Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olympique Marsiglia: 30 Mandanda; 2 Azpilicueta, 21 Diawara, 3 N'Koulou, 15 Morel; 4 Diarra, 7 Cheyrou; 18 Amalfitano, 28 Valbuena, 20 A.Ayew; 9 Brandao.
    A disposizione: 1 Bracigliano, 10 Gignac, 12 Kaboré, 13 Traoré, 23 J.Ayew, 24 Fanni, 26 Sabo.
    Allenatore: Didier Deschamps.

    Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 9 Forlan, 28 Zarate.
    A disposizione: 12 Castellazzi, 23 Ranocchia, 55 Nagatomo, 18 Poli, 20 Obi, 7 Pazzini, 22 Milito.
    Allenatore: Claudio Ranieri.
    Auuu nepredvidivi Ranijeri, znači Zarate u prvih 11... Mada i dosta logično s obzirom kada se vidi trkački slab vezni red, morao je da se ubaci brz napadač. Ali opet mislim da niko nije očekivao da će i Milito i Pacini na klupi da budu.
    Kivu u prvoj postavi. Aj nek proba da smanji kikseve samo... Formacija 4-3-1-2.

    Defanzivna strategija Intera sa željom da se iskara Marselj preko kontri.

    Voleo bih neki gol preko prekida da se da. Mnogo bi značio...
    Pa šta bude...

    FORZA RAGAZZI!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by tuta bugarin View Post
      bilo nešta dosadna utaknica
      pasam nešta bijo misleo
      da nebi bilo loše diskoristu taj momenat
      dodem iu vecej mal dolakšam umenemi mehur odonog pia i rakie
      kadli
      vrnem se
      pa doklen sam seo za astal
      pa doklen sam zovnijo onu konfrčastu konobaricu
      svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
      pa doklen sam jopet smislijo štaću dalću pio jalću rakiu
      pa doklen sam naručijo ajdobro more oboje ito ito
      pa doklen sam počeo da gledam mal iu utaknicu
      na terevizoru na terevizoru u rumunjskoj kavani
      kadono
      oni jedni već jopet dadnuli go i vodu sadva nula
      ma esvido

      e
      a
      ovi sam go video
      kakoje došlo do toga
      ovako tije to došlo do toga
      donesla mi pio i rakiju onu konfrčasta konobarica
      svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
      pase sagla mal duzbriše i duzglanca skrpom astal
      ja zinijo jar smal dajoj sise ispanu
      kadona me pogleda
      aja
      bržambolje premetnu pogled naoni terevizor
      kadono tam
      go
      auf kakva dobra lepa lempršasta a jednostavna akcija ta dva odlicna igrača
      mnogo lepo ai antraktivno
      bravo




      lutajući reporter tuta bugarin
      nežno šapće sneguljici
      dok patuljci ruju
      u rudnici

      Comment


      • Kakva prilika za Forlana, ali jos bolja odbrana Mandande...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kakva utakmica u Baselu. Sjeva sa svi strana.

          Jos samo da golovi pocnu padati.

          Comment


          • U Mikinom stilu gledam dvije utakmice,Inter na racunaru i Bayern na TV-u,dvije precke pogodio Basel,odlicno igraju,ali je i Ribery imao zicer i promasio,a Gomez mu je bio sam na drugoj strani...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              U Mikinom stilu gledam dvije utakmice,Inter na racunaru i Bayern na TV-u,dvije precke pogodio Basel,odlicno igraju,ali je i Ribery imao zicer i promasio,a Gomez mu je bio sam na drugoj strani...
              Miko gleda 5-6.

