Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea rutinski zavrsio ovu tekmu. Nakon sto je Stoke ostao sa igracem manje, bilo je pitanje trenutka kada ce se tekma prelomiti. Liverpool razocarao opet, al bitno je da sam pogodio rezultat u H2H I nadam se da ce Everon izdrzati.

    Comment


    • Totenhem se raspada sta Liveprul opet pao...haha nisam gledao ali chuh da akciju krstenu nisu imali,sansu..nista...chudo,zaboga


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • sve smo vam blizi drage komsije

        Comment


        • Totenhem tuga........ Al najvise me nervira sto Rednap nema onu stvar da jednom zameni onog Bejla!!
          sigpic

          Comment


          • kako lepo mirise to 3 mesto

            Comment


            • Balotelli izjavio da je vrijeme da se smiri i da nece vise praviti probleme, te da osjeca potrebu da se iskupi i dokaze Mancini-u. Ajd bas da vidimo i ovo

              Comment


              • Originally posted by miki7878 View Post
                Totenhem tuga........ Al najvise me nervira sto Rednap nema onu stvar da jednom zameni onog Bejla!!
                Sta je sada s njim problem,citao sam nedavno da mu igraci zamjeraju sto se boji duela,a on je u svoju odbranu rekao da ne zeli da ima neke teze povrede u karijeri...nisam gledao utakmicu,ali gostovanje Everton-u nije bilo jednostavno nikad nikome...

                Chelsea i Arsenal su sve blize Tottenham-u,ko zna mozda se na WHL-u opet bude igrala LE,nije tako djelovalo dobar dio sezone,ali od kako je Fabio dobio otkaz,nekako je i Harry cudan
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Fanta View Post
                  Balotelli izjavio da je vrijeme da se smiri i da nece vise praviti probleme, te da osjeca potrebu da se iskupi i dokaze Mancini-u. Ajd bas da vidimo i ovo
                  nema od te ljubavi nista a mi cemo pobediti gradjane i dati vam titulu

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Sta je sada s njim problem,citao sam nedavno da mu igraci zamjeraju sto se boji duela,a on je u svoju odbranu rekao da ne zeli da ima neke teze povrede u karijeri...nisam gledao utakmicu,ali gostovanje Everton-u nije bilo jednostavno nikad nikome...

                    Chelsea i Arsenal su sve blize Tottenham-u,ko zna mozda se na WHL-u opet bude igrala LE,nije tako djelovalo dobar dio sezone,ali od kako je Fabio dobio otkaz,nekako je i Harry cudan
                    Problem je u tome, sto po meni on je u timu zbog starih zasluga. I danas je isfolirao jedan faul. Sutira i sa 30 m, nikom nece da doda kad moze......
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miki7878 View Post
                      Problem je u tome, sto po meni on je u timu zbog starih zasluga. I danas je isfolirao jedan faul. Sutira i sa 30 m, nikom nece da doda kad moze......
                      To sam i ja primetio mnogo je digao nosic da ga Fergi trenira popio bi on kopacku u glavu odavno
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        To sam i ja primetio mnogo je digao nosic da ga Fergi trenira popio bi on kopacku u glavu odavno
                        izgleda da mu se ide u Barselonu

                        Comment


                        • Originally posted by miki7878 View Post
                          Problem je u tome, sto po meni on je u timu zbog starih zasluga. I danas je isfolirao jedan faul. Sutira i sa 30 m, nikom nece da doda kad moze......
                          Cuo vjerovatno da navodno Real i Barcelona zele da ga dovedu naredne sezone i odmah se umislio,a i u PL ga je islo.Gledao sam utakmicu Tottenham-Utd,Harry je katastrofalno postavio igru,imao je mozda i amaterski vezni red,pocinje i on da gubi konce,gubi se covjek...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Bravo za komsije iz Liverpula,odlicno igraju protiv ekipa iz vrha tabele,a Bale u zadnje vrijeme dosta simulira,steta mislio sam da nije takav.'Arry se ocigledno sprema za preuzimanje rep. Engleske,boli njega kita za Totenhem.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              izgleda da mu se ide u Barselonu
                              Ako nece da dodaje loptu, moze Barsu da sanja...

                              Losa igra Spursa, izgleda da su pali u igri i to dosta... Od neke borbe za titulu, dosli su dotle da im je cak mesto za LS ugrozeno...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Lepo ja rekoh da pevci moraju kad tad u krizu , 3 izgubljena meca za redom
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X