Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vidim da se priželjkuje Motum na poziciji 4, skočio bih sa Brankovog mosta.

    Bolje forsirati Borišu Simanića možda od njega kojim čudom i bude neko zverište nego igru graditi na igraču zadatka Motumu.

    Motum kao prva 4., ma daj.....

    Comment


    • Motum je dobar igrač,Simana tesko da će da uradi nesto jer je kurcobolja kod njega prevelika

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=j5UbqvDBhZs Manny da ako pratis NCAA, ovaj je freshaman, NBA potencijal, cisto me zanima da li moze u NBA..gledao sam ga u mladoj Angoli...preozbiljan talenat...po meni..prejeban igrac..vidim da je poceo u Kanzasu..cisto me zanima, moze i neko drugi...dal taj moze u NBA..meni neprejebiv igrac..znam da kod nas ne moze itd..daleko od toga...ali me zanima njegova karijera..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          https://www.youtube.com/watch?v=j5UbqvDBhZs Manny da ako pratis NCAA, ovaj je freshaman, NBA potencijal, cisto me zanima da li moze u NBA..gledao sam ga u mladoj Angoli...preozbiljan talenat...po meni..prejeban igrac..vidim da je poceo u Kanzasu..cisto me zanima, moze i neko drugi...dal taj moze u NBA..meni neprejebiv igrac..znam da kod nas ne moze itd..daleko od toga...ali me zanima njegova karijera..
          Pazi imao je picvajz u prvoj godini u NCAA. Tacnije bio je optuzen da je pre odluke da dodje na Kansas, njegov staratelj primio pare pre toga da ga odvede na Maryland. Kada su se odlucili za Kansas, onda je ta prica pustena u mediji da mu se naskodi. Propustio je pola sezone kao brucos, tako da je tek u Januaru oslobodjen optuzbi i mogao da zaigra za Kansas. Larry Brown je tu odigrao vaznu ulogu da on ode tamo. Tako da se te strane, ima odlicnu podrsku u Larry Brownu i Bill Selfu.

          On jednostavno nije mogao da se izbori tu u rotaciji za vazniju ulogu, i to u skoli koja se stalno puni blue chip prospectima. U generali on je u omladinskim kategorijama przio solidno, ali ga je surovo korak napred kaznio. Cak je bio nikakav ni na Afrobasketu. Cim je usao u starije i snaznije igrace, tu je nastao veliki problem i njegove atletske sposobnosti nisu mu pomagale da odskoci. Mnogo on mora da radi, pogotovu sto mu je skillset ogranicen. Tanak je i nizak za 5cu klasicnu, a svi znamo da PF u NBA koji nema raznovrsan skillset i nema neke sanse da se izbori za ozbiljnu ulogu u NBA.

          Mislim da on minimum jos dve godine ce peglati u NCAA, pre nego sto izadje na draft. Tad ce vec imati 21 godinu, i tu ako ne pokaze da moze da bude lottery pick u NBA, nece niko da se zalice i ulaze u njega. Ima da guli po G-League i kao 12-13 igrac po rosterima. Onda mu povratak u Evropu bio bolja opcija.

          Comment


          • Jedan momak koji ce sigurno naci uhlebljenje u kosarci a dolazi sa druge strane okeana, je Leandro Bolmaro. Mladi Argentinac je paklen suter koji moze da zapali mrezice iz gomile pozicija. 203cm i neki 82-3kg, je za sada klasifikovan kao SF, ali moze u seniorima da bude i cetvorka neka. U mnogim momentima zna da me podseti na Garbajosu nekih svojim kretnjama.

            Inace trenira i igra u Bahia Estudiantesu, gde mu je buraz od Manu Ginobilija trener. Malac je 2000. godiste i jos nije napunio 18. godina a vec se probija u prvi tim. Bio je skoro na kampu BWB koji organizuje za talente sirom planete, gde su bili i Samanic i nas Petrusev. Bio je ubedljivo najbolji suter na celom kampu. Masina. Eto recimo to su neki igraci prospect tipa koje treba skupiti u tim godinama i raditi s njima za prvi tim...

            Comment


            • Manny, jebote, koje informacije...
              Svaka cast!

              Comment


              • Jovovic ode u Poljsku.
                Jedan trener manje[emoji23]

                Comment


                • https://sportando.basketball/en/euro...tiv-kuban.html
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ajmo skauti....

                    Džo Regland, košarkaš Lokomotive Kuban koju vodi srpski trener Saša Obradović, napustiće ekipu, a ujedno je i ponuđen Crvenoj zvezdi.
                    IZVOR: B92 ČETVRTAK, 7.06.2018. | 14:40

                    Američki plejmejker će posle godinu dana u Kubanju napustiti taj ruski klub, a kako prenosi renomirani košarkaški portal Sportando sledeća destinacija mu je Beograd.

                    Regland je minule sezone u VTB ligi beležio 12 poena i 3,8 asistencija u proseku, dok je dobar bio i u Evrokupu sa 11,7 poena i 3,7 asistencija po meču.

                    U karijeri je još nastupao i za Mursiju, Avelino, Kantu, Karšijaku i Armani iz Milana.

                    Dvadesetosmogodišnji plejmejker je za sada samo ponuđen crveno-belima, a za njegove usluge zainteresovan je i turski Galatasaraj.

                    Comment


                    • Nek nas obidje u sirokom luku. Bolje FC3 da nam bude plej [emoji23][emoji23][emoji23]

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Toliko je los?

                        Pa ovaj stats i ne deluje toliko lose.

                        Comment


                        • Au, sad videh.....visina 182cm

                          Comment


                          • Još jedan Miđet
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Nek nas obidje u sirokom luku. Bolje FC3 da nam bude plej [emoji23][emoji23][emoji23]

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                              Zasto, mozes li malo konkretnije?

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Zasto, mozes li malo konkretnije?
                                Losija verzija Pulena, uz sve to jos gore igra odbranu od njega. On je kosgeter koji mora da igra na poziciji pleja zbog svoje visine. Ne igra za druge, iskljucivo za sebe. Ako je Rochestie bar relevantan kao razigravac iako to nije po defaultu, Ragland nije ni toliko. Kad krene da izolira, govna mi se jedu.

                                Uz sve to pogeldaj istorijat svih klubova gde je igrao i kako su prosli. Taj decko ne igra za tim, samo za sebe...

                                Comment

                                Working...
                                X