Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Ubijen ...strašno
    Koliko sam ja video, nije upucan nego sam oduzeo sebi zivot. Ali kao da je vazno. Mladi zivot ode.

    U dodatnim vestima, jos jedan pulen sa liste je otisao. Zach LeDay iz Hapoel Galila je u Olimpijakosu na 2+1 ugovoru.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Koliko sam ja video, nije upucan nego sam oduzeo sebi zivot. Ali kao da je vazno. Mladi zivot ode.

      U dodatnim vestima, jos jedan pulen sa liste je otisao. Zach LeDay iz Hapoel Galila je u Olimpijakosu na 2+1 ugovoru.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Blat nastavlja po receptu kao u Dacki.
      Dovodi relativno nepoznate i neafirmisane strance, motivisane i zeljne uspeha i dokazivanja.
      Takvom projektu se i mi trebamo okrenuti.

      Comment


      • Losmi, vidim serovao si info da je Oly odustao od Lesorta.. Otkud info i zasto su odustali?

        Stvarno gotivim tvoju stranicu

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Losmi, vidim serovao si info da je Oly odustao od Lesorta.. Otkud info i zasto su odustali?

          Stvarno gotivim tvoju stranicu
          Nije info, vec predpostavka, jer je Oly odveo 4/5 igraca.
          Taj koji mu je nekada davao po koju informaciju je sada napljuvan od njegove strane i nazvan cokijevim botom.
          Glumili su insajdere, a seru tu gde jedu.
          Smece.

          Comment


          • To nije tacno, Sarac nikada nije davao informacije, to su gluposti. Informacije su isle kroz skroz druge kanale, pojma nemas zato bolje se ne blamiraj. Napisao sam da sam izasao i da me trenutno Zvezda ne zanima do nekih boljih vremena..Vas forum smo bili pregazili kao plitak potok,uzeli kukicu..i postavili stadarde..sad zasluzena penzija..ima ljudi i dalje tamo kvalitetnih...i nastavice sa radom..trenutno me zanima samo Bajern, do nekih lepsih vremena..uzivajte u blatu i skripi patika..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Nije info, vec predpostavka, jer je Oly odveo 4/5 igraca.
              Taj koji mu je nekada davao po koju informaciju je sada napljuvan od njegove strane i nazvan cokijevim botom.
              Glumili su insajdere, a seru tu gde jedu.
              Smece.
              Nastavio si sa nazivanjem te stranice smecem. I namerno to radis. Iskuliraj, ne citaj ako ti smetaju i batali.

              Ne pocinji kavgu.

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Ok, posto te vise KKCZV ne zanima, nemoj pisati na nasim temama.
                Tebi je jedan jebeni trener bitniji od kluba, tako da, daleko ti lepa kuca.
                Vec si 2 puta pogazio svoju rec da neces vise pisati na temama KKCZV, djon obraz.

                Ok Manny, spustam loptu.

                Comment


                • Obraz? Druze meni je kosarka zivot. Volim je u svakom obliku. Ono cega se gadim je politika, botovi i prodane duse...a toga smo nazalost puni. U sezoni sam Bog zna sta sve odgledam i koliki protok informacija prodje kroz mene i sta sve radim..Zvezda mi je bila hobi,uzivanje..to vise nije...i nemam problem da kazem da ste veci i bolji navijaci. Nisam sujetan sa te strane.Mogu da radim ovde, napolje, na putu i nemam potrebe da lazem..Mi smo krenuli iskrenu pricu...Analitiku, ocigledno je to ovde trn u oku..mislim da smo pomogli svima..Ne zelim da se svadjam sa nikim, nisam taj tip...Ti pretis, vredjas...ja nisam takav, ne treba mi to u zivotu..lepo i je i ovako, sto krene da mi smeta i nervira ja to skartiram..mogu da se svadjam i budem los ali nemam potrebe za tim..

                  Pisacu ali redje na ovim temama bez zelje da se svadjam, eto vam..uzivajte i nemam problem sa tim..

