Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Lepo ja rekoh da pevci moraju kad tad u krizu , 3 izgubljena meca za redom
    Ne znam gdje nam je pamet bila,niko te vjerovatno nije slusao
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ne znam gdje nam je pamet bila,niko te vjerovatno nije slusao
      Stvarno me iznenadi Tottenham,znao sam da ce utakmicu odluciti jedan gol,ali sam mislio da ce taj gol postici Tottenham

      Comment


      • Sreca pa smo napravili neku zalihu, pa se jos uvek koprcamo. Valjda ce sada protiv stoka krenuti na bolje. Al isto tako ne moze ni Arsenala drzati vecito ovakva forma. bar se nadam
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miki7878 View Post
          Sreca pa smo napravili neku zalihu, pa se jos uvek koprcamo. Valjda ce sada protiv stoka krenuti na bolje. Al isto tako ne moze ni Arsenala drzati vecito ovakva forma. bar se nadam
          Razlika je u tome sto je Arsenal imao tu krizu vise puta ove sezone i nekoliko meceva kada nije mogao pobedjivati ( Blekburn,Bolton,Swansea... ) a vi tokom cele sezone igrate kao po loju do sada
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Razlika je u tome sto je Arsenal imao tu krizu vise puta ove sezone i nekoliko meceva kada nije mogao pobedjivati ( Blekburn,Bolton,Swansea... ) a vi tokom cele sezone igrate kao po loju do sada
            Samim tim sto se arsenalu to cesce desava, veca je mogucnost da ce se opet pojaviti. Dok kod totenhema bilo je ipak za ocekivati da jednom ovako nesto mora da naidje. E sad dokle....
            sigpic

            Comment


            • Defo se danas ispucavao, nijedan sut mu nije bio opasan, stavise vecina mu je isla u golmana.Pored njega naravno da je Adebajor danas bio neprimetan.Po meni Sparsi su u drugom poluvremenu imali inicijativu i stvarno je steta sto nisu postigli gol, jer mi se cinilo da ce podela bodova biti najpravedniji rezultat.Ne znam zaso nije igrao van der Vart od pocetka, ali znam da ako je neka sitna povreda bila, zasto ga je protiv Stivenadza poceo u prvih 11.Sve mi se cini da se Rednap vise posvetio tome da preuzme mesto selektora Engleske, pa se cini da namerno sabotira Totenhem.Steta za stativu Sahe u nadoknadi vremena.
              Jelavic postigao prvenac za Everton.Posle tog gola je tek krenuo Totenhem da preti ozbiljnije i krenuo je ofanzivnije ka golu Hauarda.
              U neku ruku sam i ocekivao poraz, zato sto Everton svoje najbolje pruzi protiv najjacih i stvarno neki put imas osecaj da je Gudison Park neosvojiva tvrdjava, kad ono mali timovi koji se bore za opstanak ko od sale pobee Everton na njihovom stadionu.

              Trener Mojes ce u sredu proslaviti desetogodisnjicu svog dolaska na klupu Evertona.
              Last edited by Ricma; 10-03-12, 21:02.

              Comment


              • Everton nastavlja sjajan niz od 7 neporazenih utakmica. Ovom pobjedom dosli su na samo 2 boda zaostatka za gradskim rivalom, Liverpoolom. Ne bih ih otpisao na Anfieldu. Sada slijede 3 izuzetno teska meca za njih: Liverpool u gostima, Sunderland i Arsenal kuci. Mislim da imaju velike sanse da ostanu neporazeni i na Anfieldu kada su u ovakvom zaletu. Bice to pravi derbi.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Everton nastavlja sjajan niz od 7 neporazenih utakmica. Ovom pobjedom dosli su na samo 2 boda zaostatka za gradskim rivalom, Liverpoolom. Ne bih ih otpisao na Anfieldu. Sada slijede 3 izuzetno teska meca za njih: Liverpool u gostima, Sunderland i Arsenal kuci. Mislim da imaju velike sanse da ostanu neporazeni i na Anfieldu kada su u ovakvom zaletu. Bice to pravi derbi.
                  Eto nek pobede Liverpool na Moyesovoj godisnjici. Sa Sunderlandom ce biti veoma zanimljivo i onda na kraju vec kad budu istroseni Arsenal to rutinski resi. Secam se pre jedno 2-3 sezone kad smo ih dobili u gostima 1:6. Nisam mogao da verujem kad sam cuo, mislio sam da me sprdaju.

                  Nek spremaju lovu za humanintarne svrhe oni navijaci "Pevaca" koji su se kladili sa Wilshereom.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Eto nek pobede Liverpool na Moyesovoj godisnjici. Sa Sunderlandom ce biti veoma zanimljivo i onda na kraju vec kad budu istroseni Arsenal to rutinski resi. Secam se pre jedno 2-3 sezone kad smo ih dobili u gostima 1:6. Nisam mogao da verujem kad sam cuo, mislio sam da me sprdaju.

                    Nek spremaju lovu za humanintarne svrhe oni navijaci "Pevaca" koji su se kladili sa Wilshereom.
                    ja mislim da je tad bilo 1:4 za nas iako smo gubili 1 pol,al u 2 je bilo shou al ja budala nisam imao mda da uplatim iz 1-2 i jos 1 tekmu 2-1 a cini mi se da je bila to Vest hem-junated

                    Comment


                    • 1:6 je bilo secam se. 1. kolo je bilo.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Everton nastavlja sjajan niz od 7 neporazenih utakmica. Ovom pobjedom dosli su na samo 2 boda zaostatka za gradskim rivalom, Liverpoolom. Ne bih ih otpisao na Anfieldu. Sada slijede 3 izuzetno teska meca za njih: Liverpool u gostima, Sunderland i Arsenal kuci. Mislim da imaju velike sanse da ostanu neporazeni i na Anfieldu kada su u ovakvom zaletu. Bice to pravi derbi.
                        Cuj ne bi ih otpisivao na Enfildu... Pa oni su favoriti na tom mecu... Mi da izvucemo bod, puna kapa...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Cuj ne bi ih otpisivao na Enfildu... Pa oni su favoriti na tom mecu... Mi da izvucemo bod, puna kapa...
                          Nemoj tako, tu je svemocni Carli.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Cuj ne bi ih otpisivao na Enfildu... Pa oni su favoriti na tom mecu... Mi da izvucemo bod, puna kapa...
                            Ako ti tako kazes.

                            Ali to je ipak derbi, sve je mogucO.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Svemocni Carli rijesava derbi slobodnjakom sa 35 metara...
                              Last edited by The Admiral; 10-03-12, 21:58.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by c-bosh View Post
                                Svemocni Carli rijesava derbi slobodnjakom sa 35 metara...
                                Zar on nije odlican igrac ,sjajan izvodjac prekida , resavac utakmica , bar tako Visko kaze Bar ako mislimo na istog Carlija
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X