Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najsmesniji je deo gde mi dve godine mega rizikujemo sa trenerma bez TRUNKE iskustva u tom poslu i to da nam vode ekipu sa velikim ambicijam, ali se crta podvlaci kad je u pitanju rizika NCAA plej i sl

    Logike nigde...

    Comment


    • Nikols je veliko pojacanja, cetvorka sa sutem uz to iskustvo osvajanja evrolige, lep potpis., ali dok se ne slika sa dresom nista.

      Comment


      • Dobro jeeee.

        Idemo dalje [emoji3][emoji3][emoji3]

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Dobro jeeee.

            Idemo dalje [emoji3][emoji3][emoji3]

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
            Sarac dok se ti kupas I skoljke skupljas ode nam ,,pojacanje,,
            Daj Markovica ili Tiodora

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Daj Markovica ili Tiodora

              Comment


              • Kako je Colom iz Uniksa zavrsio kod tamo nekih Turaka cije ime ne znam izgovoriti???

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Kako je Colom iz Uniksa zavrsio kod tamo nekih Turaka cije ime ne znam izgovoriti???
                  Pa ljudi pitali oces? ocu. Kolko pare? Tolko. Evo ti.

                  Taj rad neki [emoji3]

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • @Laza

                    Znas kako ide kada se vratis sa odmora a o poslu ne mislis ni sekundu pa te saceka gomila problema,ne stignes ni da pogledas nista van toga. Nikols, samo sam se nasmejao sinoc, jer nijedno pojacanje nje objavljeno na Sportandu za nas ove sezone osim kada je done deal.

                    Neko je pustio vest da smo zainteresovani, mozda i jesmo ali cena njegovog angazovanja ce biti manja nego sto je igrao u Cedeviti jer Cedevita nije htela da ga produzi za tu cifru./330 k/
                    Verovali ili ne Pefi je i dalje u igri ali je problem njegova osnovna plata od 1.1 milion u Himkiju. Himki nije Fener pa da ucestvuje u plati kao kod Pere, a Pefi nema nameru ni za jedan cent da igra manje.
                    Dangubic???? Ne bi da dajem laznu nadu nikome ovde a mislim da mu dosadjujemo da ostane i ove sezone kod nas. Ne pitajte za zdravstveno stanje samo iznosim kakvi su planovi, ali mislim da Danga ima druge planove (citaj Misko)
                    Berovicki se trazi novi klub koji je spreman da prihvati njegovu platu ali za sada slabo nesto ide.
                    PLay se trazi ali je ono sto je trenutno u ponudi jako slabo i mora se i dalje cekati. Kada se kaze slabo misli se na odnos cena kvalitet i ono sto nama treba.

                    U vezi FC3 sto se suska da je mozda on planiran da ostane, ne znam ali znam da ako se to desi LOSMISK spremaj topic samo za mene i tebe i da ucestvujem zajedno sa tobom u napade na bilo koga ko se pojavi na ovom forumu da opravda taj potez.

                    Jovanovic je velika misterija, kazu da radi individualno preko leta, ima ugovor i nema uopste nameru da ide u FMP, Pera je out, Keselj mislim isto out.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      @Laza

                      Znas kako ide kada se vratis sa odmora a o poslu ne mislis ni sekundu pa te saceka gomila problema,ne stignes ni da pogledas nista van toga. Nikols, samo sam se nasmejao sinoc, jer nijedno pojacanje nje objavljeno na Sportandu za nas ove sezone osim kada je done deal.

                      Neko je pustio vest da smo zainteresovani, mozda i jesmo ali cena njegovog angazovanja ce biti manja nego sto je igrao u Cedeviti jer Cedevita nije htela da ga produzi za tu cifru./330 k/
                      Verovali ili ne Pefi je i dalje u igri ali je problem njegova osnovna plata od 1.1 milion u Himkiju. Himki nije Fener pa da ucestvuje u plati kao kod Pere, a Pefi nema nameru ni za jedan cent da igra manje.
                      Dangubic???? Ne bi da dajem laznu nadu nikome ovde a mislim da mu dosadjujemo da ostane i ove sezone kod nas. Ne pitajte za zdravstveno stanje samo iznosim kakvi su planovi, ali mislim da Danga ima druge planove (citaj Misko)
                      Berovicki se trazi novi klub koji je spreman da prihvati njegovu platu ali za sada slabo nesto ide.
                      PLay se trazi ali je ono sto je trenutno u ponudi jako slabo i mora se i dalje cekati. Kada se kaze slabo misli se na odnos cena kvalitet i ono sto nama treba.

                      U vezi FC3 sto se suska da je mozda on planiran da ostane, ne znam ali znam da ako se to desi LOSMISK spremaj topic samo za mene i tebe i da ucestvujem zajedno sa tobom u napade na bilo koga ko se pojavi na ovom forumu da opravda taj potez.

