Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djokovic and Williams named 2012 ITF World Champions

    The ITF announced today that Novak Djokovic of Serbia and American Serena Williams are the 2012 ITF World Champions.
    This is the second successive year Djokovic has received the honour, while Williams is named Women’s World Champion for the third time.
    Americans Bob and Mike Bryan are named Men’s Doubles World Champions for the ninth time in 10 years, while Sara Errani and Roberta Vinci of Italy become Women’s Doubles World Champions for the first time.
    Canada’s Filip Peliwo and Taylor Townsend of USA are named ITF Junior World Champions, while the ITF Wheelchair World Champions are Esther Vergeer of Netherlands and France’s Stephane Houdet. Vergeer becomes world champion for an astonishing 13th successive year.
    The ITF World Champions will receive their awards at the ITF World Champions Dinner on Tuesday 4 June, in Paris, during Roland Garros.
    Last edited by miloolja; 11-12-12, 13:48.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • http://www.tennischannel.com/news/Ne...x?newsid=11784

      Nadal sigurno nastupa u Abu Dabiju

      a evo i rasporeda za sledecu godinu

      http://www.tennischannel.com/news/Ne...x?newsid=11780
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • U Melburnu ce za par minuta poceti prvi mec 1/4 Plejofa za WC na Australian Openu.. na terenu sa kog ide Stream prvo ce na teren Micel i Fini, zatim Dzons i Smit, i na kraju Savil i Reid. Na drugom terenu za sat vremena pocinju Kirgios i Barton, steta je sto taj mec nije u prenosu umesto Dzonsa i Smita, ali valjda ce se ukljucivati na kratko

        Posto se mecevi igraju an tri dobijena seta treba ocekivati 9 ili 10 sati igre, nadam se da ce biti dobra noc

        http://www.youtube.com/user/australi...?v=QeK-pzcPe0s
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • CW, jesil za Mitchela?

          Bas je ljepota vidjeti australsko sunce i ovaj plavi teren

          Comment


          • Jesam, cisto iz nostalgije sto sam ga pratio dve godine i sto sam dosta ocekivao od njega. Nema nekog nerviranja jer on 2013. nece biti U20 igrac, mnogo su mi vazniji mec koji krece za pola sata i poslednju duel dana

            Vreme je predivno, za razliku od ovog kijameta i nesretluka koje moram da gledam kroz prozor.. danas nece prelaziti 30 stepeni, sutra ce zene igrati po jos vecoj vrucini
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Zijanit ce on ovo...bolji mi je Feeney...
              BH mu je bas dobar, al na FH redovno kasni i nije neko oruzje
              Nek je on Dzumhura na Wimbledonu dobio

              Inace Damir spreman za narednu godinu, kaze da nikad nije bio fizicki jaci...i da cilja da udje u prvih 150 naredne godine

              Bas mu prozvah FH...4 greske i pretrpljeni break
              Last edited by shminka; 11-12-12, 23:51.

              Comment


              • Imace vremena da se vrati u set ali sumnjam da je ocekivao da ce postici nesto na ovom turniru, davno je prosla prosla zima kada je igrao bas dobro. Tek pred kraj sezone uspeo je da se koliko toliko opravi na domacim Fjucersima, ja sam ga ocekivao oko mesta u prvih 200 a on ce jedva zavrsiti i u prvih 300.. protracena godina
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Bh mu je bas dobar, ne znam sta se bezveze izvlaci na FH jer konstantno promasuje

                  Comment


                  • Evo brejka, dobro ga je navukao u ovom gemu, pametno
                    sigpic

                    Comment


                    • Nik se za sada dobro drzi protiv Bartona, treba reci da je prosle godine kada mu je bilo 16 za malo izbacio Matosevica na ovom turniru
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Mitchell je upravo prelomio mec, izuzetno pametna i iskusna igra, drzi je dovoljno dugo i ne rizikuje previse ali cim mu se ukaze prilika pojaca i to Feeney ne moze da isprati
                        sigpic

                        Comment


                        • Djavola prelomio kad mu posle treba jos set ali valjda je dovoljno
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Au ja zaboravio mada je ovo trenutno igra macke i misa
                            sigpic

                            Comment


                            • Strasno je sta su mladi igraci u stanju da upropaste, umesto da ga dokrajci on ga je vratio u set

                              Na drugom terenu Barton uzima prvi set u taj brejku i ne znam koliko ce decko rodjen 1995. imati snage da juri pobedu na tri dobijena seta, plus je igrao i prosle nedelje
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Zajebao je opasno ali se evo nekako vraca u set, ne umije ni Feeney da zavrsi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X