Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dallas ako veceras dobije, serija je gotova, samo, nece KD igrati onako ocajno kao u prosloj tekmi. Mada i Dirk nije igrao dobro u prosloj, bice gusto veceras. Ja se nadam tekmi nalik onoj prvoj, da bude dosta poena i dosta uzbuđenja i drame.

    Jbg, ne igra Miami pa se necu nervirati.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Bulls' Joakim Noah fined $50,000 for derogatory slur

      http://www.nba.com/2011/news/05/23/n...s=iref:nbahpt2
      sigpic

      Comment


      • Probacu da odgledam celu,ali ne garantujem

        Dzoni ne spamuj po ovoj temi

        znate da ja ne mogu da banujem,samo sam vas obavestio o stanju stvari

        Comment


        • Hajte momci,od gledanja nema selameta...
          Šalim se..ima,ima..još ako se gleda Dalas
          How do you know you've found Lebron James' cell phone?



          It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



          :dw::lol1: :pp:

          Comment


          • Kako mi nedostaje taj covek sa tvog avatara fer_boy

            Nego ajmo neke prognoze za veceras,da ubijemo dosadu...

            Iako u ovoj seriji navijam za Dalas,mislim da ce OKC ipak veceras pobediti.Durant mora da utrpa jedno 30,40 poena a i Harden bi trebalo da zablista,Westbrook da smiri glavudzu i to je dovoljno. Mozda cak i Perkins ubaci preko 6 poena . A na drugoj strani bi isto Dirk mogao da se izivljava. Ali Dalas je sve samo ne "one man show" ekipa. Iako ih nisam voleo nesto preterano prethodnih godine,ove sezone (u PO pogotovo) sam skapirao neke stvari. Prejaki su,jednostavno su prejaki. Imaju tako dobre igrace na klupi,bilo da je rec o kvalitetnim ili o igracima zadatka. Tu je naravno sve bolji i bolji Chandler,za kojim ce da bude pomama u off-seasonu.JET koji igra na all-star nivou, Marion koji sve radi. Peja koji ubode par trojki. Kidd koji ima snage za 60 minuta konstantnog sprinta (ne znam odakle mu).Da im je tu zdrav Butler,bio bih siguran da oni osvajaju prsten. I naravno tu je almighty Dirk. Nema sta da pricam o njemu. 48 poena je sve reklo.

            Ispade kao da gotivim Dalas,a stvarno nije tako. Ali ih svakako vise ne "mrzim"
            Last edited by Ljuba90; 24-05-11, 01:18.

            Comment


            • Durant 24p, a Westbrook 30, a nikad gore nisu izgledali na terenu i na klupi. Jednostavno su bili indisponirani. U crnjaku. Tako da samo ako se razmasu... A to ce ucinjeti i da drugi proigraju.

              Comment


              • Dobija OKC ovo ne lozite se!

                Comment


                • A tek meniii....
                  Kako stvari stoje sve miriše na 2006.
                  Dalas je jednostavno kvalitetniji tim i to je to..
                  Harden sada ispade tu neka faca,a videćemo hoće li moći kao u drugoj utakmici da dribla loptu u mestu i pogađa u zadnjim sekundama.Ja mislim da neće,ali videćemo.
                  Durant je doći do neke svoje brojke,kao i Vestbruk,ali je to nebitno zaista.
                  Sve zavisi kako odigra Dalas,koliko dobro odigra..
                  Nadam se da će u prvi plan ispasti Čendler ili recimo ovi trojkaši,Peđa ili Teri...
                  Batler je još za vreme serije sa Lejkersima bio u trenažnom procesu,šta je sad sa njim ? Neka predviđanja povratka ?

                  Igrači poput Rašida nedostaju celom NBA-u realno gledano.
                  To su ljudi koji su davali neku crtu ligi,neku čar..
                  I takvih je sve manje..sad je fora da se napumpaju što više,
                  da se kurče kako su face,da zakucaju nekom u facu i ponižavaju ga posle,
                  nema više tog 'talking trash-a'....
                  Last edited by fer_boy; 24-05-11, 01:37.
                  How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                  It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                  :dw::lol1: :pp:

                  Comment


                  • Kad krenu polu-kontre i kontre... Nece znati mrceni Dalascani sto ih je snaslo.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Dobija OKC ovo ne lozite se!
                      Hahahah, ti kad ne bi udario kontru, forum bi pao.

                      Gledaj Dirka veceras i uzivaj.

                      Comment


                      • Butler se nece vratiti do kraja PO-a,to je svima jasno

                        A verujem da ce biti spreman za narednu sezonu...samo ne znam u kom timu ce igrati

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Nego stvarno...nemojte pljuvati trenutno najbolje igrace lige. Pa nisu masine,normalno je da ce imati neku slabiju tekmu.
                          Sto se mene tice, Rose-u je ovo (mislim cela sezona) nevidjeni uspeh. Kad su Bullsi zadnji put ovoliko dogurali? Tako da stvarno, bez pljuvanja molim. Za par godina covek ce biti car nad carevima.

                          Ernesto, gde si druze... za nas sto nemamo SK

                          Prognoza za veceras, tvrdo i neizvesno, ali ipak Dalas dobija. Durantula ce bolje igrati, ali zato ce i Dirkule da razbije ovaj put, tako da cemo videti. Sto kaze Ljuba Marion je dezurna radilica u Dalasu, iako malo smotan u napadu (dosta ce zavisiti od njega). Od Perkinsa ne ocekujem mnogo, nema ga nigde u zadnje tri tekme, i ne verujem da ce se ista tu promeniti. OKCu ipak fali dobar trojkas... ono zadnji put je bila katastrofa!!
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • ljudi pomoc..treba mi sajt gde mogu da skidam utakmice u snimku fudbalske..pomozite ko zna..znam da nema veze sa temom al eto..usput..pedja do finala..kasnije da osvoji ako Bog da..

                            Comment


                            • Samo da ova Doris Burke ne prenosi utakmicu, odmah cu se upucati.

                              Comment


                              • Ma kao da me briga koga god da dobijemo u finalu pocepacemo ih kao seljak slinu!

                                Comment

                                Working...
                                X