Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto sto i Vladan kaze, ja bih najradije Bale-a... to je naslednik legende kluba, svi znamo koje!

    Ali njega mislim da vuce da ode u Barsu ili Real, kao i svakog igraca... sto ja bas ne razumem, ali ajd'...

    Comment


    • "Pogodi ga lopta u loptu", boze koliko sam nepismen .

      Sva sreca postoji edit opcija.

      @Vladan

      Pricati o Bejlu je bas nerealno. Ne bih da zvucim bzvz, pogotovo prema navijacima istomisljenicima, ali zar niste zadovoljni Nanijem, Jangom i Valensijom? Imamo sigurno najjaci set krila u ligi i jedan od (naj)jacih u Evropi. Ako bih dovodio nekog, to bi bio neki mlad igrac, koji se nece buniti da ulazi sa klupe i koji ce pored pomenute trojke napredovati i jednog dana nekog od njih zameniti. A i Dzejms Rodrigez je u tom pogledu nerealan, jer on vec zreo za I tim. Robi Brejdi, pozajmljen igrac Halu, ce sigurno ici na turneju sa I timom pa cemo videti sta i koliko moze on. Park ce ici, ocajan je ove sezone, izgubio je mesto dolaskom Janga. Slazem se da je borac i da ce verovatno ostati upamcen kao poseban igrac na Old Trafordu ali vec ga stizu godine.

      Sto se tice relacije Velbek-Cicarito obojica su za rotaciju, ne prave probleme, cute i rade i zato ce obojica ostati u klubu. Svako ima neke svoje prednosti i mane. Cicarito moze sanjati Velbekovu kontrolu dok ovaj jednostavno nikad nece biti takav strelac. Ok, razlicita misljenja ja njega ne bih prodavao. Meni je makar previse drag.

      Sto se Rodzersa tice njega vidim u Sparsima/Liverpulu.
      Last edited by ExEric; 08-04-12, 22:40.
      sigpic

      Comment


      • Zaboravih da dodam i Jirgena Klopa koji ce sigurno biti trazen! Gotivio sam ga jos dok je vodio Majnc, a oradjuje odlican posao sa meni omiljenom Borusijom!

        Comment


        • Odmah da ti kazem da taj nigde nece ici. Produzeni su ugovori sa par bitnih igraca(jos samo se ceka kagava)+doveden je Rojs i ne verujem da ce napustiti ambicionzni projekat koji se vodi u Dortmundu i ako se ne varam dobio je povecanje plate.Bilo bi stvarno neozbiljno sa njegove strane da ih napusti kada je klub konacno stao na noge i koji ima u planu da prodje grupnu fazu LS sledece sezone.

          Comment




          • Comment


            • BBC Sport team of the week: Al-Habsi,Ivanovic,Collins,Perch,Ridgewell,Scholes,Art eta,Gerrard,Dempsey,Cisse,Jelavic.

              Comment


              • Dzerard u timu kola?

                Comment


                • Izgleda da ce i Norwich otkinuti bodove Spursima, mada ima jos celo poluvreme...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Everton nacinio katastrofu nad Sanderlendom, 4-0, od toga su tri dali za 5 minuta... A Sise nastavio Seriju, 10 gol u devet meceva, covek je masina...

                    A Spursi izgubise od Norwicha, ocajni su Spursi, forma im je znatno opala..
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • eto vam prilike da ih preteknete,a mi da im pobegnemo na +5

                      Comment


                      • Everton je zasad na 7. mjestu i pobjegli su gradskim rivalima na +4, ali Liverpool igra sutra. Norwich na za njih fantasticnom 10. mjestu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mumi, ispravka za Norwich, na 9. mestu su...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Koja golcina ARFE

                            Gledao Tot, slabo su igrali !

                            Ajmo nando daj Fulamu 3 komada veceras !

                            Comment


                            • Bio sam na faksu pa sam tek sad vidio rezultate,igracima Norwich-a zelim puno srece,zdravlja i veselja

                              Ben Arfa je jedan od najvecih potencijala u PL-u,madjionicar,Newcastle ne popusta,posebno ova dvojica danasnjih strijalaca
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment

                              Working...
                              X