Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom na restart nije uspeo, ulazi se u novi... ali ovog puta sa prilicno manje kinte, slabijem imidzu, losijem takmicenju i manjom podrskom navijaca. Treba priznati izuzetno losu sezonu na svim poljima.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      To bi trebao da tuzis Covica a ne Alimpijevica....NC je mastermind tog zlodela iz prosle sezone
      Onda ide krivicna za KD Prevare u saizvrsilastvu.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Uh zaboravih. Sarac si se spakovao?[emoji23]
        Vidi dole sa Grcima za Tilija.
        Ja sam blazen medju zenama u kuci tako da sto se tice pakovanja nemam tih obaveze sem da kofere ubacim u kola.

        Skupstina se zato i prolongira dok se ne oformi novi UO a o imenima stvarno ne bi.

        Sada gledao malo ove nase klince, znam da nije tema za ovde, ali dobro dosao ALeksa medju prvotimce, Borisa javi se Misku da vidis gde te moze uvaliti, a 100.000 eur obestecenje za Sanija je jedan od vecih zarada u Covic eri.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Izvini, više verujem predsedniku KK i predsedniku SD CZ kad je reč o igračima koji su na raspolaganju.[emoji41]
          Slicno si tako nadmeno verovao da Radicevic ostaje i Ennis ne dolazi. Pises budalastine i trolujes. Feldeine ne ostaje jer nema nikakve logike posle dovodjenja Barona placati mu 450k, Dangubicu je istekao ugovor, ostalima takodje.

          Cak i igraci koji su imali trogodisnje ugovore, kao Lessort i Ennis su oterani ili su im pokazana vrata. Proces sa velikim P, ali za samozvane strucnjake sa naduvanim egom kojima je bitno jedino da bace smajli sa telefona (), kao "e jesam faca, a vi nemate pojma".

          Cinjenice i brojke, a ne botovanje za predsednika i ex trenera.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ja sam blazen medju zenama u kuci tako da sto se tice pakovanja nemam tih obaveze sem da kofere ubacim u kola.

            Skupstina se zato i prolongira dok se ne oformi novi UO a o imenima stvarno ne bi.

            Sada gledao malo ove nase klince, znam da nije tema za ovde, ali dobro dosao ALeksa medju prvotimce, Borisa javi se Misku da vidis gde te moze uvaliti, a 100.000 eur obestecenje za Sanija je jedan od vecih zarada u Covic eri.
            Jašta, pa toliko je uzeto za Gossa. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ja sam blazen medju zenama u kuci tako da sto se tice pakovanja nemam tih obaveze sem da kofere ubacim u kola.

              Skupstina se zato i prolongira dok se ne oformi novi UO a o imenima stvarno ne bi.

              Sada gledao malo ove nase klince, znam da nije tema za ovde, ali dobro dosao ALeksa medju prvotimce, Borisa javi se Misku da vidis gde te moze uvaliti, a 100.000 eur obestecenje za Sanija je jedan od vecih zarada u Covic eri.
              Sto bi se javio? Nije lud, dali mu ogromnu platu na osnovu histerije da cemo sad malo mi da pravimo igrace za reprezentaciju kao Partizan ranije. E pa, nema vise takvih talenata i to je sad promasaj.
              Prvo su mislili da je Rebic odlican plej, pa je Reba promasaj, ali sto Teja ima svetlu buducnost, pa Ristic koji moze da bude jedan od najboljih centara u evropi (moze malo sutra), pa Simanic kome je vreme, pa zato treba sutnuti Tejica.

              Svuda je zajednicko to da su talentima proglasavani igraci koji nisu ni gledani kako igraju, nego na osnovu brojki i hajpa.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Nazalost, poslednji deo odbrane Simanica je pao..Idem da se napijem od muke..Meni je neverovatno kako je covek bezmud i da ne idem dalje...Covic je mozda top za 100k za Sanija, ali nije nikako dobar na ko zna koliko za Simanica tako da je opet u minusu...

