Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da ne vracamo Luku. On i Jankela bi me sigurno sahranili

    Comment


    • Neka dodje,boljeg nemamo niti cemo imati u skorije doba

      Comment


      • Boljeg po čemu? Neatletična četvorka bez šuta za tri?
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Jednom i ja da se složim sa Lakijem - hvala, ali ne hvala.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Boljeg po čemu? Neatletična četvorka bez šuta za tri?
            Iskusan igrac koji poznaje sistem,bivši kapiten i cigan do koske,povremeni reprezentativac i jeftih sto je jako bitno. . Dobra igra ledjima. . To smo već zaboravili sta znači

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Iskusan igrac koji poznaje sistem,bivši kapiten i cigan do koske,povremeni reprezentativac i jeftih sto je jako bitno. . Dobra igra ledjima. . To smo već zaboravili sta znači
              Sklon povredama i velikim oscilacijama u igri rezultiranim gubitkom samopouzdanja koji mogu da traju i celu sezonu.. Tada na terenu izgleda kao da nikada nije imao ni jedan kosarkaski trening u zivotu, po nekoliko utakmica nije u stanju ni skok da uhvati.
              Igrac koji kroz karijeru samo nagovestava veliki potencijal i nevidjenu kosarkasku inteligenciju i u odbrani( citanjem i pomeranjem) i u napadu.

              Comment


              • Ukoliko je zdrav, Mitrovic je za Abu odlican igrac. I u paru sa Jankovicem ,par cetvorki, zvuci vrlo zajebano.

                Comment


                • Luka je dobar momak i timski igrač i tu se otprilike završavju kvaliteti koji su nam potrebni.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Ode i Shavon Shields. Potpisao ugovor sa Baskonijom.
                    Možeš još jednog da precrtaš ...
                    Virtus Bologna pursuing Ryan Arcidiacono
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Možeš još jednog da precrtaš ...
                      Virtus Bologna pursuing Ryan Arcidiacono
                      Jebi ga rade ljudi. Ne gine nama Covic na rosteru izgleda.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Produžeci ugovora su se uglavnom događali u ovom periodu jula, Dženkins je potpisao 14-og jula, Jaka Blažić već 17-og juna... Doduše, sve su to bile situacije kad se znao trener, a to je prvo što treba da se uradi.
                        Ajde Trinkijeri, prelomi više![emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kao sto pisah Nikolic nece u Olimpiju jer nisu dobili pozivnicu za EC.
                          Trebali smo reagovati.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Kao sto pisah Nikolic nece u Olimpiju jer nisu dobili pozivnicu za EC.
                            Trebali smo reagovati.
                            Zbog čega ? Ne vidim šta bi nam on doneo

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Zbog čega ? Ne vidim šta bi nam on doneo

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Meni je on sasvim dobar igrac koji moze dosta da napreduje.

                              Comment


                              • Lazo, jel ima Nikolic nas pasos?

                                Comment

                                Working...
                                X