                      Jovanovic je velika misterija, kazu da radi individualno preko leta, ima ugovor i nema uopste nameru da ide u FMP, Pera je out, Keselj mislim isto out.
                      Ja ti pisah odavno da je Markovic prioritet za ovaj prelazni rok.Himki ce sigurno gledati da raskine Ugovor sa Markovicem koji nema nista protiv da dodje u CZ. E sad Himki gleda da finansijski sto bolje prodje u toj prici. Koliko znam Markovic bi rado iz Rusije u toplije krajeve[emoji3]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ja ti pisah odavno da je Markovic prioritet za ovaj prelazni rok.Himki ce sigurno gledati da raskine Ugovor sa Markovicem koji nema nista protiv da dodje u CZ. E sad Himki gleda da finansijski sto bolje prodje u toj prici. Koliko znam Markovic bi rado iz Rusije u toplije krajeve[emoji3]
                        Jos nije doslo do konkretnih pregovora jer ponavljam,HImki nije voljan da ucestvuje u toj prici,Barcokas nesto nije zadovoljan sa njim, HImki nema nameru da plati preko onoga sto oni smatraju da trebaju a znaju se i nasi limiti do koliko para mi mozemo maximalno da se pruzimo. Pefi ne zeli ni jedan cent ispod 1.1 m da ide ove sezone i zabole ga da li ce to Himki ili KKCZ da isplati u kojem odnosu. U krajnjem i najrealnijem scenariju Barcokas ce morati i dalje da ga ima u timu i HImki da ga isplati za igranje za njih.

                        Ja sam se obradovao kada sam cuo kakav se presing vrsi na Dangubica da ostane ali opet cujem da su male sanse iz vise razloga.

                        sinoc sam nesto razmisljao a ovi koji komentarisu igre na parketu a ne van parketu kako bi izgledala petorka

                        pefi, laza, dangubic, nikols, zirbes/ojo/rile ili Jankela u small ball varijanti na 5. Da li je to hard defence kojim tezimo ?
                        Last edited by Šarac; 01-08-18, 15:26.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Jos nije doslo do konkretnih pregovora jer ponavljam,HImki nije voljan da ucestvuje u toj prici,Barcokas nesto nije zadovoljan sa njim, HImki nema nameru da plati preko onoga sto oni smatraju da trebaju a znaju se i nasi limiti do koliko para mi mozemo maximalno da se pruzimo. Pefi ne zeli ni jedan cent ispod 1.1 m da ide ove sezone i zabole ga da li ce to Himki ili KKCZ da isplati u kojem odnosu. U krajnjem i najrealnijem scenariju Barcokas ce morati i dalje da ga ima u timu i HImki da ga isplati za igranje za njih.

                          Ja sam se obradovao kada sam cuo kakav se presing vrsi na Dangubica da ostane ali opet cujem da su male sanse iz vise razloga.

                          sinoc sam nesto razmisljao a ovi koji komentarisu igre na parketu a ne van parketu kako bi izgledala petorka

                          pefi, laza, dangubic, nikols, zirbes/ojo/rile ili Jankela u small ball varijanti na 5. Da li je to hard defence kojim tezimo ?
                          Markovic ce gotovo izvesno otici. Jbg coveku je stavljeno do znanja da ga ne zele. Doveli su pleja, cak pokusali I Dilejnija dovesti. Elem videcemo kako ce sve ispasti. Ja koliko znam obavljeni su neki preliminarni razgovori sa Markovicevim menadzerom.
                          Ostanak Dange bio bi FENOMENALAN potez.

                          Comment


                          • Jel Dangubica nesto vezuje za klub ili je slobodan igrac?
                            Pominjalo se neko obestecenje

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Markovic ce gotovo izvesno otici. Jbg coveku je stavljeno do znanja da ga ne zele. Doveli su pleja, cak pokusali I Dilejnija dovesti. Elem videcemo kako ce sve ispasti. Ja koliko znam obavljeni su neki preliminarni razgovori sa Markovicevim menadzerom.
                              Ostanak Dange bio bi FENOMENALAN potez.
                              Pa cekaj, ako ode morace se zadovoljiti sa nekih do 50% ostatka plate, znaci nekih 500k a ako ostane dobija 1milion a covjek je toliko povredjivan da mu sezona na klupu uopste nije losa opcija. Nisam siguran da se covjek u tim godinama lako odrice para...
                              Mislio sam da ce Himki biti galantniji i da ce ga platiti ali sad se bas zakuvalo
                              Last edited by Victor BG; 01-08-18, 15:39.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Jos nije doslo do konkretnih pregovora jer ponavljam,HImki nije voljan da ucestvuje u toj prici,Barcokas nesto nije zadovoljan sa njim, HImki nema nameru da plati preko onoga sto oni smatraju da trebaju a znaju se i nasi limiti do koliko para mi mozemo maximalno da se pruzimo. Pefi ne zeli ni jedan cent ispod 1.1 m da ide ove sezone i zabole ga da li ce to Himki ili KKCZ da isplati u kojem odnosu. U krajnjem i najrealnijem scenariju Barcokas ce morati i dalje da ga ima u timu i HImki da ga isplati za igranje za njih.

                                Ja sam se obradovao kada sam cuo kakav se presing vrsi na Dangubica da ostane ali opet cujem da su male sanse iz vise razloga.

                                sinoc sam nesto razmisljao a ovi koji komentarisu igre na parketu a ne van parketu kako bi izgledala petorka

                                pefi, laza, dangubic, nikols, zirbes/ojo/rile ili Jankela u small ball varijanti na 5. Da li je to hard defence kojim tezimo ?
                                Nešto što liči na hard defence...čak mislim da bi tu Ojo mogao da izigrava vetrenjaču i strašilo koje bi odbijalo od reketa...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X