Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U oktobru možemo očekivati Tadiju ili Savovića, u najboljem slučaju ... Laki bi se šlogiro
    al svake godine ista priča, završni računi, skupštine, odmori ... čim zavisiš od ove države, tu leba nema.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Kad se vec pogadjamo sa imenima, moj prijedlog je CJ Fair. Dijete Baltimora. Igra 3/4 i svojevremeno je bio najbolji igrac Sirakjuza. Od kako 2014. nije izabran na draftu uglavnom se motao po razvojnoj ligi uz jednogodisnju epizodu u Limožu. Pratio sam Sirakjuz dosta te 2014. kada su imali seriju od 30-ak pobjeda za redom. U sjecanju mi je utakmica protiv Djuka, gdje je napadacki izdominirao nad Dzabarijem Parkerom. Vjerujem da finansijski mozemo ispratiti, no pitanje je u kakvoj je on formi. Ma da sam misljenja da je u ovakvoj finansijski nezavidnoj situaciji bolje probati sa "mackom u dzaku", nego li krenuti linijom manjeg otpora i odabrati nekog prekaljenog "evropskog" Amerikanca koji realnu prevagu vjerovatno nece donijeti.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Nemoj sad da ga diras, jos se koprcaju oko uprave, pa trenera i sl. Realno da se javimo u Oktobru Trebace neko da nas ugura u ABA plej off

        Sve u svoje vreme a neko nama dobro poznat ne i omiljen ovde bi rekao : "ne moze da svane pre zore".


        Kada smo vec kod ovog tvog omiljenog igraca posto je poznato da je malo djuskao po Kini jel ti poznata i cena za gdina?

        Comment


        • To Miško može da ti kaže, zastupa ga Excel ... cenim da bi za 250k doplivao do Kalemegdana
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Sve u svoje vreme a neko nama dobro poznat ne i omiljen ovde bi rekao : "ne moze da svane pre zore".


            Kada smo vec kod ovog tvog omiljenog igraca posto je poznato da je malo djuskao po Kini jel ti poznata i cena za gdina?
            Sto se tice Djamila, nemam pojma koja mu je realna cena. Ali sam prilicno siguran da bi on potpisao za 200-250k. Pazi oni u G-League primaju neku crkavicu oko 30k po sezoni. Tamo igraju samo u nadi da ce neko odmah da ih skupi za NBA. Zato i idu u Kinu, da bi zaradili neki novac. Jameel Warney dobro poznaje FIBA pravila, igrao je za njihovu repku, veliki je radnik i zato mislim da bi za njega tranzicija u Evropu bila bezbolna.

            Opet kazem mozda bi on i za manji novac dosao, tipa Williams Goss, ali nema sanse da on predje 200-250k po sezoni kako stvari stoje. Covek je sa malog koledza, jedan od bolji G League igraca je ali nema realno profi iskustva.

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              To Miško može da ti kaže, zastupa ga Excel ... cenim da bi za 250k doplivao do Kalemegdana
              Citas mi misli

              Comment


              • Djamil na multi.
                200-250(-300) plus bonusi, i da nakrivimo sesirce.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Citas mi misli
                  Momci koji su proslih godina radili skauting za DR a voleo je da se posavetuje sa njima (QM je na njihov mig preporucen Radonji) su komentarisali bas tvoje postove u vezi njega kada si ga predlagao javno na forumu.

                  Oni ga smatraju prilicno debelim i tromim ali to je njihovo misljenje i odlaskom Dejana iz kluba nikakvu ulogu nemaju u skautingu prosle sezone, cisto sumnjam da ce ucestvovati i ove sezone.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Momci koji su proslih godina radili skauting za DR a voleo je da se posavetuje sa njima (QM je na njihov mig preporucen Radonji) su komentarisali bas tvoje postove u vezi njega kada si ga predlagao javno na forumu.

                    Oni ga smatraju prilicno debelim i tromim ali to je njihovo misljenje i odlaskom Dejana iz kluba nikakvu ulogu nemaju u skautingu prosle sezone, cisto sumnjam da ce ucestvovati i ove sezone.
                    Sarac, znam tu dvojicu licno.
                    Rekli su za Djamila da je neatleticna pihtija.
                    Last edited by Guthrie; 07-07-18, 23:29.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Sarac, znam tu dvojicu ljudi licno.
                      Rekli su za Djamila da je neatleticna pihtija.

