Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne treba nikoga podceniti,jer danas je sve moguce

    Comment


    • Ko dobije Apoel od ovih drugih taj je srecan,a moglo bi se desiti Basel-Apoel hahaha
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        ne treba nikoga podceniti,jer danas je sve moguce
        Apsolutno tako.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Nisu ni prikazali na RTS-u sve šanse Milita...
          Sve u svemu zaslužena pobeda Rusa.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Mogao je i Utd puno bolje iskoristiti onih 60-ak miliona potrosenih ove godine na ona tri igraca,to im niko nije branio ali je splet okolnosti takav,nema vise Scholesa i Keana da povuku ekipu,dzaba pare kad vise nemaju taj kalibar igraca,a nek njemu pola tekmi na klupi sjedi Cica(dok se nije povrijedio)
            Ma Junajtedu niko ne bi pomogao za vecerasnji blam, pa makar pukli 60 miliona evra za jednog igraca.Bez Kina igraju duze vreme, ali ocigledno je to da je odlazak Skolsa veliki hendikep.
            A i sve to sto sam pricao, rekao sam ne iz perspektive navijaca Junajteda, nego iz perspektive bilo kog fudbalskog gledaoca koji nije preterano ostrascen.

            Ako nije sve u velikim imenima, koliko ce nas u Srbiji pogledati te male timove u osmini finala?I da li ce tema biti komentarisana ili cemo osminu finala LS tretirati ko da je LE?
            Last edited by Ricma; 07-12-11, 22:48.

            Comment


            • Bila bi fora da dodje do meca Bazel-APOEL i prodje APOEL medju 8 najboljih klubova u Evropi.

              Comment


              • jel u petak izvlacejne 1/8 ?
                FORZA MILAN!!

                Comment


                • vezni red junajtedu je ove godine uzasan

                  Comment


                  • Originally posted by Niksa View Post
                    jel u petak izvlacejne 1/8 ?
                    Jeste, ali sledeci petak 16..

                    Originally posted by Krle View Post
                    Nisu ni prikazali na RTS-u sve šanse Milita...
                    Sve u svemu zaslužena pobeda Rusa.
                    Sta se ti nerviras, prosli ste kao prvi u grupi, ovaj mec nije ni bio vazan. Zamisli da si u kozi Junajtedovih navijaca...

                    Comment


                    • Originally posted by Niksa View Post
                      jel u petak izvlacejne 1/8 ?
                      Sljedeci petak , kad se odigra 6. kolo LE .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ma Junajtedu niko ne bi pomogao za vecerasnji blam, pa makar pukli 60 miliona evra za jednog igraca.Bez Kina igraju duze vreme, ali ocigledno je to da je odlazak Skolsa veliki hendikep.
                        A i sve to sto sam pricao, rekao sam ne sa perspektive navijaca Junajteda, nego iz perspektive bilo kog fudbalskog gledaoca koji nije preterano ostrascen.

                        Ako nije sve u velikim imenima, koliko ce nas u Srbiji pogledati te male timove u osmini finala?I da li ce tema biti komentarisana ili cemo osminu finala LS tretirati ko da je LE?
                        Mislio sam na igrace tog tipa, Keane je uvijek bio vodja na terenu i sprijecavao ovakve stvari,do ove godine ga je barem po meni naslijedio Scholes.Nisam ni mislio da si ostascen ali moglo se bolje kupovati u Utd ali nije i sada snose posljedice,Real je kupio dva Njemca za 25 miliona koji su svjestska klasa
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Ipak je Dzouns dao gol, a ne Evans, ali to je najmanje bitno u ovom trenutku.

                          Sto se nas tice, ja bih APOEL ili Benfiku.
                          ko i da bude zgazicemo ih
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Sta se ti nerviras, prosli ste kao prvi u grupi, ovaj mec nije ni bio vazan. Zamisli da si u kozi Junajtedovih navijaca...
                            9. poraz već u sezoni Intera a Milito zaboravio da igra fudbal... xD Plus što su nekolicina standardnih igrača povređeni...

                            Ali da slažem se, večeras je najveći gubitnik Junajted...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • BratPantela
                              Кажем ја Фејсари колко то примио погодака Динамо каже комада нумерације сеам реко јебо те ја а кумара за трбушњак и у фазону патос.
                              Last edited by Lord Gangarić; 07-12-11, 22:58.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • @AK47

                                Macku o rep, nisu svakako mogli bolje od ovoga, i zahvaljujuci tome sto nikog nisu kupili na poziciji centralnog veznog, a to je ubedljivo najosetljivija pozicija ne samo u Junajtedu nego uopsteno u svetskom fudbalu, zasluzili su da tako ispastaju.Da ne pominjem ko je sve povredjen i guranje Parka ili Gigsa na tim pozicijama.

                                A i cela saga sa Snajderom, delovalo je previse nerealno da se takav superstar preseli na Old Traford.

                                Comment

                                Working...
                                X