Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta se to desava sa Arsenalom, Celzijem i Liverpulom. Kako bacaju bodove protiv autsajdera i to kuci.

    Da li su sva 3 tima nazadovala a dvojac iz Mancestera napredovao... Mada sumnjam da je to slucaj.

    Prosto ne mogu da verujem.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Celsi je duplo manje sansi stvarao prosle godine pa je bio 2. Od Sitija iz prosle sezone isto igramo lepse bili su 3. Igramo lepse i od Intera iz 09/10 a oni uzeli tripletu. Sve to je za nas misaona imenica ali bitno da lepo igramo. Od Sanderlenda se ne pomeramo s mrtve tacke i nista se ne menja. Gubitnicki mentalitet Keni ne moze ocigledno da resi, doveo je losa pojacanja, mnogo taktickih gresaka. Ja bi najvise voleo da on na klupi osvoji sve ali ne ide. Treba nam neko ko zna da pobedi i ko donosi rezultate. Potpisao bih da igramo kao Stouk a dobijamo svaku.
      Ja nisam nigdje rekao da Liverpool igra lijepo,nego da stvaraju sanse i da sistem kakav-takav trenutno postoji i istina realizacija je losa,ali to se moze promijeniti s obzirom da igra uopste nije losa,dovesti nekog drugog trenera sada za mene ne bi bilo smisleno,na kraju godine mozda, ako se ne plasiraju u LS,ali sada ostaviti covjeka do kraja,zasluzio je...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        A evo ko da sam gledao Chelsea, toliko sansi ali nece u gol...

        Ne bi me cudilo da mi i ovu priliku propustimo pa opet osvojimo bod i protiv Ville.
        Onda se opet uzdamo u ASN ! Jer od nas nema leba .

        Comment


        • Ovo mi se uopste ne svidaj, PL se pretvara u spansku Primeru i to mislim na bodovnu razliku gde se vidi da se dvojac iz Mancestera odvaja od ostalih.
          Cak i ako im se Totenhem priblizi, nece dugo izdrzati tim tempom.Jedva cekam da se ova sezona zavrsi, definitivno je korak unazad u odnosu na proslu koja je bila jedna od boljih od kada pratim PL.

          Sva tri tima koja se bore za cetvro mesto su izvukli samo bod od ekipa iz donjeg doma kao domacini.Ne sluti to na dobro.
          Definitivno je ovo kolo neresenih rezultata, sem Junajteda i Njukasla ostale ekipe su remizirale.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ja nisam nigdje rekao da Liverpool igra lijepo,nego da stvaraju sanse i da sistem kakav-takav trenutno postoji i istina realizacija je losa,ali to se moze promijeniti s obzirom da igra uopste nije losa,dovesti nekog drugog trenera sada za mene ne bi bilo smisleno,na kraju godine mozda, ako se ne plasiraju u LS,ali sada ostaviti covjeka do kraja,zasluzio je...
            Pa igramo lepo, nije lose ali bolje antifudbal i rezultat nego ovako.

            Trebali smo tad O'Nila da angazujemo posle Roja.

            Zasluzio remijem juce, protiv Vigana, Svonsija, Norvica ili ipak Sanderlenda?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Pa igramo lepo, nije lose ali bolje antifudbal i rezultat nego ovako.

              Trebali smo tad O'Nila da angazujemo posle Roja.

              Zasluzio remijem juce, protiv Vigana, Svonsija, Norvica ili ipak Sanderlenda?
              Preuzeo je klub kada je bio katastrofalan blago receno...trebali smo ovo,trebali smo ono,ne ide to tako,uostalom ne tako davno bio je obasut superlativima s tvoje strane kao i ova pojacanja,shvatam da si promijenio misljenje ali mora se malo sacekati,uostalom zaostatak za mjestima koje vode u LS je mali

              On jeste zasluzio zbog toga sto je uradio od kada je tu,treba covjeka pustiti da zavrsi sezonu
              Last edited by AK47; 27-12-11, 17:18.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Pa igramo lepo, nije lose ali bolje antifudbal i rezultat nego ovako.

                Trebali smo tad O'Nila da angazujemo posle Roja.

