Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Ne bi ja imao problem da na 4 ostanu(ajd nek bude bar do polusezone) Jankovic i Simanic. Nije to gora kombinacija od Mitra i Tejica. Pa se igrala solidna kosarka.
    Mozda je nerealno ali ja stvarno mnogo ocekujem od Jankovica ove sezone. Mislim da ce da pokida. Imam tako neki osecaj.

    Ja bi radije video 2 pleja solidna nego jednog skupocenog. Kad izadje taj igrac ko ce drzati igru?
    Zaboravljas mozda da je vecinu vremena na 4 provodio Kalinic? Toliko o tom mocnom dvojicu ... onaj tim sto je sastavio navijac Buducnosti ne da je defanzivno jak, nego je pun rupa.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Sve cifre o platama igrača koje se pojavljuju po forumima možete baciti u vodu, al odma ...
      Pa ljudi moji, je li to moguće!??? Ludnica!!!
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Propustili smo idealnu priliku, zicer, da napravimo mladu ekipu i da ih vezemo visegodisnjim ugovorima.. Ovako pravimo ekipu za splavove koja ne moze nista da uradi.. Dugovi ce se povecati za cirka 1M.
        Trenutak za to je bio idealan jer Buducnost prejaka, i ako vec ne mozemo da uzmemo ABA ligu nije toliko bitno koje mesto cemo zauzeti.
        Tribine ce biti jos praznije nego prosle sezone jer Filip, Baron, Laza, Keselj, Cirbes i co. ne mogu da ponude nista.
        Propustili smo priliku jos prosle godine. Islo se sa skupim timom, a u isto vreme se trtljalo kako se nista ne ocekuje jer "novi ciklus". E sad je opet novi ciklus, otisli su Ennis, Rochestie, Bjelica, Omic, odlaze Feldeine, Antic, Dangubic, verovatno i Jovanovic. Ostaju samo:

        -,-
        Davidovac
        Lazic, Dobric
        Jankovic
        -,-

        Znaci, opet samo 4 igraca ostaju, ali vazno je da se pricalo o nekom famoznom ciklusu. Problem je sto su doveli 3 centra od kojih nijedan ne moze na 4 i ako misle sa Jankovicem i Simanicem da pokrivaju tu poziciju, mogu slobodno opet da potpisu evrokup sledece sezone.

        Takodje, Baron je zamena za Feldeina, jos dva pleja moraju da dodju.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Neverovatno je kako ste svi vec prodali dangu i feldina...samo mi nije jasno na osnovu cega mislite da ce otici? Covic je opet pnovio da su samo antic, tejlor i omic otisli tj da su im ugovori istekli...danga ce otici samo ako ga sparsi uzmu, druge nema 100%

          Comment


          • Dangi je istekao ugovor, nece ga vecno sparsi traziti do 35 i to nema veze sa klubom gde ce igrati...Feldin je 450k sledece godine,pa ti vidi dal ostaje ili ne..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Ventspils View Post
              -,-

              -,-
              Koja su ova dvojica utučenih?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ma koji Dangubic i NBA liga, nemoj da se zajebavamo.
                On je velika Tomiceva zelja, videcemo sta ce se desiti, a sve je otvoreno sto se tice relacije njega i kluba, ili bolje menagera i kluba.

                Comment


                • Sta mislite o M'baye-u, ex Milano?
                  Dostupan je sigurno, sigurno nece u neki EL tim.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Sta mislite o M'baye-u, ex Milano?
                    Dostupan je sigurno, sigurno nece u neki EL tim.
                    Imao platu u Armaniju osamstotrista ... sad će Laki opet da pozeleni
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Imao platu u Armaniju osamstotrista ... sad će Laki opet da pozeleni
                      Granger... ovaj,Tillie, M'baye... mi gađamo samo tu cenovnu kategoriju
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Granger... ovaj,Tillie, M'baye... mi gađamo samo tu cenovnu kategoriju
                        To, Hajneken novi sponzor ... davaj vamo, ne pitamo za cenu
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Granger... ovaj,Tillie, M'baye... mi gađamo samo tu cenovnu kategoriju
                          "jer tako smo u mogucnosti" njih gadjamo a FC3 i POT cekaju kao zapete puske.

                          Comment


                          • Pazi realno mi je zelja da gledam PnR FC3 i recimo Ristica, gde decko krene da rolla ka kosu nakon postavljenog picka, a FC3 opali stepback tricu iz kurca. To je kosarka...

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Pazi realno mi je zelja da gledam PnR FC3 i recimo Ristica, gde decko krene da rolla ka kosu nakon postavljenog picka, a FC3 opali stepback tricu iz kurca. To je kosarka...
                              A Victor zarije katanu sebi u stomak i okrene je par puta da me doktori slucajno ne spasu

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                A Victor zarije katanu sebi u stomak i okrene je par puta da me doktori slucajno ne spasu

                                Spoiler

                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X