Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slozio bih se za Verdasca,ali nikako za Gulbisa.Nije on postavio neke standarde da bi mogao da razocara.Ima i jednu titulu ove sezone,znamo kakav je i kako dozivljava tenis,za nekog ko se ne trudi previse i ko nije posvecen rezultati su odlicni.
    Roddick jeste razocarao.Verdasco je posebna prica,Cilic bi morao vise,Davydenko jos jedno veliko razocaranje,a i Chardy sto se mene tice
    sigpic

    Comment


    • Skroz se slazem da je Verdasco najvece razocaranje ove godine, svi znamo kako moze da odigra, usao je u 2011. kao top 10, a sad je top 30.
      Ali Vladane ne slazem se da je Chardy neko veliko razocaranje, nije postigao neke velike rezultate niti je pokazao da moze u kontinuitetu da igra dobro, da bi dobio takvu titulu.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja od Verdaska uvijek ocekujem da izgubi.
        Njegov mentalni sklop nije mnogo bolji od Gulbisovog, tako da su me obojica isto razocarali, cak Ernest vise jer se za njega nekako uvijek nadam da ce se opametiti, Feranda nesto ne volim, pa mi svejedno.
        A i Rodik je igrao ocajno ove godine.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Skroz se slazem da je Verdasco najvece razocaranje ove godine, svi znamo kako moze da odigra, usao je u 2011. kao top 10, a sad je top 30.
          Ali Vladane ne slazem se da je Chardy neko veliko razocaranje, nije postigao neke velike rezultate niti je pokazao da moze u kontinuitetu da igra dobro, da bi dobio takvu titulu.
          Pa nije on postavio neke standarde sad ali ono sto je igrao ove sezone je presmijesno,sto se mene tice svakako razocarenje.
          sigpic

          Comment


          • Blake se povukao sa AO i Brisbejna!?

            Comment


            • Odakle ti ta vest?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Craig Tiley objavio na twitteru kasno sinoc, iliti rano jutros:
                Just got word that James Blake has withdrawn from the A0 and Brisbane. Sorry to hear this and we wish James all the best #ausopen
                James Blake withdrawal from the AO and Brisbane is for personal reasons @AustralianOpen #ausopen
                http://sportsillustrated.cnn.com/201....ap/index.html

                I Kevin Anderson i Donald Young ne igraju Brisbane, Kevin zbog povrede kolena, a Young isto zbog ličnih razloga...


                Edit: Evo i nekih novih info:
                Reason for James Blake's Aussie Open pullout- getting treatment on his knee and needs more time to rehab
                Reason for Donald Young's pullout from brisbane: just needs another week to get ready for new season
                Last edited by altlosta; 28-12-11, 16:43.

                Comment


                • Steta za Jamesa,mnogo je radio da bi bio tu dje jeste ali veteran je i neka se spremi kako treba,bolje tako,bice americkog harda za njega dovoljno.

                  Countdown To 2012 - What's In Store For delPo?
                  http://www.atpworldtour.com/News/Ten...del-Potro.aspx

                  Countdown To 2012 - Names To Look Out For
                  http://www.atpworldtour.com/News/Ten...ing-Stars.aspx
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.e-novine.com/index.php?news=49026

                    zanimljiv tekst o ivanisevicu i njegovom trijumfu na vimbldonu
                    za sve nas koji se secamo tog cuvenog finala. Ja ga se jedva secam,ali se secam da je to prvi teniski mec koji sam odgledao od pocetka do kraja i taj mec je razlog sto sam se ja zaljubio u tenis,zasto ga i dan danas pratim i zasto cu ga nadam se ceo zivot pratiti

                    e da zaboravio sam da napomenem da je tekst vulgaran i krajnje srcano napisan
                    Last edited by prskaj; 29-12-11, 18:40.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Sjajno!!!

                      Ako je tradicionalni Vimbldon morao da strada te 2001. nestao je na najlepsi moguci nacin, onakav scenario ne bi dobili ni da su ga rezirali
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Sjajno!!!

                        Ako je tradicionalni Vimbldon morao da strada te 2001. nestao je na najlepsi moguci nacin, onakav scenario ne bi dobili ni da su ga rezirali
                        upravo tako,kao na filmu - zalazak samprasa, pocetak i uspon federera, henman veciti polufinalista i jedno nezapamceno finale s&v igraca
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          http://www.e-novine.com/index.php?news=49026

                          zanimljiv tekst o ivanisevicu i njegovom trijumfu na vimbldonu
                          za sve nas koji se secamo tog cuvenog finala. Ja ga se jedva secam,ali se secam da je to prvi teniski mec koji sam odgledao od pocetka do kraja i taj mec je razlog sto sam se ja zaljubio u tenis,zasto ga i dan danas pratim i zasto cu ga nadam se ceo zivot pratiti

                          e da zaboravio sam da napomenem da je tekst vulgaran i krajnje srcano napisan

                          Ranije sam to čitao, vrhunski tekst, gdje je Dežulović još jednom potvrdio kakav je kolumnista, dok mi za našeg osvajača Wimbledona, na istom tom portalu, dobijemo onaj sramotan tekst dotične dame iz Meksika koja pojma nema o tenisu, fuj.

                          Comment


                          • Jedan od najboljih igraca Open ere postao je trener Endija Mareja

                            http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/16372414.stm
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Murray je dobio novog trenera, nikog drugog, nego legendarnog Ivana Groznog. Ima da radi od jutra do sutra, nema više igrica i zajebancija

                              Clej gdje si požurio

                              Comment


                              • Sad će Marej da napravo ono što je Nole u 2011-oj ... al' malo sutra ..

                                Comment

                                Working...
                                X