Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas, to i ja kazem. Kao da niko ne zna da oni izbegavaju sljaku

    Ljuba se zezao, sigurno, a ovi su to preozbiljno shvatili, valjda su se pronasli i uvredili.
    Last edited by Rafanatic; 13-05-12, 14:41.
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • Ljubo u penziji, pa počinje govoriti ono što misli, mada je imao i nekih dobrih izjava u toku karijere. Tako će i ovi iz vrha jednog dana propjevati, kada više ne budu u obavezama i ugovorima kao sada. Zanimljivo je kako mu to nije smetalo dok je igrao. Možda budemo imali još "hrabrih" Agassia.

      Comment


      • Nije se zezao, nego je covek hteo da pokrene diskusiju i vidi se na pocetku da je prihvatao sva misljenja, ali nije ocekivao da ce ostali krenuti sa uvredama, prvenstveno tu msm na Fisha, pa je stvar malo izmakla kontroli..

        Comment


        • Nije se zezao, iznio je svoje misljenje, nije mu to prvi put... A to sto je napisao je cinjenica i odnosilo se na vecinu americkih tenisera... Ni Fis ni niko nije imao nikakav razlog da se osjeti prozvanim...
          A ne znam zasto se Rodik buni, da se smije ponasati u Evropi onako kako se ponasa na americkim turnirima vjerujem da bi ih vise igrao...

          Comment


          • Sigurna sam da nije hteo nikoga da uvredi, ali to sto je on rekao je delom tacno.

            Oni su to nekako preozibiljno shvatili i digli na neki los nivo, taj Mardijev komentar je bio uzasan. A tek Rodik sto izigrava advokata. Krenuli su bukvalno da se prepucavaju, preko twittera i to je smesno.

            To sto su se oni osetili prozvano, nije Ljubin problem
            One and only - Rafael Nadal

            Dream it, and then make it happen!

            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

            Comment


            • Jel bilo ovo?

              Australijski teniser Samjuel Grot vlasnik je novog svetskog rekorda po brzini servisa.
              On je na ATP čelendžeru u južnokorejskom Busanu odservirao lopticu brzinom od 263 kilometara na sat.

              Grot, inače 340. na ATP listi, izgubio je meč od Belorusa Uladzimira Ignjatika, ali mu to nije zasmetalo da obori rekord koji je do sada držao hrvatski teniser Ivo Karlović.

              Karlović je prošle godine u meču Dejvis kupa protiv Nemačke odservirao lopticu brzinom od 251 kilometara na sat.

              Tokom duela u Južnoj Koreji Grot je imao servise koji su išli i 253,5 i 255,7 kilometara na sat.

              Comment


              • Samo tri puta

                Comment


                • Ma Mardy je carina, ja njega obozavam. Na USOu je Tsongi rekao I don't speak French, dumbass, tokom HCa se svadjao sa Dimitrovim, htio da ga bije. Em je prejak lik, em igra super zanimljiv tenis
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Samo tri puta

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ma Mardy je carina, ja njega obozavam. Na USOu je Tsongi rekao I don't speak French, dumbass, tokom HCa se svadjao sa Dimitrovim, htio da ga bije. Em je prejak lik, em igra super zanimljiv tenis
                      ceni i on jedini glas u svim mogucim anketama na forumu, koji dobija od tebe
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Shardonnay,
                        One and only - Rafael Nadal

                        Dream it, and then make it happen!

                        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma Mardy je carina, ja njega obozavam.......em igra super zanimljiv tenis
                          sve moze da se kaze za Mardy-ja ali, super zanimljiv tenis?!? nikako!
                          ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                          Comment


                          • Originally posted by Shardonnay View Post
                            ceni i on jedini glas u svim mogucim anketama na forumu, koji dobija od tebe
                            Dvoje inas je bilo tokom AOa ili WTFa( mada nikad nismo saznali od koga je drugi glas dosao), ne siri dezinformacije

                            Originally posted by natašadal View Post
                            sve moze da se kaze za Mardy-ja ali, super zanimljiv tenis?!? nikako!
                            Meni igra prezanimljiv, svi elementi tenisa mogu da se vide u njegovim mecevima. Nema silovovanja, sve eleganto izvodi, sa puno osjecaja
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                              Jel bilo ovo?

                              Australijski teniser Samjuel Grot vlasnik je novog svetskog rekorda po brzini servisa.


                              Bilo par puta
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • 4.GS,finala,zaredom,i,pada,na,no.3.Hmm........

                                Comment

                                Working...
                                X