Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TOOO BRE POBJEDA JE POBJEDA..IDEMO BREE...

    Good old Arsenal,
    we're proud to say that name.
    And while we sing this song,
    we'll win the game.
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • Mi smo gubitnicka ekipa,to se nece promijeniti jos dugo vremena...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO RVPMVP
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nista od LS, koncentrisati se na FA, pa da vidimo sta cemo sledece sezone... Treba naci kvalitetne igrace na leto, ako je to sad moguce bez LS takmicenja... Totalno nezasluzen poraz, ali totalno, nije tu Arsenal nista kriv, Persi je iz dve sanse u utakmici dao dva gola, pokazao da je svetska klasa...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Liverpool dosta bolji, ali ko im je kriv kada ne znaju da daju gol..

            Sjajna pobeda, Van Persie doktor, sta reci za ovog coveka? Ali, najzasluzniji za ovu pobedu je realno Wojceh, zbog njega smo i dosli u situaciju da dobijemo tekmu..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • ja sam mislio kako je liverpul krenuo da ce nas otkinuti u 1 poluvremenu,al 2 pouvreme sam pred sam kraj odgledao,al samo me zanima kakve je povreda artete

              Comment


              • Zasto protivnicki golmani brane nenormalno kad igraju na Anfieldu :@ :@ :@

                Comment


                • Liverpul 30 golova u PL van Persi 25 sta reci bogotac !
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Po meni Kuyt je krivac za ovaj poraz jer je promasio penal da smo ga dali bila druga prica

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Zasto protivnicki golmani brane nenormalno kad igraju na Anfieldu :@ :@ :@
                      To vise govori o nasoj realizaciji nego o bilo cemu drugom.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Lepo sam rekao,ovo se zove za mene rutina. Robin kralj,Song isto !

                        Comment


                        • E sad Comolli majmune izjavljuj kako imamo po 3 kvalitetna igraca na svim pozicijama,ukleta smo ekipa sto rece neko,svu srecu smo ispucali u Istanbulu,to nam se vraca sada...Jebote koji je ovo promaseni penal ove sezone?!Ne mogu da vjerujem...
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Liverpul 30 golova u PL van Persi 25 sta reci bogotac !
                            To sve puno govori o nasem timu i dosta o Van Persiju... Kako da uopste pomislimo da udjemo u LS sa 30 postignutih golova ?? Tesko cu izdrzati jos jednu sezonu u LS bez Liverpula, tesko...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kakva lopta Songa,genijalno
                              O Robinu se nema sto rec',rijeci su suvisne
                              sigpic

                              Comment




                              • Kako volim ove gostujuce navijace
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X