Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledeci put kad ne postavis parove ili ti ili neko ko te menja nema veze, povuci cu tipove. Nema smisla cekaju ljudi po ceo dan ako ne mozes da radis ovo daj nekome ko moze.

    Comment


    • Alo ba,bices izbacen iz lige,ako neces da igras nemoj,onda nemoj da zajebavas i napadas covjeka.
      Stavice ih kada hoce i kada stigne,nije on 24.sata na netu i kompu,covjek ima obaveza.
      I ovo je igra,
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Alo ba,bices izbacen iz lige,ako neces da igras nemoj,onda nemoj da zajebavas i napadas covjeka.
        Stavice ih kada hoce i kada stigne,nije on 24.sata na netu i kompu,covjek ima obaveza.
        I ovo je igra,
        Nije problem onda nek me izbaci iz lige, kad ne moze da stigne neka da nekome ko moze zasto je to problem? Uvek ima neko ko moze.

        Comment


        • Kada je trebalo da neko pre uzme ovu ligu prije godinu,tih sto mogu nije bilo,ni jednog,zato tisina.
          I sada samo reci da hocu da te izbacim,jer smo ugrazini od tvog tima,i da ove parove nece da postavlja da vi izgubite,oko vas se vrti ova igra,vi ste carine,provalili ste nas
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Kada je trebalo da neko pre uzme ovu ligu prije godinu,tih sto mogu nije bilo,ni jednog,zato tisina.
            I sada samo reci da hocu da te izbacim,jer smo ugrazini od tvog tima,i da ove parove nece da postavlja da vi izgubite,oko vas se vrti ova igra,vi ste carine,provalili ste nas
            Izbaci bre boli me uvo, ako nesto radimo nek radimo ko ljudi ako ne onda bolje da se batali.

            Comment


            • Vidim da te boli,pravis problem gdje ga nema,sacekaj nedelju/ponedeljak i vidi rezultate.
              Postaviceti praove kada dodje,dosta o ovme.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ne znam zasto ovolika halabuka oko toga, meni ne smeta sto nema parova. Jbt nisam igrao u 10.000KM/€ pa da moram pratiti sta se desava svake sekunde. Iskreno, ja ovo nikad ne bih radio, ovo je smor za raditi, dosta vremena se izgubi u ovim sranjima. Neka radi covjek kao i dosad, a ako neko misli da moze bolje, neka se javi i neka radi!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • LBJ uvek ti imas neku primedbu na mene i moj rad..
                  Pa covece imam pametnija posla da radim nego da visim na internetu ceo dan...

                  Inace od sinoc do sad nisam imao internet kuci zbog problema u sbb-u (bar tako kazu) i tek mi je sada stigao zato nemoj mnogo da preterujes..
                  Kao da je bitno sto nisam izbacio tipove tacno 1 minuta pre nego sto su mecevi poceli,svasta.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Koliko ti treba vremena da sagledas ko sa kim igra i da izbacis parove ajde realno?

                    Comment


                    • Ja imam unapred parove za sva kola obradjene.Ali rekao sam da ne zelim da izbacujem parove pre pocetka prve utakmice.
                      Bio sam sprecen danas rekao sam zbog cega,ne vidim sta se bunis?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Evo posto ne vredi buniti se konstantno jer ti to ne j***s dva posto a imas admina kao dezurnog advokata, mogu li da te zamolim da od sada objavljujes parove kada pocne prva utakmica?

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Evo posto ne vredi buniti se konstantno jer ti to ne j***s dva posto a imas admina kao dezurnog advokata, mogu li da te zamolim da od sada objavljujes parove kada pocne prva utakmica?
                          Pa nije na netu 24.sata,da ceka 13:45 pa da posta,mozda ode negdje,vrati se u nedelju,i odmah ti skaces,zato sam advokat.
                          I bice je moj covjek,a ko dira mog covjeka,njega nema!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Hahahahhahahaha... Pa bitno je da on zna unapred sa kim će igrati, a možda i još neko pored njega. Zašto svi onda ne znamo parove unapred?

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Pa nije na netu 24.sata,da ceka 13:45 pa da posta,mozda ode negdje,vrati se u nedelju,i odmah ti skaces,zato sam advokat.
                              I bice je moj covjek,a ko dira mog covjeka,njega nema!

                              Ma ludi ste. Ne skacem odmah nego na tabelu i na parove cekamo po 2 dana kao boze da je to neki silan posao, ima celu nedelju za to verujem da provede bar 2 sata nedeljno na racunaru, ili ne? Odakle mu deset soma postova onda pitam se ja. Pa ima vise postova od tebe a registrovan godinu i po dana posle. Koje su to zvake...

                              Comment


                              • Ove pacenicke insinuacije necu da kometarisem.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X