Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbm ti 'ljebove da ti jebem... Kako brani golman Fulhama. O jbt zivot, sve skida...
    Ma nek ide sve u 100 kuraca!

    Arsenal i Liverpool mogu navaliti slobodno na to 4. mjesto, Chelsea je odradio posao za vas.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ovom kiksu se nisam nadao.Stokdejl je definitivno junak utakmice, sve i svasta je skidao u drugom poluvremenu.Ko da ce Fulamu puno faliti Svarcald na golu kada je Stokdejl ne zaostaje puno za njim.
      Arsenal bi sutrasnjom pobedom protiv Vulverhemptona pretekao Celzi koji je trenutno na cetvrom mestu s tim da bi Totenhem mogao da im pobegne, a Liverpul da im se priblizi.

      Comment


      • Kerol i Suarez startuju, fala onoj stvari da ga je stavio u ekipu... Maxi po desnoj, Stewart po levoj, Adam i Hendo u sredini... Svidja mi se ova formacija...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • A jebem li mu majku ne mozemo jebeni fulam dobiti

          Comment


          • kakva je bre ono postava man utda?!

            Lindegaard
            Valencia
            Carrick
            Evans
            Evra
            Park
            Gibson
            Giggs
            Nani
            Hernandez
            Berbatov
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Klasicno Fergijevo potcenjivanje koje ce mu se obiti o glavu.

              Comment


              • A onom magarcu Dempsiju prošli put za nameran lakat u lice i povredu Jounsa ni žuti.

                EDIT: Bravo Berba!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovo sam i ocekivao tipican Liverpool sto je gori tim protiv koga igra oni ce jos gore igrati -.-

                  Comment


                  • Mi smo ukleti
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Ovo sam i ocekivao tipican Liverpool sto je gori tim protiv koga igra oni ce jos gore igrati -.-
                      Znam kako vam je...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Nema mi cemo sami sebe pobediti, ovo je katastrofa, da niko ne moze taj zavrsni pas da odradi, akcije se sve zavrsavaju ocajno, sramota...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bolje mozda ovako pa sve da ih oteraju i naprave tim.

                          Sta je tu je, novi poraz jer ga dati necemo, mozda Dzerard nesto promeni ako udje mada cisto sumnjam, ne moze sam. Suareza ovi ne mogu ni da prate a i nije na svom nivou zbog ove kazne, indisponiran je.

                          Obrisacu najverovatnije i temu, nema tu vise ni o cemu da se pise.
                          sigpic

                          Comment


                          • Fino cu uzeti sah ili domine da pratim,ovi mi skratise zivot.Sad fino Gerrard treba da udje i svima po jednu samarcinu mozda dodju malo sebi.Adam fenomenalan,promasen penal proslo kolo,sad autogo sljedece kolo ocekujem crveni.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Fino cu uzeti sah ili domine da pratim,ovi mi skratise zivot.Sad fino Gerrard treba da udje i svima po jednu samarcinu mozda dodju malo sebi.Adam fenomenalan,promasen penal proslo kolo,sad autogo sljedece kolo ocekujem crveni.
                              Totalno drugi igrac od meceva sa Celsijem i Sitijem i doktorskih partija. Nek bude direktan crveni da ne igra 3 utakmice, a moze i Henderson isto pa nek igraju Dzerard i Selvi, to bi bila najbolja kombinacija, znas da ce unapred da je gurnu makar i pogresili ali tako se igra, pa prodje par lopti i das neki gol.

                              Ali Kerol i promasaj, taman kad pomislis da je protiv Svonsija sam sebe zajebo on te razuveri.
                              sigpic

                              Comment


                              • Daj barem da izvucemo remi da nastavimo sjajnu seriju na Enfildu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X