                Zasluzio remijem juce, protiv Vigana, Svonsija, Norvica ili ipak Sanderlenda?
                Pobjeda protiv Chelsea i Arsenala u gostima,ostao neporazen protiv oba Manchestera i u obje smo utakmice bili bolji,jedna od najvecih legedni ovog kluba koja zasluzuje da odradi makar jednu sezonu do kraja.Ali eto nek je bolje trazit nekog trenera na pola sezone i otpustiti Kenny-a,tri boda smo udaljeni od LP a prosle godine u ovo doba blize smo bili zoni ispadanja.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Preuzeo je klub kada je bio katastrofalan blago receno...trebali smo ovo,trebali smo ono,ne ide to tako,uostalom ne tako davno bio je obasut superlativima s tvoje strane kao i ova pojacanja,shvatam da si promijenio misljenje ali mora se malo sacekati,uostalom zaostatak sa mjestima koje vode u LS je mali

                  On jeste zasluzio zbog toga sto je uradio od kada je tu,treba covjeka pustiti da zavrsi sezonu
                  Liverpul nema vremena da ceka zbog krize u kojoj su i trofeji su podhitno potrebni. Ovo sto nas je Mancester prestigao po broju titula je velika bruka i to se nije smelo dopustiti. A sto se tice mog misljenja od ranije rekao sam vec da pojma nemam i trebao sam da slusam druge kad su mi govorili ali mlad sam, ima vremena.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ekipe koje trebaju da se bore za to 4. mesto, svi kiksali... Sad mi je mozda i lakse jer mi nesrecnici ne zaostajemo mnogo za Topdzijama i Plavcima... Sto se mene tice Totenhem je obezbedjen na poziciji 3, a dva Mancestera ce se boriti za titulu, i sto kaze Maric, PL se polako pretvara u Primeru i meni se to uopste ne svidja...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Liverpul nema vremena da ceka zbog krize u kojoj su i trofeji su podhitno potrebni. Ovo sto nas je Mancester prestigao po broju titula je velika bruka i to se nije smelo dopustiti. A sto se tice mog misljenja od ranije rekao sam vec da pojma nemam i trebao sam da slusam druge kad su mi govorili ali mlad sam, ima vremena.
                      Ja tvoje znanje o fudbalu cijenim to znas i sam,ne podcjenjujem ga uopste,ta prica da pojma nemas je bezveze,subjektivan jesi cesto,ali svi smo,neko manje neko vise...

                      Pa kriza traje 20-ak godina,ne od ove godine i Dalglisha,mislim da nema bolje osobe da taj klub proba da oporavi,ili u najmanju ruku dozvoliti covjeku da odradi sezonu,odradili su je i ovi u 20 godina pa nikom nista,on to sigurno svojim odnosom prema Liverpoolu zasluzuje.Naveo je JC dobre argumente u njegovu korist i apsolutno nemam dvojbe da ce on ostati do kraja sezone,a onda cemo vidjeti sta ce biti
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Liverpul nema vremena da ceka zbog krize u kojoj su i trofeji su podhitno potrebni. Ovo sto nas je Mancester prestigao po broju titula je velika bruka i to se nije smelo dopustiti. A sto se tice mog misljenja od ranije rekao sam vec da pojma nemam i trebao sam da slusam druge kad su mi govorili ali mlad sam, ima vremena.
                        Preveliki si pesimista Nash... Svi znamo da si itekako pametan, nema veze sto si menjao misljenje, svako moze da pogresi, ja sam u jednom momentu mislio da smo bolje prosli sto smo uzeli Dauninga nego Matu, i kasnije sam shvatio da je Spanac apsolutni mag fudbala za ovog naseg nesrecnika i da sam ja ispao glup... Keniju treba dati celu sezonu, uostalom ne zaostajemo mnogo za cetvrtim mestom... Svi smo iznervirani, ali treba imati vere u ovaj tim i u Kenija da ce dovesti dobra pojacanja koja ce prodrmati ovaj tim i dati veru navijacima da mozemo do LS sledece sezone...;)
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ja tvoje znanje o fudbalu cijenim to znas i sam,ne podcjenjujem ga uopste,ta prica da pojma nemas je bezveze,subjektivan jesi cesto,ali svi smo,neko manje neko vise...

                          Pa kriza traje 20-ak godina,ne od ove godine i Dalglisha,mislim da nema bolje osobe da taj klub proba da oporavi,ili u najmanju ruku dozvoliti covjeku da odradi sezonu,odradili su je i ovi u 20 godina pa nikom nista,on to sigurno svojim odnosom prema Liverpoolu zasluzuje.Naveo je JC dobre argumente u njegovu korist i apsolutno nemam dvojbe da ce on ostati do kraja sezone,a onda cemo vidjeti sta ce biti
                          Dobro, nisam ja tema nego PL, necemo o tome da pricamo. Subjektivan sam bio sad sam objektivan.

                          A sta ce biti? Pa bicemo 6. ako O'Nil ne napravi neko cudo sa Sanderlendom. Do 4. mesta se ne moze, mozda samo da Dzerard uzme loptu u svoje noge i svaki mec po bombu zadene ali samo sa dobrim golmanom i dobrom odbranom tesko da moze vise od ovoga sto je sad, posebno sto Suarez ima 8 meceva kaznu i od napadaca imas samo Belamija koji nije klasican spic.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Dobro, nisam ja tema nego PL, necemo o tome da pricamo. Subjektivan sam bio sad sam objektivan.