                  Ima ovde kvalitetnih ljudi koji neke kosarkaske elemente znaju dosta bolje od mene, ali ono sto radim i cime raspolazem je skroz drugacije gledanje kosarke..Volim da pisem o kosarci mogu po ceo dan i svaki dan..ali nemam namera da ulazim u ovu pricu i da se svadjam sa dobrom organizovanom armijom..ti uzivaj,zelim ti svu srecu, nemam problem sa tobom..niti se nesto ljutim...vise sam razocaran celom situacijom koja nema veze sa tobom ili nekim drugim..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma bre, koga boli kurac sta ti radis i cime se bavis?
                    Ono sto si ti rekao je, da neces vise pisati na temama vezanim za kosarkaski klub Crvena Zvezda, i to ne jednom.
                    Ti i dalje to radis i gadis vecini ljudi forum.
                    Idi zabavljaj na fejsu one penzionere, bolje ti ide.
                    Nas armiju, botove, sendvicare ili kako vec pusti da budemo uz nas klub i bodrimo ga, a ti pod ruku sa jos nekima, pa Radonji za nogavicu i ne pustajte.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Ma bre, koga boli kurac sta ti radis i cime se bavis?
                      Ono sto si ti rekao je, da neces vise pisati na temama vezanim za kosarkaski klub Crvena Zvezda, i to ne jednom.
                      Ti i dalje to radis i gadis vecini ljudi forum.
                      Idi zabavljaj na fejsu one penzionere, bolje ti ide.
                      Nas armiju, botove, sendvicare ili kako vec pusti da budemo uz nas klub i bodrimo ga, a ti pod ruku sa jos nekima, pa Radonji za nogavicu i ne pustajte.
                      Zemljace, olabavi malo.. Okani se Losmija, decko je sasvim korektan forumas i dobar momak i nema razloga da ga teras sa nasih tema. Za koga ce on da navija njegova stvar, forum je javni i koliko je tvoj toliko je i njegov
                      Last edited by Antona; 07-07-18, 19:06.

                      Comment


                      • Ma ne moze on da otera mene, sam se blamira..Njegov vokabular objasnjava ko je i sta je..sa takvima se igram po ceo dan i noc..daleko je on da moze da me iznervira,pokusava ali je daleko od toga.. Prestani da se blamiras pa mozda ti zelja bude i ispunjena..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Naravno da ne mogu ja da te oteram, samo pokazujes da nemas obraza i da su ti sve reci koje izgovoris na vetrometini.
                          Smece strana.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ma ne moze on da otera mene, sam se blamira..Njegov vokabular objasnjava ko je i sta je..sa takvima se igram po ceo dan i noc..daleko je on da moze da me iznervira,pokusava ali je daleko od toga.. Prestani da se blamiras pa mozda ti zelja bude i ispunjena..
                            Ajde prekini i ti da provociras. Vise puta sam te upozorio da ne radis ove stvari, i za botove i sendvicare.

                            Ko od vas dvojice sledeci nastavi, ide ban. Ne interesuje me ko je prvi poceo...

                            Comment


                            • Undrafted Isaiah Briscoe put up 16 PTS (6-12 FG), 4 AST, 3 REB, 2 STL in 28 MINS for the Orlando Magic.

                              Dobice neki ugovor tamo ali muje cena otisla gore..Cedevita bila zagrizla a pre i Mornar ali od te price sada nista ...

                              Sta kazes za ovog Davsona, igra i letnju ligu,doduse par godina unazad...ali dobar igrac..?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Undrafted Isaiah Briscoe put up 16 PTS (6-12 FG), 4 AST, 3 REB, 2 STL in 28 MINS for the Orlando Magic.

                                Dobice neki ugovor tamo ali muje cena otisla gore..Cedevita bila zagrizla a pre i Mornar ali od te price sada nista ...

                                Sta kazes za ovog Davsona, igra i letnju ligu,doduse par godina unazad...ali dobar igrac..?
                                Dawson je pod ugovorom od 2 godine, od prosle sezone. Tako da ce i cele ove sezone biti u Izraelu. Njegova prica je interesantna jer nije proizvod Americke skole, vec je od malena u Izraelu trenirao i sazrevao kroz Maccabi Rishon. On je neki tweener SG/SF ali je po meni vise SF, koji moze da igra sa loptom u rukama. Sa Rishonom je uzeo u titulu u Izraelu pre neku godinu. Ima odlicne fizicke predispozicije i solidan sut. Prilicno je streaky shooter, ali dosta u scoringu nadoknadjuje time sto je izuzetno agresivan kad napada reket i obruc, gde dominira.

                                Defanzivno je izuzetno agresivan i odlican skakac. Zna da preteruje sa faulovima cesto ali moze da cuva sve od 1 do 3, pa cak i neke cetvorke da preuzima. Jedna stvar koja je meni zapala za oko je da decko slabo vidi oko sebe pogotovu kad krene da penetrira. Jednostavno ne vidi teren dovoljno dobro da bi mogao on tu nesto da iskreira za druge, iako je odlican ball handler za krilo. Iz driblinga sut takodje zna ponekad da bude toplo-hladno.

                                Meni se kod njega najvise svidjalo sto je covek iz godine u godinu napredovao, i svake pokazao nesto novo. Znaci da je veliki radnik. Njegove fizikalije su poznate odavano, jos dok je kao junior peglao za omladince Izraela se secam. I onda je odjednom nestao. Tek kada je posle par godina usavrsio mnoge tehnicke stvari u igri, je poceo ponovo da izbija u prvi plan. To je sve obecavajuce. Opet mislim da nemamo sanse da ga dovedemo jer ima jos godinu dana ugovor.

                                Comment

                                Working...
                                X