Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivica14 View Post
    stvarno losmi uz duzno postovanje, ove cifre sto je sa njihoovog foruma ne mora nista da znaci.Prosto je neverovatno da sito alonso za 200k da krenemo od njega pa ostalih...ulozila je cedevita ove godine vise nego ikad...
    Moguce, kazem..ne znam..Samo taj isti Sito se nudio nama a i njima...Sam covek posla CV ekipama...iz tog ugla sigurno nije trazio ne znam kakvu platu...Nisu to ne znam kakvi igraci da se plasite..Moze Zvezda sve ovako nesto pokupovati ...da ne idem redom...U FRA su prosle godine najvece plate bile oko 250-270k..pa nanize ..i to mahom najvise imao Asvel,Strasbur npr...Vi valjda mislite da svaki igrac kosta bar 400-500k sto nije istina..

    Mozda nisu tacne cifre..ali nisu ovo igraci iz prvog levela Evrope, pa ni drugog..da se ne lazemo puno ovde...
    Last edited by LosmiSK; 01-08-18, 21:32.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nije poenta u tačnim ciframa , nego u izvorima informacija
      Ti si kao izvor naveo forum a i sam znaš da se po forumu vuku svakakve informacije... uglavnom netačne.
      Ti si npr , danas napisao da Rile igra u kkcz zato što niko nije hteo da plati 150k i to neko moze da prenese kao tačnu informaciju?

      A sam znaš da to nije tačno...seti se Voje za koga je kkcz tražila mnogo veća pare nego što je fiba presudila...bednih 27 k

      Po "čuvenoj" Avangardi , niko neće ni da razgovara o dolasku u kkcz ispod 300-400 pa dobace i do miliona u slučaju dr Markusa...

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Sa koliko je otisao Stojanovic...Ristic je zavrsio dobar koledz..Za ovo nikad nisam ni rekao da je tacno o platama. Samo cenim da je manje vise to to...Nisu to neki igraci, kako se ovde svi odmah poplasili. Ok tim..za borbu u F4..ABA lige..Imacemo mi nadam se bolji tim i na papiru..itd..Bolje gledajte da budemo bolji od konkurenata a ne oni gori od nas...

        Mislim da je Ristic imao ponudu Albe...

        I poslednje..meni svaku pricu preispitujete a nekom verujete svaku rec..i ako se ispostavi drugacije. I svi repliciraju agresivno bez potrebe.
        Last edited by LosmiSK; 01-08-18, 22:25.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Imaju i neki drugi mlađi igrači isto to.
          Ali ovaj ima iskustvo,kvalitet i radne navike!

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Istekao mu ugovor, samim tim nema ni obestecenje. 4 godina je kod nas Dangubic, posle Lazica najduze je kod nas. Dobric ulazi u trecu godinu ugovora, evo sada i Zirbes pocinje trecu godinu, Djenka je bio tri godine....
            Luka Mitrovic je bio duze u Zvezdi - 5 sezona, Simonovic je bio 4 sezone.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Pripreme se bliže, a Feldina niđe...

              Comment


              • Originally posted by Tesla/24 View Post
                Pripreme se bliže, a Feldina niđe...
                Gledao mu juce story na Instagramu. U nekom gymu je u USA i vezba ulaze 1 na 1 sa Swiss Ballovima, finishira uz kontakt. Nema sta radi veoma predano za novu sezonu. Bice kao Dzokica protiv Pistonsa 91.

                Comment


                • To je samo za instagram.....jel Maya sa njim?

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    To je samo za instagram.....jel Maya sa njim?
                    Nigde nisam video dzin, a bogami ni limunadu [emoji41][emoji41][emoji41]

                    Mora da je presla na brata Odza [emoji7][emoji7][emoji7]

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Brisite ovo.
                      Sorry
                      Last edited by Дијаз; 02-08-18, 11:42.

                      Comment


                      • Iz nekog razloga nece da mi prikaze tvit.Ovaj tvrdi da pregovaramo s Perperogluom.


                        Last edited by Дијаз; 02-08-18, 11:42.

                        Comment


                        • Perpe-sta?

                          Comment


                          • Претрпани у спољној линији (позиције 2 и 3) и још нам треба 34-годишњи Перпероглу да нас "појача" ту (један странац више, а плеја ни на видику). С обзиром да је играо у Олимпијакосу ако има истине у овоме верујем да је Томићев предлог (жеља).

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Iz nekog razloga nece da mi prikaze tvit.Ovaj tvrdi da pregovaramo s Perperogluom.


                              Joj joj ti si skoro pa nikad pogrijesio sa imenima, valjalo bi da ti bude prvi put. Ako vec uzimamo igraca na SF ondznaci Danga propao + ne razmisljamo o Suttonu...
                              No posto se uvijek drzim one da Tomic zna bolje sta mu fali onda cu se nadati da je potreban saraf u ovom timu.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Претрпани у спољној линији (позиције 2 и 3) и још нам треба 34-годишњи Перпероглу да нас "појача" ту (један странац више, а плеја ни на видику). С обзиром да је играо у Олимпијакосу ако има истине у овоме верујем да је Томићев предлог (жеља).
                                Pretrpani cime?Ko je to nama na 3 da je pretrpano?

                                Comment

                                Working...
                                X