                            A sta ce biti? Pa bicemo 6. ako O'Nil ne napravi neko cudo sa Sanderlendom. Do 4. mesta se ne moze, mozda samo da Dzerard uzme loptu u svoje noge i svaki mec po bombu zadene ali samo sa dobrim golmanom i dobrom odbranom tesko da moze vise od ovoga sto je sad, posebno sto Suarez ima 8 meceva kaznu i od napadaca imas samo Belamija koji nije klasican spic.
                            A odkud znas da necemo dovesti kvalitetnog napadaca ??? Evo opasno se pominje Podolski, njega kad bi doveli resili bi sve probleme... Sta nama jos treba je krsten krilni igrac, brz, koji moze da predribla igraca i uz to je kreativan... Gomila je takvih na pijaci, ne mora to da bude Hazard... Ali isto tako moramo pametno kupiti, a ne potrositi 20 miliona za nekog igraca koji vredi 10... Samo za par igraca ne bi zalio cak i da platimo 50 miliona... Uz dobra pojacanja mozemo popraviti sezonu, zna se tradicija na Enfildu i skoro nista se ne zna dok se ne potpise igrac..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              A odkud znas da necemo dovesti kvalitetnog napadaca ??? Evo opasno se pominje Podolski, njega kad bi doveli resili bi sve probleme... Sta nama jos treba je krsten krilni igrac, brz, koji moze da predribla igraca i uz to je kreativan... Gomila je takvih na pijaci, ne mora to da bude Hazard... Ali isto tako moramo pametno kupiti, a ne potrositi 20 miliona za nekog igraca koji vredi 10... Samo za par igraca ne bi zalio cak i da platimo 50 miliona... Uz dobra pojacanja mozemo popraviti sezonu, zna se tradicija na Enfildu i skoro nista se ne zna dok se ne potpise igrac..
                              Zaboravio sam na tu opciju. Ako dodje, zavisi kad, krajem januara nam nista ne vredi. Treba sto pre jer Suarez sad igra poslednji mec u petak, necemo imati napad protiv Sitija, mada i ne treba nam napad, zatvorimo se pa ako dodje neka kontra dodje. Ne bi tu ni remi bio los, ionako smo navikli.

                              Ne treba nama samo spic nego 2 krila ili ofanzivna vezna da se rotiraju kao sto se u Sitiju lepo rotiraju i kreiraju Silva, Kun i Nasri. Treba ti bar jedan, mozda i dva centralna vezna, jedan da startuje pored Dzerarda i jedan dobar za rotaciju, treba ti i spic za klupu. U januaru nece doci vise od 2 igraca, a pitanje je da li ce uopste.

                              EDIT: S obzirom na to kako se radi u klubu verovatno spremaju ponudu od 35 miliona za Dembu.
                              Last edited by Casiraghi; 27-12-11, 18:21.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Zaboravio sam na tu opciju. Ako dodje, zavisi kad, krajem januara nam nista ne vredi. Treba sto pre jer Suarez sad igra poslednji mec u petak, necemo imati napad protiv Sitija, mada i ne treba nam napad, zatvorimo se pa ako dodje neka kontra dodje. Ne bi tu ni remi bio los, ionako smo navikli.

                                Ne treba nama samo spic nego 2 krila ili ofanzivna vezna da se rotiraju kao sto se u Sitiju lepo rotiraju i kreiraju Silva, Kun i Nasri. Treba ti bar jedan, mozda i dva centralna vezna, jedan da startuje pored Dzerarda i jedan dobar za rotaciju, treba ti i spic za klupu. U januaru nece doci vise od 2 igraca, a pitanje je da li ce uopste.

                                EDIT: S obzirom na to kako se radi u klubu verovatno spremaju ponudu od 35 miliona za Dembu.
                                Ja tipujem da ce doci dvojica barem, od kojeg jedan skoro sigurno napadac, a drugi ce biti ili centralni vezni ili ofanzvni vezni/krilni igrac mada veca verovatnoca ovo drugo, jer imamo veznih igraca dovoljno ja i dalje verujem u Henda, a Adam je samo vezao tri lose tekme, svakome se to moze desiti...

                                EDIT: Uz to treba zaboraviti na igrace koji igraju LS i Evropu, oni sigurno nece doci kod nas, osim ako mi ne posaljemo neku ludacku ponudu..
                                Last edited by Freshman; 27-12-11, 18:31.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X