Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89
    Ne brinem se ja nista,nego pricam o nacinu na koji tvoj favorit dolazi do pobeda,svakako da je kvalitetniji igrac od Istomina,al ako ti moras od takvog igraca da se branis i da cekas greske..onda stvarno ne trebamo vise da komentarisemo njegovu igru..Pa nemaju razloga da pucaju,zato sto se u tom poenu nista ne pitaju..a zamisli kako je igracima koji igraju protiv Rafe i Ferera npr..koji sve zivo vrate..i samo vrate(ne napadnu)..
    I jedan od te dva Spanca ima 10 GS-ova i 21 Masters.
    sigpic

    Comment


    • Koliko procentualno ima titula na sljaci? 70% mastersa osvojio na dva turnira..

      Comment


      • Koliko se ovi Nadalovi navijači prse sa 10 slamova (6 na šljaci) i 21 masters (18 na šljaci)!!! ccc... Ipak preferiram raznovrsnost titula.

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Koliko procentualno ima titula na sljaci? 70% mastersa osvojio na dva turnira..
          Ali to je Masters, nije on kriv sto malo ko moze da ga zaustavi.
          Al' mogao bi' da uvucem i tog tvog fana u ovu pricu, al' ne zelim, on jednostavno ima ime koje ne zasluzuje da se pojavljuje u citiranju tvog posta.
          I nemoj me vise citirati, ne zelim da ulazim u bilo kakvu raspravu s tobom, samo cu da se smorim
          sigpic

          Comment


          • Pa nemoj da zapocinjes onda ako vec ne znas nista pametno da kazes..74. titule...potrebno je jos nesto reci? Jel na betonu samo dobar? Ili samo na travi?

            Comment


            • Ljudi zasto toliko negativnih komentara o Rafinoj igri? Ja sam oduvek fan RF-a i njegovog stila igre ali necu da podcenjujem Rafinu igru...najbolji je na ovoj podlozi i defanzivi uopste....E sada da malo sagledamo realno situaciju. RF je kroz svoju karijeru prosao kroz faze prilagodjavanja na ovo usporavanje betona i trave i zaista mislim da je najkompletniji igrac ikad. Rafa je dobio usporeni beton i travu i to je iskoristio, znamo kako je to pre 5 godina izgledalo na USO i AO, jednostavno ,Marej je ove godine u Dubajiu rekao kada bi bilo vise ovakvih podloga RF bi opet bio No1...nazalost nema ih..kao rezultat toga dobijamo igrace poput Troickog koji znaju da prebacuju loptu a volej ce odigrati 2 puta godisnje i to postaje pomalo dosadno. A kada gledate Hasa odmaraju vam se oci......
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Nista lose nisam rekao o Nadalu..covek jeste najbolji na sljaci..to rezultati govore..samo se pitam da li mora protiv igraca kao sto je Istomin igrati toliko defanzivno..

                Comment


                • Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by SportMaster View Post
                    Koliko se ovi Nadalovi navijači prse sa 10 slamova (6 na šljaci) i 21 masters (18 na šljaci)!!! ccc... Ipak preferiram raznovrsnost titula.
                    Je li sljaka manje vredna podloga? Da li se titule na sljaci omalovazavaju, samo zbog njegove dominacije na toj podlozi? Turniri na sljaci, travi i betonu nisu procentualno podjednako zastupljeni, pa ne znam kako bismo mogli onda da pricamo o raznovrsnosti titula. Ipak Rafa ima vise GS-ova na svojoj najmanje omiljenoj podlozi (betonu), nego Roger na svojoj (sljaci), ako ces tako da gledas. Videla bih ja da je turnira na sljaci koliko i onih na betonu, mozda bismo baratali drugacijim podacima o tome ko koliko ima titula. Ne znam koji to igrac danas ima podjednak broj titula na sve tri podloge? Hajde mi kazi.

                    I ne znam zasto da se ne prsimo sa 10 GS titula, meni je svaka od tih titula vredna i ja je postujem. Ti ne moras.
                    One and only - Rafael Nadal

                    Dream it, and then make it happen!

                    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                    Comment


                    • Originally posted by Arnel.S View Post
                      Ali to je Masters, nije on kriv sto malo ko moze da ga zaustavi.
                      Al' mogao bi' da uvucem i tog tvog fana u ovu pricu, al' ne zelim, on jednostavno ima ime koje ne zasluzuje da se pojavljuje u citiranju tvog posta.
                      I nemoj me vise citirati, ne zelim da ulazim u bilo kakvu raspravu s tobom, samo cu da se smorim
                      Bas si legenda. MI IMAMO 10 GS-a i 21 MASTERS. HO-HO-HO.
                      Last edited by SportMaster; 31-05-12, 23:05.

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Nista lose nisam rekao o Nadalu..covek jeste najbolji na sljaci..to rezultati govore..samo se pitam da li mora protiv igraca kao sto je Istomin igrati toliko defanzivno..
                        Takav mu je stil igre bio Istomin ili XY....Pitas li me da li volim defanzivan stil ? ne volim!! Meni se samo jedno ne svidja u ovim raspravama, stalno se potencira Rogerova igra na sljaci, navodno slaba????LJudi pricamo o drugom najboljem igracu na sljaci ikada, da li je to ovde svima jasno...
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • Meni nije, ako možeš da mi objasniš.

                          Comment


                          • Originally posted by MarRF View Post
                            Takav mu je stil igre bio Istomin ili XY....Pitas li me da li volim defanzivan stil ? ne volim!! Meni se samo jedno ne svidja u ovim raspravama, stalno se potencira Rogerova igra na sljaci, navodno slaba????LJudi pricamo o drugom najboljem igracu na sljaci ikada, da li je to ovde svima jasno...
                            Sta rece bre?

                            Sreca pa ovde nema starijih ljubitelja tenisa i onih koji vole istoriju, ne bi te ostavili na miru dok si ziv
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Sta rece bre?

                              Sreca pa ovde nema starijih ljubitelja tenisa i onih koji vole istoriju, ne bi te ostavili na miru dok si ziv
                              Mozda je zaboravio uzrečicu PO MENI, jer nikad nećemo znati ko je koji na tabeli najboljih svih vremena. Svak ima svog najboljeg igrača i svog najboljeg drugog igrača.

                              Comment


                              • Dobro, malo je preterao, ali ne vidim ko bi osim Nadala pobedio u svim tim finalima RGa, Fed bi na 5 titula sedeo Svakako je u prvih 4-5

                                Comment

                                Working...
                                X