Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Engleska je jedinu titulu uzela usled dve velike sudijske kradje, prvi put kada su prebili i onesposobili Euzebija drugi put kada je priznat gol a lopta bila skoro metar van gola. Tako da o postenim titulama mislim da ne moramo da raspravljamo, a sto se trenutne situacije tice nije mnogo drugacija na ostrvu nego na apeninima jednostavno previse stranih igraca je u engleskoj a oni dolaze iz fudbalskih skola gde se na simuliranju radi. Jedino da ih sve isterate iz lige i da ostanu samo Englezi da igraju.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Engleska je jedinu titulu uzela usled dve velike sudijske kradje, prvi put kada su prebili i onesposobili Euzebija drugi put kada je priznat gol a lopta bila skoro metar van gola. Tako da o postenim titulama mislim da ne moramo da raspravljamo, a sto se trenutne situacije tice nije mnogo drugacija na ostrvu nego na apeninima jednostavno previse stranih igraca je u engleskoj a oni dolaze iz fudbalskih skola gde se na simuliranju radi. Jedino da ih sve isterate iz lige i da ostanu samo Englezi da igraju.
      Svejedno, vidna je razlika u simuliranju izmedju pomenutih liga.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Engleska je jedinu titulu uzela usled dve velike sudijske kradje, prvi put kada su prebili i onesposobili Euzebija drugi put kada je priznat gol a lopta bila skoro metar van gola. Tako da o postenim titulama mislim da ne moramo da raspravljamo, a sto se trenutne situacije tice nije mnogo drugacija na ostrvu nego na apeninima jednostavno previse stranih igraca je u engleskoj a oni dolaze iz fudbalskih skola gde se na simuliranju radi. Jedino da ih sve isterate iz lige i da ostanu samo Englezi da igraju.
        Citajuci ovaj post dobio sam osjecaj da je Engleska liga jedna od gorih na svjetu, da se celnici uglavnom bave kriminalom i namjestanjem. Simuliranje je dio svake lige, toga je uvjek bilo i uvjek ce biti. Meni licno Talijanska liga nije nista posebno po igri, ne znam sta vidis u njoj, ali cinjenica je da tamo ima timova koji se mogu ravnopravno nositi sa ostalim najjacim klubovima Evrope, i to su vec dokazali par puta. Sto se tice Engleza, navijam za UTD ali ne smatram tu ligu takodjer nista posebnom, ali svakako da mi je bolja od Talijanske, iz razloga sto se na otoku uvjek igrao dobar fudbal bez obzira o kojoj utakmici je rijec. Za mene najbolja liga jeste Primera, jer tu vidim jednu odlicnu mjesavinu, vise vrsta fudbala i sl.

        Comment


        • http://www.sportklub.info/venger-ume...ja-veci-budzet

          Dovesce pojacanja-klince...

          Comment


          • la_injury_league_111207.jpg
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • @fanta bas obrnuto, mesavina fudbalskih filozfija i skola jeste zastupljena samo u engleskoj, zbog gomile trenera stranaca i igraca stranaca, sto je cudno Italijani su takodje puni stranaca ali od svog stila i nacina ne odustaju dok je u Spaniji to najizrazenije, nema nikakve mesavine, sve ekipe igraju strogo pas po zemlji, sve ekipe igraju sa puno dodira, spor tempo, na defanzivu tradicionalno ne obracaju previse paznje, tako je vec decenijama i to se ne menja. Druga stvar prvi deo posta se odnosi na uspeh engleske reprezentacije 66. godine a ti decko ne znam o cemu pricas malo si zalutao. Trece i najvaznije rekao si da su italijanski klubovi pokazali da se mogu nositi sa engleskim par puta. Italijanski klubovi imaju zbirno najvise trofeja u evropi i na svetu tako da su samo engleski mogli dokazati sto ti kazes par puta da se mogu nositi sa italijanskim jer i dalje je italijanski fudbal najtrofejniji u istoriji, to sto trenutno nema najvise uspeha i sto nije dominantan je druga stvar.

              Comment


              • Kazem par puta jer se desavalo da druge evropske ekipe izbace neku Talijansku. Recimo Schalke je nasutao Inter prosle sezone u LP, pa tu je i Totenhem koji je sredjivao i Inter i Milan, a kao neki stariji primjer dat cu ti utakmicu izmedju Uniteda i Juventusa u kojoj smo izbacili Juve, a jos mogu nabrajati do sutra ako hoces.
                Previse si zasljepljen tim talijanskim fudbalom, i previse ga velicas, kao da je Bog zna sta.

                Comment


                • Najjaca liga na svetu je PL skoro da nema autsajdera.Uzmimo na primer Everton,tim sa sredine tabele.On da je u Spaniji mogao bi bez problema da konkurise za ligu evrope
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by psycho.ts View Post
                    Najjaca liga na svetu je PL skoro da nema autsajdera.Uzmimo na primer Everton,tim sa sredine tabele.On da je u Spaniji mogao bi bez problema da konkurise za ligu evrope
                    Gde bre, urnisao bi ga Atletik na San Mamesu...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Mozda se i opameti covek video je dokle je stigao ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Vjerovatno ima onih koji ne citaju temu Arsenala, pa treba i ovdje objaviti vijest da je Arsavin jutros otisao na posudbu u svoj Zenit a detalje oko transfera ce da objavi u toku dana, tako je rekao.
                        Takodjer, Samba je otisao u Anzi.

                        Comment


                        • Originally posted by psycho.ts View Post
                          Najjaca liga na svetu je PL skoro da nema autsajdera.Uzmimo na primer Everton,tim sa sredine tabele.On da je u Spaniji mogao bi bez problema da konkurise za ligu evrope
                          Prvo uzeo si los primer, posto sredina tabele ionako nije daleko od mesta koje vode u LE. Imali bi male sanse protiv: Atletik Bilbaa + Atletika, Malage, Osasune, Sevilje, Espanjola. Sve su to timovi puni tehnicara, i u veznom redu i na bokovima.

                          PL jeste najbolja liga na svetu, ali ovakva poredjenja nisu validna.
                          Last edited by Bogi; 25-02-12, 11:38.

                          Comment


                          • A sta reci,napadamo ali kao po obicaju jalovo. Oko 10 kornera i ni iz jednog nismo imali sansu ?! Kako je to moguce.

                            Nemam zivaca gledati drugo. Dosta i bod.

                            Comment


                            • Kako smo igrali dosad, i nije toliko lose poluvrijeme. Mogu reci i da je dobro. Sturridge i Lampard imali najbolje sanse... Luiz poslao 3 veoma korisne lopte. Ali je steta sto nismo zabili jer cemo sada po obicaju pasti u igri. Uvijek tako niotkuda, u sred utakmice padnemo naglo u igri, primimo gol i onda do kraja utakmice ganjamo taj jebeni bod...

                              Moguce je da sada igrace spuca nervoza zbog novog potencijalnog kiksa. Valjda se to nece desiti...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Luiz majstorski

                                Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee

                                Comment

                                Working...
                                X