Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš nam treba Perperoglu još i Milka da vrate, bombona
    sve nešto mlitavo, kilavo i još matoro ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Maverick88 View Post
      Pretrpani cime?Ko je to nama na 3 da je pretrpano?
      Davidovac, Dobric, a tu su i Radanov i potencijalno Nenadic, neizvesno Dangubic.

      Comment


      • Svi su preneli, i strani i domaci....poodmakla faza pregovora.

        ZasU, vracajte Nikolsa.

        Comment


        • Stratos bi bio greska decenije i dokaz da nista nismo naucili prosle godine.Matori kilavac,ni sa Nicholsom nisam najsrecniji,al za ovoga je izmislio kosarku

          Comment


          • Dobar timski igrac, radilica, dobra pracka, solidan ulaz, defanziva nista posebno ali jeste inteligentan, iskusan.
            Mada, jos jedan u nizu bez iso igre, zavisnik od dobrog PG koji ce mu otvoriti sut pa nesto mi je jako slican Simonovicu. Sjecam se u Barsi da je igrao, nije me nesto kupio tad al nije vala niko iz te Barse, bili su raspad. Steta sto nismo poganjali Suttona. Mozda je ovo i patka njegovog menadzera da ga proda brze u drugi klub jer znamo da objava o igracima iz naseg kluba nema do potpisa ugovora.

            Comment


            • Jebo ih Perperoglu.
              Ocajan potez ako je istina

              Comment


              • Ono sto je nasa karakteristika proslih godina (decenija) jeste gomilanje igraca na jednoj poziciji, a deficit na drugim. Kako to objasniti? Pa obicni forumasi to mogu da prepoznaju, kako profesionalci ne mogu.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Mozda je ovo i patka njegovog menadzera da ga proda brze u drugi klub jer znamo da objava o igracima iz naseg kluba nema do potpisa ugovora.
                  Kad vide da je Zvezda zainteresovana svi će da odreaguju ozbiljna je to agencija, nije to beobasket ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Kakav Perperoglu, Nikols je za njega zmaj

                    Comment


                    • Originally posted by Maverick88 View Post
                      Pretrpani cime?Ko je to nama na 3 da je pretrpano?
                      Ено набројао је ммајстор неке од опција. При томе Перпероглу има 34 године и ни један изражен квалитет да би био појачање на тренутни играчки састав који може да покрије ту позицију. При томе је додатни странац у саставу а као што знамо плеј ће скоро сигурно бити играч са страним пасошем. Ако већ не могу никако убедити Дангубића и Мишка да исти остане и наредне сезоне код нас Перпероглу свакако није играч који би могао да га замени.
                      Last edited by Borca; 02-08-18, 12:58.

                      Comment


                      • Jel realno da smo uzeli 650.000 obestecenja od Lesora?????

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Jel realno da smo uzeli 650.000 obestecenja od Lesora?????
                          Otkud sad to?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Otkud sad to?
                            Evo svi mediji su objavili

                            Comment


                            • Auu kao da dovodimo ne znam koga..FC3 vam ne smeta, ali smeta Peperoglu..koji je igrao u PAO, Oly, Barsa, Efes i Hapoel...Ne smeta Simon, ni ovaj Nikols..zivo me zanimaju kako bi igrao Stratos u Cedeviti..dok je veliki Nikols imao po koje minute u PAO i jacim klubovima...

                              Nije da sam odusevljen ali ovo preterivanje kao da igramo EL i da ispadaju pare iz dzepa....Prvo kuke i motike da se izbace covic, antic, keselj pa onda mozemo da pricamo o moralnoj strani da je Stratos ''slab'' igrac.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Jel realno da smo uzeli 650.000 obestecenja od Lesora?????
                                Na sajtu kluba je objavljeno da smo prihodovali 650.000 od raskida.Mozda misle da smo toliko ustedeli od njegovog ugovora za 2 sezone +obestecenje.Racunica kakvu samo nas klub moze da izvede

                                Comment

                                Working...
                                X