvedev, Rubljev. Ko bude dobio lakseg protivnika u cetvrtfinalu bice u prednosti.

                                A u Beogradu mislim da igra samo zbog Djordja.....odigrace 2 meca i cao zdravo.

                                Comment

                                Working...
                                X