Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve cifre o platama igrača koje se pojavljuju po forumima možete baciti u vodu, al odma ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Tesla/24 View Post
      Marković je imao lošu sezonu,sad ne znam da l je to dovoljno da ga dovedemo, al ono ako sad nećemo, nećemo nikad.
      Onda nikad, jbg.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Markovic je pik No1...i to se zna, ali on hoce u Zenit, sto i Cova zna ali ne znam dal je odustao...Covke pun ko brod, hoce da resi sve danas, pa da Sarac na miru krene na more..

        Jer i on zna da dok sam ja na moru nema pojacanja, i o cemu ce onda da se pise po forumima i zakljucuje kako smo los roster sastavili. Daj Stefana dok je jos kisovito.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Onda nikad, jbg.
          Ceniš?

          Comment


          • Originally posted by Tesla/24 View Post
            Ceniš?
            Pre nada.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ajde Sarac, daj tog igraca, pa bio on i Nenadic :P Markovic moze biti u Zenitu ali za manje para nego ranije, sad moze i u CZ za manje para ali je bar kuci...mada mislim da se on vec izjasnio i da je u Petersburgu lepo...ili ce pak leci Bjelica 2.0
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Slag na tortu bi bio povratak Milka Bjelice u klub i to za nekih 400k opet, uz Covicevo "Oprosti nam ruznu proslost"

                Tu se tek pali masina

                Comment


                • Rezonujem logicki.
                  Markovic naplati jedno 500.000 xzbog raskida. Mi mu damo 350.000.
                  To je vec 850.000 za godinu dana. Dodje lepo u Srbiju posle jebavanja po Rusiji. Di ces lepse[emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ajde Sarac, daj tog igraca, pa bio on i Nenadic :P Markovic moze biti u Zenitu ali za manje para nego ranije, sad moze i u CZ za manje para ali je bar kuci...mada mislim da se on vec izjasnio i da je u Petersburgu lepo...ili ce pak leci Bjelica 2.0
                    Pazi. vec su zakasnili sa objavom danas, a i svaki raskid bilo kog ugovora i odlazak bi mogli da se objavi kao sto sam i najavio, pre ce biti pozdravljanja ovih dana nego potpisa. Mnogo smo se razmazili svakodnevnim pisanjem. A mislim da i Stefan ne moze da oprosti ona vredjanja uvek objektivne zvezdaske publike koja uvek gromoglasno pozdravi sve nase reprezentativce.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Pazi. vec su zakasnili sa objavom danas, a i svaki raskid bilo kog ugovora i odlazak bi mogli da se objavi kao sto sam i najavio, pre ce biti pozdravljanja ovih dana nego potpisa. Mnogo smo se razmazili svakodnevnim pisanjem. A mislim da i Stefan ne moze da oprosti ona vredjanja uvek objektivne zvezdaske publike koja uvek gromoglasno pozdravi sve nase reprezentativce.
                      One sto ce se vratiti sada kada je otisao Omic?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        One sto ce se vratiti sada kada je otisao Omic? [emoji3]
                        Isti ste.[emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Uuuuf, baš bih vol'o da dođe Stefi Pefi.. što se ne može reći za Simona. Milkmanu želim ugodan nastavak karijere na Iberijskom poluostrvu..

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            One sto ce se vratiti sada kada je otisao Omic?
                            Nece se vracati oni, trenutno imaju drugu preokupaciju, malo se bave geografijom a bio je afterparty pre neko vece u Lj Bogdana 1a sa plavim momcima. KKCz je za njih poslednja rupa na svirali do daljneg pa i posle toga.
                            Stefan je pocascen lepim recima od onih istih sto su i Kalinu, Peru i ostale nase povratnike castile sa lepim recima kada su igrali u tudjim dresovima. Stefan nikada nije bio nas pa ima opravdanja, zar ne.

                            Comment


                            • Mi smo uvek bili objektivna publika

                              Nikada nasim igracima bivsim nismo zvizdali kao neki drugi, pa cak i selektoru su svom. Spanci izgleda bas zapeli za Lesorta, nije to lose za njih...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Cepanicu zapakovati sa masnicom.

                                Comment

                                Working...
                                X