Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode i Shavon Shields. Potpisao ugovor sa Baskonijom.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Ma ti igrači koji ne čekaju da nama prođe godišnji odmor, skupština i finansijski izvještaj, nego traže novi klub prije toga, su moralne nule, štetočine koje dobro da smo izbjegli.

      Comment


      • Sarac javi Covicu da je svanulo odavno I da pada noc[emoji23]

        Comment


        • Originally posted by quentin View Post
          Ma ti igrači koji ne čekaju da nama prođe godišnji odmor, skupština i finansijski izvještaj, nego traže novi klub prije toga, su moralne nule, štetočine koje dobro da smo izbjegli.


          Podržavam ovaj po svemu ispravan stav, u narednom periodu očekujem da dolaze igrači koj će plaćati za igre u Zvezdi - jer nam se tako može.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ode i Shavon Shields. Potpisao ugovor sa Baskonijom.

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
            Jebiga, ovako nesto je potpuno ocekivano.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ne znam ko su ljudi, tako da ne mogu da stavim u perspektivu koliko je merodavno njihovo misljenje. A i sam nisam neko ko misli da je uhvatio boga za muda kad su u pitanju ove stvari. Ono sto znam u vezi Jameel Warneya, da je on daleko od sporog i tromog igraca. On ima takvu gradju, guzica velika i jaka, nesto poput Elton Branda, Charles Barkleya i sl. Ali je on itekako pokretan, i ima dobru staminu za kosarku.

              Uostalom njegova igra je vidjena u G-League gde je prosecna atleticnost i eksplozivnost igraca daleko ispred Evrope. Tako da mislim da za Evropsku kosarku on uopste nije inferioran atleta. On nije lik koji ima federe, i slicno. Ali moze i da switchuje, i da sacuva 1 na 1 sta hoces i sl. Uostalom nisam ni hteo da kacim neke explozivne highlightse koji su lozenje i sl. Nije takav igrac.

              Evo ti sta je NBA izvukao iz njegove zadnje G League sezone, pre nego sto je dobio NBA call up i odigrao svoje prve minute.



              Kamo srece da sam ja bi ovako spor i neatletican kad sam igrao basket Uostalom i ne treba porediti njega sa igracima kao sto je Quincy Miller, koji je i za NBA uslove bio top atleta, zato je i bio projektovan kao Lottery Pick.
              Usro bih se od sreće da ovaj dođe.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Prati li se letnja liga?
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Nigel Hayes otpusten iz Sakramenta.

                  Comment


                  • Wolters u Žalgirisu. Potajno sam se nadao njegovom povratku.

                    Comment


                    • Originally posted by Tesla/24 View Post
                      Wolters u Žalgirisu. Potajno sam se nadao njegovom povratku.
                      Jako zahvalan u oba smera,a ne kosta puno. . .trebali smo da ga potpišemo,steta

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Sarac javi Covicu da je svanulo odavno I da pada noc[emoji23]

                        Vidis li ti dobri moj Lazo sunca negde da bi moglo da se kaze da je svanulo. Za nas je noc i daleko je do svitanja tj da se oblaci razidju, ali posle kise dolazi sunce kazze dobra poslovica.

                        Comment


                        • Na početku prošle sezone se taj Volters pljuvao ovde samo tako. Doduše, najviše od onih koji odavno ne pišu ovde.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Oće biti kakvih potpisa, šta je ovo ?

                            Čović vašari sa SD, a ovamo gorimo ko Etna.

                            Comment


                            • Možda nam se Luka vrati...bar od januara

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • On će u neki Ludvigsburg ili Frankfurt.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X