Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
    Cist penal za Bayern, kad je onaj crnjo lupio Olica nogom u glavu. Gdje onaj sudac gleda !? Trebao mu je i dati crveni.
    Nije bio penal, jer je igrac promasio loptu, a pogodio Olica, te stoga nije bilo nikakve namere da se povredi i zausavi Olic, vec da se lopta izbaci iz kaznenog, i bilo bi prestrogo da je dosudjen penal, a kamoli crveni karton...;)
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Što je puno, puno je...
      Meni je fascinantniji podatak da niko od onih na terenu nije dao gol ove godine.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nek se goni ceo Bajern u tri lepe pm zajedno sa Hejkensom!!!

        Marsej ima strasnu ekipu.Tek ce oni biti dobri,imaju dobre mlade igrace bracu Ajev,Azpikuletu,Nkolua pa su onda tu Valbuena,Amalfitano,pa golman Mandanda...da ne nabrajam dalje.Nadam se da ce dogurati daleko u LS.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Neznam bas da ono nije bio penal i ako je isao na loptu pogodio je igraca pa tako....ali mi je drago sto je ostao 1:0 .Nebi bilo fer da to svira a ovamo nije svirao kada je onaj Rafinha(Onaj plavusan sa loknicama) ili Rifani isto pa i jos gore kopackom "po faci" fabijana Fraja ali u prvom poluvremenu-pa mozda zbog toga nije svirao-ali definitivno sudac je bio LOS.
          Danas su pali tiketi i to na veliko.Uglavnom ili bar 90% ljudi su ova zadnja 4 meca tipovali 3 pobede gostiju i MOZDA remi izmedju Marselja i Intera...Onaj koje igrao na Basel je zaradio dobro.Kod MOJE kladionice je ovako izgledalo
          1-2 prema 5.90
          x-1-1.20
          2-1-1,70

          onaj koje stavio kintu se dobro omrsio-pogotovo ako je jos tipovao 1:0-ludnica.

          Comment


          • Marsej Inter ocajna utakmica i po svim segmentima igre x je bio najrealniji ali jbg sta da se radi idemo dalje mora Inter da ih bije kod kuce kako zna i ume. Steta sto Forlan nije dao gol da Inter povede druga utakmica bi bila...ovako do kraja nista i eto 1 korner u '93 Ayew
            Zarate ne zna gde tera hvala Bogu pa ga nisu otkupili nego je samo pozajmica.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Evo sada bila analiza meca na kanalu SWISS INFO.Zapalo mi za oko prvih 1o minuta.Basel u prvih 17 minuta je imao 19 pogresnih pasova ,3 lose ofside zamke i 21 duel izgubili,samo Sommer je dobio 4 duela a igraci sve izgubili.a cak NEVEROVATNIH 23 puta su igraci stojali na pogresnim mestima.Da podsetim.protiv Mancestera oba meca i zadnji mec protiv benfike imali su manje gresaka nego protiv Bayerna u prvih 10 minuta.Neverovatno kako je Bayern samouvereno usao u mec kao da je trening a ne za Pokal najaceg turnira na svetu a dodas i agresivnost u dvobojima i presing-stvarno je cudo da nisu poveli-STVARNO CUDNO.Igrali su te prve minute kao da nemaju teret losih igara u Bundes ligi-stvarno PROFESIONALNO.Po tome se vidi razlika Velikih srednjih(basel) i malih timova 8citaj Jelen liga i prvenstvo uskrsnjih ostrva)--.Ako im se Svajni ne oporavi bice tesko pobediti Basel sa dva gola razlike pogotovo sto Basel osvaja vise bodova u gostima nego kuci bio da je ASL ili u Evropi.Bayern bez Glavnog igraca brzo gubi konce u stvaranju dobrih akcija.
              Mislim da je isto SRAMOTA sto je INTER igrao onako nezainteresovano i cak i bez zelje da ucine nesto.Nemisim da je Marsej neki tim ali sa ovakvim stavom italijani nemaju sta da traze dalje pa makar stadion primio i milion posetioca.

              Comment


              • Inter je imao bolje i vise sansi za gol od Marseja, ne znam sta je tu sramota, igrali na kontru u gostima, nista neobicno.

                Comment


                • dobro ti si gledao mec ceo najverovatnije.ja sam gledao Basel i bayern-ali ovo sto sam video na snimku je za mene sramota.ja tebi t meni i tako loptu u krug -ali ponavljam snimak od 3 minute sa jednim udarcem na gol..

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Jak je Bazel kolektiv samo kad Kserdan ode bice dobro ako opet udju u LS.
                    Oni su se za ovu sezonu direktno plasirali u grupnu fazu, a posto je ove godine Svajcarska napredovala za dva mesta mislim da ako ostanu prvi da ce i sledece sezone biti u grupnoj fazi.

                    Gledao sam malo Marsej-Inter i tolko mi je bilo dosadno da sam prespavao ceo mec i kasnije me je probudio glas Ace Stojanovica kada je pao gol.
                    Sto se tice Bajerna, smeniti Jupa Hejnkesa dok je vreme inace ce ove sezone ostati praznih saka.

                    Comment


                    • jbmti drzavu , zaspao sam sinoc na poluvremenu koliko sam bio premoren , uff koliko mi je drago sto je Bazel dobio , za one 2 precke u 1 delu im se vratilo , bravo momci , jos uzvrat i jos jedna senzacija
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Danas ocekujem pobjedu Standarda,Salkea i Sportinga;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          Danas ocekujem pobjedu Standarda,Salkea i Sportinga;)
                          Ja ocekujem pobedu Visle,prosecan je klub Standard...

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Ja ocekujem pobedu Visle,prosecan je klub Standard...
                            Standard je dobijao malo veca imena od Visle,Vule...i to sa ovom skoro identicnom generacijom


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Standard je dobijao malo veca imena od Visle,Vule...i to sa ovom skoro identicnom generacijom
                              Nije vise tako jak,kao sto je bio sa Jovanovicem i Mbokanijem,sada su prosecan tim,ne kazem da je i Visla nesto bolja od njih,ali ja vece sanse dajem Visli...

                              Comment


                              • Meni je Standard izvesan 1, s obzirom da su dobri domacini. Cak su i u Belgijskoj ligi primili najmanje golova na svom terenu. No jedno je liga drugo je Evropa. Wisla je igrala dobro cele godine, ali Standard zeli da prodje dalje, tako da...
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X