                      Svako ima pravo na svoje misljenje i oko ocene pojedinih igraca, pomislice ljudi da smo se dogovorili. Ja ovde nikada ne komentarisem igrace ni oni koji kod nas nastupaju ni eventualno neki buduci igraci.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Momci koji su proslih godina radili skauting za DR a voleo je da se posavetuje sa njima (QM je na njihov mig preporucen Radonji) su komentarisali bas tvoje postove u vezi njega kada si ga predlagao javno na forumu.

                        Oni ga smatraju prilicno debelim i tromim ali to je njihovo misljenje i odlaskom Dejana iz kluba nikakvu ulogu nemaju u skautingu prosle sezone, cisto sumnjam da ce ucestvovati i ove sezone.
                        Ma Manny se zahebava oko Đamila, nego mu je simpatičan tako debeo a pokretljiv. Kad igraš sa takvim likovima košarku ili basket to je šou.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ma Manny se zahebava oko Đamila, nego mu je simpatičan tako debeo a pokretljiv. Kad igraš sa takvim likovima košarku ili basket to je šou.
                          Ja se tu donekle uklapam.
                          198cm i 105 kg.
                          To je onaj fazon, nemam sut, al sam zato spor.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Momci koji su proslih godina radili skauting za DR a voleo je da se posavetuje sa njima (QM je na njihov mig preporucen Radonji) su komentarisali bas tvoje postove u vezi njega kada si ga predlagao javno na forumu.

                            Oni ga smatraju prilicno debelim i tromim ali to je njihovo misljenje i odlaskom Dejana iz kluba nikakvu ulogu nemaju u skautingu prosle sezone, cisto sumnjam da ce ucestvovati i ove sezone.
                            Ne znam ko su ljudi, tako da ne mogu da stavim u perspektivu koliko je merodavno njihovo misljenje. A i sam nisam neko ko misli da je uhvatio boga za muda kad su u pitanju ove stvari. Ono sto znam u vezi Jameel Warneya, da je on daleko od sporog i tromog igraca. On ima takvu gradju, guzica velika i jaka, nesto poput Elton Branda, Charles Barkleya i sl. Ali je on itekako pokretan, i ima dobru staminu za kosarku.

                            Uostalom njegova igra je vidjena u G-League gde je prosecna atleticnost i eksplozivnost igraca daleko ispred Evrope. Tako da mislim da za Evropsku kosarku on uopste nije inferioran atleta. On nije lik koji ima federe, i slicno. Ali moze i da switchuje, i da sacuva 1 na 1 sta hoces i sl. Uostalom nisam ni hteo da kacim neke explozivne highlightse koji su lozenje i sl. Nije takav igrac.

                            Evo ti sta je NBA izvukao iz njegove zadnje G League sezone, pre nego sto je dobio NBA call up i odigrao svoje prve minute.



                            Kamo srece da sam ja bi ovako spor i neatletican kad sam igrao basket Uostalom i ne treba porediti njega sa igracima kao sto je Quincy Miller, koji je i za NBA uslove bio top atleta, zato je i bio projektovan kao Lottery Pick.

                            Comment


                            • Pa da, nije on za nas jer nas standard na cetvorci su atleticni magovi u vidu Milka Bjelice, Savovica, Luke Mitrovica i Radenovica.

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Za brata Cjamila obe ruke dizem.
                                Moze i njegov kolega ih repke Munford.
                                Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Moze, mozde. Ako on nije slobodan, bice verovatno Melo Trimble A i jos poneki ranije poznati.
                                Đamila možemo jedino ako pokrenemo akciju prodaje majica, možda tako zaradimo i mi 625K Evra i to preusmerimo dotičnom gospodinu..
                                P.S. Deluje mi kao da se bavio atletikom (bacanje kugle) ima neki izbačaj sa ramena, čak je jednom izveo i rotaciju pre izbačaja...
                                Last edited by nebitan; 08-07-18, 07:23.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X