              Odlicna utakmica na Velodromu, Zarate konacno lici na nesto.
              sigpic

              Comment


              • Bajern imao sansu na pocetku,i onda preuzeo Bazel,imao dvije sanse,stativa i precka.
                I sto je najgore tek sada vidim da izbacivanje Mancestera nije slucajnost,imaju oni drskost,igraju iznenadjujuce dobro.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Po meni neocekivano Inter bolji u prvom poluvremenu Mandanda imao par dobrih odbrana Forlan covek sta je promasio bolje da se zakopa .
                  Ayew decko kako pametno igra odusevljava me Wengeru reaguj !
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sjajna utakmica između Basela i Bayerna. Pogotovo onaj I dio 1. poluvremena, prvih 20-ak minuta kada je gol visio u zraku, ali zahvaljujući večeras zaista sjajnim golmanima nije bilo golova. Robben večeras loš, isto kao i Ribery koji je imao 2 odlične prilike. Gomez sam ne može ništa, pokušava nekim slabim šutevima no sve je to preslabo.

                    Basel igra vrlo disciplinovano, čini mi se kako su se i dogovorili. Kako se samo postavljaju u formaciju 4-4-2. Šteta za njihovo samopouzdanje što jedna od lopti nije ušla u gol jer bi gledali još bolju utakmicu. Sudija za sada dobro sudi, jeste da malo navlači za Bayern, ali nisu to veće greške.

                    Uglavnom, neka nastave u II poluvremenu kao u I i gledat ćemo odličnu utakmicu.
                    Last edited by Merlin; 22-02-12, 20:41.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • leto zima
                      sunce sneg
                      fetar kiša salaukovina
                      al ja uvek obožavam sporcka uzbudženja
                      a narocito kad gledam u rumunjskoj kavani
                      pa se u smeni radi i ona komfrcasta konobarica
                      svelkim sisama smalim minićom i sobilatim dekoltejom
                      jedino
                      šta mrzu
                      a tosu dabome dosadne utaknice i
                      kase ona nine radu u smeni
                      i takoto




                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Meni je ova tekma izmedju Intera i Marseja dosta dosadna, bez obzira sto nema golova, malo sansi, Forlan je prakticno imao sanse iz nikakve akcije, dosta gresaka na obe strane, daj boze da padne neki gol... Malo sam pogledao i Basel, bogami momci imaju muda... Dobro igraju protiv Bajerna..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Meni je ova tekma izmedju Intera i Marseja dosta dosadna, bez obzira sto nema golova, malo sansi, Forlan je prakticno imao sanse iz nikakve akcije, dosta gresaka na obe strane, daj boze da padne neki gol... Malo sam pogledao i Basel, bogami momci imaju muda... Dobro igraju protiv Bajerna..
                          Miko je prognozirao Marseille - Inter 2:2. Sad ce pasti 4 gola, samo sto nisu...

                          A bice ogromna steta ako na mecu Basel - Bayern ne padne gol. Nemam nista protiv Bayerna, ali mi je strasno zao sto ona lopta nije otisla pod precku a ne u precku, u 1. poluvremenu kada je Basel finom akcijom dosao u 100%-tnu sansu... Ali pokazuju da nisu slucajno dosli gdje su dosli.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Jak je Bazel kolektiv samo kad Kserdan ode bice dobro ako opet udju u LS.
                            sigpic

                            Comment


                            • dobra igra Basela,Bayern bolji ali losa realizacija
                              mislim da je podjela podova pravedna

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Miko je prognozirao Marseille - Inter 2:2. Sad ce pasti 4 gola, samo sto nisu...

                                A bice ogromna steta ako na mecu Basel - Bayern ne padne gol. Nemam nista protiv Bayerna, ali mi je strasno zao sto ona lopta nije otisla pod precku a ne u precku, u 1. poluvremenu kada je Basel finom akcijom dosao u 100%-tnu sansu... Ali pokazuju da nisu slucajno dosli gdje su dosli.
                                Samo se ti zajebavaj sa Mikom, retko on gresi, ima jos 10 min da se ostavri njegovo predskazanje...

                                Sad realno, tesko da ce pasti bilo koji gol na obe tekme... Po ovoj prikazanoj igri Intera i Marseja, ja blage veze nemam ko tu moze proci, obe ekipe igraju slabo, cak sam stekao utisak ko da gledam LE a ne LS...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X