                Ovde vanredno stanje a neki idu da se kupaju ja cu tek posle Krita :P

                Elem, Radanov je na kraju bezao od lopte, kao i vecina nasih da tako kazem..nema od njih nista..duboko sam se razocarao u njih danas, bez obzira na Radanovih 20poena...dzaba kad smo pukli od ovh drva...Pod hitno neka cetvorka i kec...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Pazi realno mi je zelja da gledam PnR FC3 i recimo Ristica, gde decko krene da rolla ka kosu nakon postavljenog picka, a FC3 opali stepback tricu iz kurca. To je kosarka...
                  Cenim da ću biti udarna vest u dnevniku.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nazalost, poslednji deo odbrane Simanica je pao..Idem da se napijem od muke..Meni je neverovatno kako je covek bezmud i da ne idem dalje...Covic je mozda top za 100k za Sanija, ali nije nikako dobar na ko zna koliko za Simanica tako da je opet u minusu...

                    Ovde vanredno stanje a neki idu da se kupaju ja cu tek posle Krita :P

                    Elem, Radanov je na kraju bezao od lopte, kao i vecina nasih da tako kazem..nema od njih nista..duboko sam se razocarao u njih danas, bez obzira na Radanovih 20poena...dzaba kad smo pukli od ovh drva...Pod hitno neka cetvorka i kec...
                    Vracaj pradedin bajonet sa Solunskog fronta i oficirsku sablju na zid - nisi ti Japanac.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Granger, Baron
                      Feldein, Dobrić, Radanov
                      Dangubić, Davidovac, još jedan 3/4
                      Motum, Janković
                      Zirbes, Ristić

                      Sa ovim se osvajaju sva četiri takmičenja.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nazalost, poslednji deo odbrane Simanica je pao..Idem da se napijem od muke..Meni je neverovatno kako je covek bezmud i da ne idem dalje...Covic je mozda top za 100k za Sanija, ali nije nikako dobar na ko zna koliko za Simanica tako da je opet u minusu...

                        Ovde vanredno stanje a neki idu da se kupaju ja cu tek posle Krita :P

                        Elem, Radanov je na kraju bezao od lopte, kao i vecina nasih da tako kazem..nema od njih nista..duboko sam se razocarao u njih danas, bez obzira na Radanovih 20poena...dzaba kad smo pukli od ovh drva...Pod hitno neka cetvorka i kec...
                        Kako se to bezi od lopte ako mali play vrti se u krug do 5 sekundi do kraja napada i onda uvali Radanovu loptu ili najboljem suteru Saniju da opali preko ruke. Koliko je play prodao loptu kroz reket, koliko smo primili koseva iz drugog ili treceg napada francuza u poslednjih 3 minuta. Borisa danas aman nista nije pokazao za razliku od Radanova.
                        Ako Borisa ne moze protiv svoje generacije da u bilo kom elementu bude bolji od vrsnjaka kako ce u ozbiljnijoj kosarci.Ja licno bi voleo da pokusamo sa njima, kada ce ako ne ovu polusezonu do decembra, nista se nece bitno desiti po pitanju rezultata, ali daj neka pokaze malo zivota makar u jednoj utakmici. Za Simanica sam i vise puta napisao, mnogo potrosenih para u vetar.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Granger, Baron
                          Feldein, Dobrić, Radanov
                          Dangubić, Davidovac, još jedan 3/4
                          Motum, Janković
                          Zirbes, Ristić

                          Sa ovim se osvajaju sva četiri takmičenja.
                          Daj kolega, njega ne mogu da gledam u nasem dresu zbog estetike.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Daj kolega, njega ne mogu da gledam u nasem dresu zbog estetike.
                            Jes ružan, al baš ono što nam treba.[emoji23]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Tacno da Dekardu oprostim alimpijevica ako bude ovakav tim

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nazalost, poslednji deo odbrane Simanica je pao..Idem da se napijem od muke.
                                evo za tebe jedna lepa vest ...
                                Dominique Sutton leaves Aquila Trento
                                He's a free agent now
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X