Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cavi jos jedanput na visini zadatka sa ovim magicnim pasom. Mesijev 50. gol u medjunarodnim takmicenjima u dresu Barse.

    Comment


    • O boze ovaj Mijailjevic koje tele, na tribini Vilja, Pujol i Afelaj, i ovaj Afelaja naziva Sancezom u nekom kontekstu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Briljantan pas Xavia kod prvog gola , a drugi nesto slicno onome sto ja radim na Become a legend na PES-u

        9 golova u 7 utakmica , hajmo u drugom jos koji majstore .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Imam osjecaj da Apoel nije zabio rani gol ovaj Lyon bi se branio cijeli mec. Poslije gola su krenuli prema golu ali nije to toliko bilo opasno izuzev onog suta glavom Edersona.


          Apoel dosta dobro igra i kada prelaze iz odbrane u napad to izgleda odlicno, a odbrana Lyona u tim trenucima izgleda pomalo pogubljeno.

          @Krle, ja bi se skinuo go da zabijem gol u ovoj fazi LS.

          Comment


          • Prilicno spora utakmica sve dok Barcelona nije povela. Igraju koliko im treba, to se vidi. Leverkusen je pokusavao i sa presingom, ali kada uzmu loptu cesto zbog loseg dodavanja je i izgube. Najjace mi je kako Messi uvijek na isti fazon postize golove a nista mu ne mogu. Uvijek krene sa desne strane okomito ka sredini, prvi put slozi laznjak i onda suta pretezno u suprotni golmanov ugao... Ali ne mozes ga zaustaviti.

            Ako APOEL izbaci Lyon, kakva ce to tek senzacija biti...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ovaj Mijaljevic je prso i ja sam primetio ovo sa Afelaja i Sanceza, al' kasnije rek'o ma mozda nisam lepo video.

              Nema sta, Barsa majstorski odigrala, Mesi 2 skolska gola.

              Idemo APOEL do 1/4 finala!

              Comment


              • Barsa zavrsava rutinski posao, i verovatno ce dati jos par komada... Gledam tekmu samo zbog lepote fudbala, zna se ko prolazi, ali moracu u drugom da gledam Apoel...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Novi het-trik Mesija.

                  Comment


                  • Kako covjek savrseno objasni teoriju lob udarca.

                    EDIT: Messi ako ostane do kraja u igri, postice sest-trik. Nije ovo zasluzio Leverkusen!
                    Last edited by bracala; 07-03-12, 21:02.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Nije dovoljno ovo! Još, još, još...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Prebacim na Apoel deset minuta vratim kad ovi dali jos 4 komada ,jadan Leverkuzen znam kako im je
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Dale obuzdaj ove svoje, jos ce ljudima 10 komada utrpati, nije to fino uopste, mislim stvarno, bezobrazluk.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • ana otvoretom prvenstvu kantalonije
                            šes nula
                            već gotov prvi set






                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • @tata Mumi


                              Za mene Apoel uopste nije iznenadjenje,pogotovo protiv Lyona.Mislim da je sada svima jasno kako su oni 7 zaboli Dinamu???

                              Comment


                              • Ja reko da ce oni jos par komada, ali nisam znao da ce biti bas 4 komada... Pokazuju silu na delu, a Mesi je genije...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X