Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne moze Dule ipak, ima previse obaveza pa cu morati ja da otvorim temu. Znam da ste svi odusevljeni
      Prosto mi je postalo toplo oko srca kad sam saznao da ces ti da je otvoris
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Kad je u pitanju borba za No.1 i bodovi na evropskoj sljaci prije RG,Roger je najvise profitirao. Zaradio je 730 poena,Rafa je izgubio 110,a Nole 870. Roger ce teze nego prosle godine do finala RG,tako da ce mu ovih extra 700 poena dosta znaciti. Tesko i da ce ga neko zaustaviti prije 1/2,tako da bi sezonu sljake mogao zavrsiti sa priblizno isto bodova kao i prosle godine. Ako se jos na RG desi jedan od dva najrealnija ishoda, da Rafa dobije Noleta u finalu, promjene u kolicini bodova u sezoni sljake ce biti bas minimalne.

        Comment


        • Godine prolaze a sve se vrti u krug, bez mladih igraca i bez konstantnosti ovih koji su iza njih
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Da li cekamo Andyja ili moramo traziti nekoga novog ko ce se uplesti u ovu pricu

            Comment


            • Taj momak me je toliko razocarao na sljaci ove godine da mi je zao sto sam ga uopste i gledao i gubio vreme. Vise ne znam sta da mislim ali polako dizem ruke
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ja samo cekam da se Tomic malo vise uozbilji, vise poradi na servisu i na kondiciji jer jedino on ima talenta da se u buducnosti smatra pretendentom za neki GS od ove mladje generacije.

                Comment


                • Nema od toga nista jos bar 5 godina, na zalost. Od ostalih zaista ne mozemo ocekivati tako nesto, mozda imaju bolje radne navike ali kolicinu talenta koju su nebesa podarila Bernardu mogu samo da sanjaju

                  Tomic je ove godine napravio sjajan potez sa ovih 5 vezanih nedelja igranja na sljaci, i 5 pobeda koje je odatle odneo. Videli smo naravno protiv Lopeza u Minhenu da ima dana kada mu se jednostavno ne prima servis i uopste ne igra (meni kao nekome ko skoro 10 godina prati ovakvog Nadala to jednostavno ne dopire do mozga ali ajde) ali po jedna pobeda u Monte Karlu, Barseloni i Rimu me bas raduju. Jos kad bi ga kao nosioca zreb pogledao i u Parizu bilo bi odlicno. E onda ce on doci na svoje u narednih mesec dana na travi
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Nema od toga nista jos bar 5 godina, na zalost. Od ostalih zaista ne mozemo ocekivati tako nesto, mozda imaju bolje radne navike ali kolicinu talenta koju su nebesa podarila Bernardu mogu samo da sanjaju

                    Tomic je ove godine napravio sjajan potez sa ovih 5 vezanih nedelja igranja na sljaci, i 5 pobeda koje je odatle odneo. Videli smo naravno protiv Lopeza u Minhenu da ima dana kada mu se jednostavno ne prima servis i uopste ne igra (meni kao nekome ko skoro 10 godina prati ovakvog Nadala to jednostavno ne dopire do mozga ali ajde) ali po jedna pobeda u Monte Karlu, Barseloni i Rimu me bas raduju. Jos kad bi kao nosioca zreb pogledao i u Parizu bilo bi odlicno. E onda ce on doci na svoje u narednih mesec dana na travi
                    Sta mislis da li ima potrebe da on malo promeni nacin izvodjenja FH-a, nekako mi sve to deluje nonsalantno, nejako...

                    Comment


                    • E to ce morati da ceka do veceras, moram da bezim
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Sta mislis da li ima potrebe da on malo promeni nacin izvodjenja FH-a, nekako mi sve to deluje nonsalantno, nejako...
                        Sve deluje nonsalantno, od izlaska na teren do odlaska sa njega. Kada pobedjuje ne smeta mi naravno nista ali kada gubi to je onda obicno teska katastrofa. Voleo bih da se ponekad prodere ili bar pokaze da mu je stalo. Sa druge strane, verujem da ce mirnoca koju poseduju doneti mnogo i njemu i Raonicu u buducnosti, ako se naravno nesto ne promeni.
                        Video si da malim pokretom zgloba moze da generise neverovatnu brzinu ravnim udarcem sa oba krila ali ja bih zaista voleo da ponekad zamahne i drmne jedan forhend koji protivnik nece ni videti. Znas da to cesto moze da promeni tok stvari na terenu, oni koji igraju protiv Nadala ili Djokovica znaju to jako dobro. Dakle, voleo bih da sve to deluje ozbiljnije, konstantnije i da mi pokaze da mu je taj mec u tom trenutku najvaznija stvar na svetu i da je ucinio sve da izadje iz njega kao pobednik. Ipak, on je sa svojih 19 godina usao u prvih 30, popravio se na podlozi koju jedva da je i video pre ovog proleca pa stvarno ne bih smeo da ga kritikujem, mnogo je bolji od bilo kog drugog mladog igraca, mnogo bolji.
                        Samo da nekako dodje i ta prva ATP titula pre 20. rodjendana, mislim da bih ga stavio na avatar umesto velikog Ivana, toliko bi to bilo znacajno
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Sjutra pocinje moja omiljena egzibicija, Guinot-Mary Cohr. Zna li se ko ucestvuje? Ja za sada znam da ce igrati Murray i Tsonga
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • http://www.profesionalnitenis.com/po...d-rolan-garos/

                            Pre mesec dana se znalo 10 ucesnika, sad na sajtu sigurno imaju sve
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam negde procitala Delpo umesto Monfilsa, to je sve sto sam zapamtila..

                              Evo.. http://www.guinotmarycohrmasters.com/#/joueurs

                              Comment


                              • Jos bolje
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X