Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovome se ni ja danas nisam nadao. Kako smo izdominirali njukastl. Pored Adebajora i onakvog veznog reda i Tores bi proradio. Nekako mi je on i bio zelja u prelaznom roku. I on bi se raspucao kod nas. Ali Adebajor!! Covek ucestvuje u sve cetiri akcije kod golova i onda sam da peti. drago mi zbog Sahe. Sad ce i on dobiti na samopouzdanju. Jos ne mogu nekako da prezalim sansu Defoa u 91 kod citija. Sutra navijamo za Vilu.
    sigpic

    Comment


    • http://www.mondo.rs/s233770/Sport/Fu...nda_nista.html





      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • ovi internet portali bi i od Hitlera napravili nevinasce. Nema ni govora, Suarez je ispalio Evru to je cisto kao suza, A ovo posle tekme je bas ljopacki. Obojica su cigansture, samo mi je zao sto je samo Suarez najebao u celoj situaciji i samo on kaznjen. Nema sta, FA odreagovala odma cim je rasizam spomenut kao kad u americkim avionima i aerodromima uzviknes bomba. Po meni ovakva isterivanja pravde za crnce samo njih stavlja u prvi plan i istice kao drugacije. Ne mislim da se oni nesto spec tretiraju drugacije, naravno ima izuzetaka u turskoj, poljskoj itd ,ali boze moj pa kod nas se ovi nasi pokolju svaki dan pa nikom nista, udari belac na belca.
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Kao sto se jasno vidi, Evra je spustio ruku kad je Suarez dosao na red a posle ga kao povukao i hteo da ispadne nevinasce. Zajeban igrac nema sta.

          Naravno, vidi se da ni Luis nije imao nameru da se rukuje ali imamo isto na drugoj strani, samo sto se znalo ko ce biti pljuvan. Neka, bez pretvaranja i finoce.

          Ager je navodno posle meca prozvao Ferdinanda na ferku, kralj! To pisu neki ozbiljniji ljudi sa Twittera pa je mozda i tacno. S obzirom na to kako je lud verovatno je istina.
          sigpic

          Comment


          • Ma popsremio bi ga Ferdinand (inace mi je Ager jedini igrac iz Liverpula koji mi je simpatican,o njemu samo najbolje )
            Prica se da je i na poluvremenu i posle utakmice bilo frke u tunelu,pa su zbog toga navijaci Junajteda pjevali pjesme o Kantoni i Kinu
            Muka mi sad da trazim ko je izvlacio neku statistiku,samo da pomenem...znate kako kazu-statistika je majka lazi

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ma popsremio bi ga Ferdinand
              Nema sansi pored Predatora.

              A voleo bi da vidim Suarez-Evra 1 na 1 i Ager-Skrtel vs Ferdinand i recimo Runi 2 na 2, da se organizuje neki event i prihod od karata ode u humanitarne svrhe.
              sigpic

              Comment


              • Ccc previse se prasine dize od kako Vidica nema na terenu.Kada se on vrati,svi ce se umiriti

                Comment


                • http://watchhighlightsonline.blogspo...-anger-at.html

                  Comment


                  • Kada je Mesi napucao u publiku bio skandal dolje u temi Sapnije,ovaj kada udari to je izraz nezadovoljstva i to treba opravdati.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Drago mi je sto je arsenal pobedio posle onakvog primljenog gola...sto kaze komentator nikad se nece vratiti vreme da se i u ovakvoj situaciji kao kad je mertesacker pao a meklin imao otvoren put ka golu izbaci lopta napolje. Usput pegla mi se vise od Evre i Suareza jedna strana prica jedno, druga drugo i nikad se ne zna prava totalna istina.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Najprije da konstatujem da je Suarez najloshiji covjek na planeti u svijetu sporta a mozda i shire...toliko ga mrzim da na samo ime Suarez,ja se najezim..
                        sto se same utakmice tiche,ocekivao sam neko iznenadjenje ipak...zasto?mozda zbog totenhema ali ipak sam mislio da ce biti mnooogo neizvjesnije,al eto Junajted opusteno do 3 boda....
                        Totenhem samo onaj ko je bezobrazan nece reci da Totenhem igra naaaajljepsi fudbal u Pl...ljepota,uzivanje..ma divota brate kad gledas 11 velicanstvenih...moze se do titule,samo lagano.Samo,onaj Kranjcar,otkud on u Sparse tugomir!jadnik,ne zna on;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Lepo videti da ova saga oko Rednapa nije uticala ekipu, čak se čini da su bili još motivisaniji. Teško će Rednap odbiti reprezentaciju, to je ipak čast i prilika koja se nudi (bar po javnosti u Engleskoj koja ga želi) jednom u životu. Pitanje je samo kada će ih preuzeti, i ko će doći umesto njega.
                          Adebajor fenomenalana danas, Saha pokazao da nije zaboravio davati golove.
                          Sledeće nedelje kup, a za dve nedelje Arsenal u gostima.

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Najprije da konstatujem da je Suarez najloshiji covjek na planeti u svijetu sporta a mozda i shire...toliko ga mrzim da na samo ime Suarez,ja se najezim..
                            sto se same utakmice tiche,ocekivao sam neko iznenadjenje ipak...zasto?mozda zbog totenhema ali ipak sam mislio da ce biti mnooogo neizvjesnije,al eto Junajted opusteno do 3 boda....
                            Totenhem samo onaj ko je bezobrazan nece reci da Totenhem igra naaaajljepsi fudbal u Pl...ljepota,uzivanje..ma divota brate kad gledas 11 velicanstvenih...moze se do titule,samo lagano.Samo,onaj Kranjcar,otkud on u Sparse tugomir!jadnik,ne zna on;)
                            Sta fali Kranjcaru ? Pre nekoliko sezona je bio najbolji igrac Porstmoutha. Ja ga mnogo gotivim, treba da dobija vise sanse u Spursima. Nisu bas 11 velicanstvenih, ali trenutno se slazem sa tim da igraju najlepsi fudbal u PL.
                            Zna se ko je igrao najlepsi fudbal pre par sezona !
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ccc previse se prasine dize od kako Vidica nema na terenu.Kada se on vrati,svi ce se umiriti
                              Vidic kad got je igrao protiv Liverpula on je zavrsavao u svlacionici pre vremena,a ispravite me ako gresim

                              Comment


                              • To stoji ,nego sam mislio na ove nerede po tunelima.Oce ljudi da se biju

                                Comment

                                Working...
                                X