Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogu hvala Beograd se zavrsio, Novak je uzeo titulu ali se vidjelo cijelo vrijeme da je mislima u Parizu.

    Na kraju je rekao sve sto je trebalo: "Idemo na titilu u Parizu!"

    Sretno Novace!

    Comment


    • Bogami reče: idemo po titulu na RG 😃

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tatina ćera ❤

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Bogami reče: idemo po titulu na RG 😃

          BelGRade. Gaross Roland.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Comment


            • Dobro je, za trenutak pomislih da je ovo mozda onaj njegov doku pa se zabrinuh.

              Comment


              • Samo nek se kloni Vulina i ostalih bitangi iz vlasti, za ostalo... let them talk.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Samo nek se kloni Vulina i ostalih bitangi iz vlasti, za ostalo... let them talk.
                  I Suzane Vasiljević, videli smo u košarci kako to prolazi kad su je bespogovorno slušali.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Iz Rafinog tabora ušli prepucavanje sa Noletom

                    Comment


                    • ih,pa nece valjda sa fedom-sad ih zovu fedull
                      Wizard

                      Comment


                      • Gledao sam sinoć Novaka. Dobro igra ali u principu ako dođe do duela sa Rafom, ima šanse samo ako bude dobro vraćao servise i sam dobro servirao. Defanzivno i ofanzivno je Rafa u prednosti. Bolje se i brani i bolje napada. Sećam se jedne godine, da li je bila 2014.godina, Novak je tesno izgubio a igrao je bez BH paralele.

                        Verujem da će se Novak vratiti na staru dobru taktiku iz 2011. Mislim da je to zamisao njega i njegovog tima.

                        ​​​​​​Po mom mišljenju ako Novak uspe da održi top nivo prva dva seta, postoje šanse da Rafin servis znatno oslabi. Očekujem sličan meč kao na W2019 sa Rogerom. Deluje mi da Novak ima spremnu strategiju. Puno znači što više ne misli na rekord po broju nedelja. Sada samo Slemovi.

                        Za Novaka će biti izuzetno važno da dođe do duela i sa Rogerom. Feđa će da da sve od sebe da stigne do duela sa Novakom jer zna da ako želi da napadne Wimbledon, mora da odmeri snage sa najboljima.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 02-06-21, 07:12.

                        Comment


                        • Mene najvise brine sto Novak sipa znatno vise neiznudjenih od Nadala. Plus sto su mu reakcije i anticipacija znatno oslabile proteklih godina, veliki je jaz izmedju njih dvojice u tom pogledu. Nadal je neprikosnoven "citac misli", uvijek te provali dje ces da napadnes, dok je Novak s godinama sve cesce na pogresnoj nozi. Nervira me taj trend...

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Mene najvise brine sto Novak sipa znatno vise neiznudjenih od Nadala. Plus sto su mu reakcije i anticipacija znatno oslabile proteklih godina, veliki je jaz izmedju njih dvojice u tom pogledu. Nadal je neprikosnoven "citac misli", uvijek te provali dje ces da napadnes, dok je Novak s godinama sve cesce na pogresnoj nozi. Nervira me taj trend...
                            To određuje podloga. Džabe njemu čitanje misli kad je na betonu na aparatima protiv Novaka. Igrali su 50.puta jedan protiv drugog, poznaju se. Obojica znaju šta ih očekuje. Nema tu nikakvih iznenađenja. Samim tim i to čitanje se podrazumeva.

                            Novak je u pravu, u prethodnih par izdanja na šljaci stvarno nije bio na nivou. Barem 3 ili 4 izdanja koja pamtim a to su Madrid 2018 mislim ili 2017, Rim prošle godine, i tada je preumoran uzeo set Rafi, Rolan Garos prošle godine, realno Rafa je bio spremniji, Novak je išao u Ameriku, karantini, debakl diskvalifikacija itd, i ovaj meč u Rimu, ove godine je već nešto što liči na 2016.god. Dakle Novak očigledno smatra da može da pobedi. Samo mi deluje uvereniji nego što smo mi.

                            Meni lično deluje spremnije. Sviđa mi se kad krene da onako izjavljuje "I like my chances". To izjavljuje kad je vrlo samouveren. Rekao bih da smatra da je fizički spremniji od Rafe i da je on taj koji je u podužem meču u prednosti.

                            Kada je Novak spreman on dobro servira na turniru a sinoć je jako dobro servirao. U eventualnom duelu, očekujem da Novak jako dobro servira. Oborio je jedan rekord, to je olakšanje, bezbroj puta izgubio od Rafe na ovom turniru, više nema čega da se plaši.

                            Moja prognoza da je strategija ta iz 2011 a to je na fizičku spremu, na dugačak meč.

                            Comment


                            • Nađoh nešto zanimljivo pa da podelim i sa vama...
                              Postavljam u formi linka jer se drugačije ne vidi / bar ja ne vidim kada postavite tw statuse

                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Odlican i danas. Malo muke pocetkom treceg, pogotovu na onaj njegov drugi servis gem koji je trajao 13 minuta, ali svojskii se trudio da ga odbrani, i bogami sjajno cuvao bl.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X