Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Opet je jaca Buducnost. I to dosta...

    To volim da vidim .....

    Je li povratak Simonovica samo prica ili ima istine?

    Comment


    • Originally posted by MrTwister View Post
      Nazdravlje vam Lessort u Malagu
      Sinoc je ostavio story na Ig u zvezdinom dresu u potpisu OUT a sad nema nigdje zvanicnog saopstenja al bi trebalo da smo uzeli fine pare za njega, jos ako se oslobodimo Feldina, eto nama para za fine cetvorke.

      Comment


      • Te pare daj boze da rese deo dugova...Imas plate trenera, starih,novih igraca... Vi kao da se igrate menadzera na kompu...250k je obestecenje i da se sutamo ako plate uopste..i da su te pare za klub uopste...Feldin, je imao platu veliku, tih 100k ce doci ako mu nista ne dugujemo..itd...Zivite malo u masti..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          To volim da vidim .....

          Je li povratak Simonovica samo prica ili ima istine?
          Nemojmo prerano ejakulirati, prvenstvo još nije ni počelo.
          Ne verujem ovo za Simonovića, čovek je i otišao preko da bi uzeo kintu, a nema još puno do kraja karijere.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Sinoc je ostavio story na Ig u zvezdinom dresu u potpisu OUT a sad nema nigdje zvanicnog saopstenja al bi trebalo da smo uzeli fine pare za njega, jos ako se oslobodimo Feldina, eto nama para za fine cetvorke.
            Tesko da smo mi uzeli neke pare od njega,ako je to obestecenje bilo 250k ili 350k kao sto se prica,deo mislim da ide Misku od 100k posto nam je prebacio Lesora iz Bamberga mislim kod nas ako se secam dobro proslo leto,posto je ovaj imao sve zavrseno sa Bambergom.A ostatak vrv ide na neplacene plate isl,ali najbitnije je da smo se mi njega resili,jos Berovicka da se proda pa da idemo u dalje planove

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Nemojmo prerano ejakulirati, prvenstvo još nije ni počelo.
              Ne verujem ovo za Simonovića, čovek je i otišao preko da bi uzeo kintu, a nema još puno do kraja karijere.
              Ako se sa Dangom ne dogvorimo oko nastavka saradnje,Simke je uzeo solidne pare u RU za ne bas neku posebnu sezonu,zato i hoce vrv da ga raskinu posto mislim da je Covic rekao da je imao ugovor na 1mil na 2 sezone.Tako da on je pare uzeo solidne,da li moze on da uzme neki jaci ugovor u 33 godini iskreno tesko.Od el bas tesko a sad da li ima neko od EC timova da mu plati nesto jaci ugovor nzm,ali po meni dosta realnije je da on dodje kod nas(ako Danga ne bude zeleo da ostane) nego sto je realno da Pefija potpisemo.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nemojmo prerano ejakulirati, prvenstvo još nije ni počelo.
                Ne verujem ovo za Simonovića, čovek je i otišao preko da bi uzeo kintu, a nema još puno do kraja karijere.
                I sam znas da je to bila "zajebancija", nema potrebe za gard.

                Comment


                • Pa sta ako ga je prebacio iz Bamberga? Kakav je to nacin da menadzeru prebacuju deo obestecenja, pa to se granici sa ludilom. Mozda se bas zbog te stavke ne zna da li je 250k ili 350k pa pisu da je verovatnija ova prva.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Pa sta ako ga je prebacio iz Bamberga? Kakav je to nacin da menadzeru prebacuju deo obestecenja, pa to se granici sa ludilom. Mozda se bas zbog te stavke ne zna da li je 250k ili 350k pa pisu da je verovatnija ova prva.
                    Nista tu lose nije uradio Misko. Bamberg je trazio 100k da mu se otkupi ugovor. Zvezda tad nije imala pare, pa je Misko to platio. Od tada se Misku duguju te pare.

                    Sta tu nije jasno...

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Evo nekih abrova[emoji23][emoji23]
                      Pisah da je sve dogovoreno sa Unikahom jos pre par dana. Obestecenje je 300.000 I sve ide Zvezdi. 100.000 je Misko ,,naplatio,, preko transfera Aranitovica u Partizan.
                      Markovic I Simon su zelje svih u klubu. Njih dvojica nemaju nista protiv ali zatezu njihovi klubovi koji bi radije da plate manji deo para zbog vazecih ugovora a klub u koji bi otisli veci deo. Mi tu nemamo sansi.
                      Simon ima malu bebu, privatni biznis u BGu I njemu se bas ide iz Rusije.
                      Ne ocekuje se skoro neko pojacanje. Na redu su odlasci.
                      I jedan I drugi su u BGu I kontakti su vec uspostavljeni.
                      Last edited by Laza Kacanski; 20-07-18, 09:42.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Nista tu lose nije uradio Misko. Bamberg je trazio 100k da mu se otkupi ugovor. Zvezda tad nije imala pare, pa je Misko to platio. Od tada se Misku duguju te pare.

                        Sta tu nije jasno...
                        To je sada drugacije poslozeno da ima logike.
                        Kako je prvobitno receno delovalo je da je on dobar 100k zarad prebacivanja igraca u Zvezdu umesto u Bamberg. Prakticno je on na nuli po tom pitanju, a mi mu samo vracamo dug za obestecenje koje prvobitno nismo platili.

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Zar nije Ben Bentil bio kontaktiran prije možda 2 godine kad je bio u kampu Celticsa preko ljeta pa cutovan?
                          Bentil se provlacio po G-League i Kini. Onda je prosle godine zakacio ugovor u Francuskoj gde je imao solidne proseke u poenima i skokovima, ali sa slabim sutom iz igre. Tako da mu prva sezona u Evropi nije bila bas sjajna, ali mislim da se polako privikava. Decko je 1995. godiste, ima prostora za napredak.

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            To volim da vidim .....

                            Je li povratak Simonovica samo prica ili ima istine?
                            Ne znam, ja mislim da bi to svakako bio plus za Zvezdu u ovom trenutku, pod uslovom da nas Simke ne kosta neke Bjelica pare od prosle sezone. On je uvek pozitiva za svlacionicu a i nacin na koji igra ne stari toliko, i moze da bude solidan.

                            Iskreno mi nije prvi izbor, ali ne bih imao nista protiv.

                            Comment


                            • Izlazna klauzula je 250k ne znam gde si namako tih 50k, citam njihove novine kazu da je obezbedjeno tih 250k i da ce Lesort dobiti 600k godisnje...doduse mozda i grese..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Izlazna klauzula je 250k ne znam gde si namako tih 50k, citam njihove novine kazu da je obezbedjeno tih 250k i da ce Lesort dobiti 600k godisnje...doduse mozda i grese..
                                Dobro si se setio da menjas avatar[emoji23][emoji23][emoji23]
                                Ja samo prenesem sta cujem. To ne znaci da je tacno.

                                Comment

                                Working...
                                X