Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Trener ako ostane Covic ce biti Nebojsa a kapiten ce biti Ficko.

    Miler nije isplacen jer je prekrsio klupsku disciplinu i potpisao predugovor sa Makabijem dok je jos bio sa nama pod ugovorom. Pisalo se da smo pod Batom ali kada odes na FIBA sajt jos nema da je KKCZ pod Batom. Miler ako potegne Bat ce dobiti pare, ocigledno da za Fibu krsenje klupske discipline nije bilo dovoljno da se opravda ne placanje iste.

    Da, dug ce biti oko 1.5 miliona, jer imas jos uvek dugovanja od prosle sezone pa jos se i BOBIJU Marjanovicu duguje za tvoju informaciju. Proslu sezonu smo oko 1 milion u minusu, tj manje se zaradilo nego sto je projektovano da bi bili na 0 a pri tom smo imali i tri nova sponzora u odnosu na godinu pre toga, HUAWEI, TIKVES I DID.

    Ti napises da je prosle godine rasprodat tim i opet dug ove godine. Pa prosle godine je prodat tim da bi se isplatili obaveze nastale iz finansiranja onog tima koji je prevazisao nas budzet.

    Svake sezone se posluje sa nekim minusom jer su nam uvek plate igrace bili iznad finansijskih prihoda pa si primoran da svake godine ili dve ubodes neku prodaju sa kojom pokrijes minuse.

    Sledeca ce pokazati da li sa umanjenim budzetom od sponzora i drzave bez prihoda od El moze klub da izdrzi zahtev navijaca sa foruma da se vratimo u El i da se borimo sa dva drzavna projekta iz PODGORICE i BEograda i jakog privatnika iz Zagreba.


    Ja po po koji put ponavaljam, zelim Covicu odlazak iz KKCZ jer sam ubedjen da za 15 dana cemo imati 3 minimum NBA igraca i jos 3 EL igraca koji ce pohrliti da dodju u Beograd da igraju u KKCZu.
    Znaci Covic sam sebi produzio ugovor kao treneru. Jel ima neka izlazna klauzula za NBA???[emoji23][emoji23]
    Fiba presuda obavezuje klub a ako klub smatra da je u pravu I dalje nek pokrene postupak za naknadu stete. Te fore koje nam Covic plasira su debilne. Kriv ovaj, kriv onaj itd,itd.
    Dugovanja Bobiji nisu nikakva tajna a ni kolika su. I nije jedini igrac kome se duguje iz te sezone.
    Ja sam napisao da ce minus biti minimum 1,5 miliona ali verujem da ce na kraju preci 2 miliona I to znatno sa dugovima iz ove sezone. Nisu to nikakve vojne tajne I ne misli da se to ne zna.
    Te price o drzavnom projektu Partizan su alibi price. SNS preko Partizana pere pare a narocito brat preko kuma Kijanovica. Uostalom videces pojacanja Partizana u vidu Lukovica, Tepica itd,itd I par sasvim prosevcnih stranaca.
    Ovo oko Ugovora sa MTSom I kako je Covic odbio 650.000 nisu tacne.
    Zar mislis da ce on dovesti sam generalnog sponzora koji ce dati vise novca???????
    Mozda Laki bet[emoji23][emoji23][emoji23]
    Mozda ti zelis Covicu da ode ali veruj mi to se nece skoro desiti.
    I ko pregovara sa Risticem kada nemamo trenera?????? Covic????

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Zar mora taj sarkazam? Dugove su pravili i "dupli ugovori" to jest dovedu se igrači sa njima potpišu ugovori a zatim pošto iznevere očekivanja otpuste a dovede novi, praktično za jedno mesto dva ugovora i tako su "preplaćivani igrači" i klub ulazio u minus, dalje dvakluba na jednom budžetu i to nosi težinu...I neće doći niko u Zvezdu za džabe, pa sve da trener bude Greg Popović ali je potrebna katarza, potrebno je da predsednik izađe i kaže "Jesam, zajebao sam stvar sa Alimpijevićem... jesam, zajebao sam stvar što sam slepo slušao Miška...jesam, zajebao sam sa dovođenjem isluženih igrača koji su koliko god imali mali ugovor opteretili budžet kluba, jesam ali trudiću se svim svojim intelektom da to ispravim" i onda možemo da nastavimo da ponovo gradimo poverenje između kluba i navijača, da polako zidamo Zvezdu i gradimo uspeh, ciglu po ciglu.

      A sto mora on to da kaze, bice ti kao lakse, kao da svi ne vidimo kako smo se usrecili sa Mekelom Thompsonom, da nam nije dosao QM da li bi uopste usli u top 16/8 da li bi se angazovao KINSI, Vasa itd, Da smo nastavili da igramo dalje i sa MEkELOM i Thompsonom mozda ne bi nista uradili te sezone u EL, igrali bi cipiripi sa tim istim sastavom, nego je pritisak za rezultatima iznad realnih mogucnosti godinama i pre i posle toga.

      Dovoljno je on svestan svih svojih gresaka, prosto ne vidim sta mi navijaci imamo od toga da on izadje i kaze evo ja sam pogresio sto sam dosao u situaciju da moramo Alimpijevica da angazujem jer ostali treneri ili nisu hteli ili su bili preskupi.

      Drvlje i kamenje je bilo na klub letos da necemo valjda u sezoni kada se igra F4 u Beograda da igramo sa FMPovcima, a na kraju dvojica iz tog FMPa su jedini domaci igraci koje mozemo prodati.

      I ponavljam, sanjam dan kada ce da ode i da dodju ti lovani pa da se ne grcimo sa ovim FMP igracima i troskovima za FMP i da lepo SNSovci sruce te silne milione i da sve one klipove EL igraca imaju smisla da ih ocekujemo kod nas.
      Last edited by Šarac; 04-07-18, 19:49.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Znaci Covic sam sebi produzio ugovor kao treneru. Jel ima neka izlazna klauzula za NBA???[emoji23][emoji23]
        Fiba presuda obavezuje klub a ako klub smatra da je u pravu I dalje nek pokrene postupak za naknadu stete. Te fore koje nam Covic plasira su debilne. Kriv ovaj, kriv onaj itd,itd.
        Dugovanja Bobiji nisu nikakva tajna a ni kolika su. I nije jedini igrac kome se duguje iz te sezone.
        Ja sam napisao da ce minus biti minimum 1,5 miliona ali verujem da ce na kraju preci 2 miliona I to znatno sa dugovima iz ove sezone. Nisu to nikakve vojne tajne I ne misli da se to ne zna.
        Te price o drzavnom projektu Partizan su alibi price. SNS preko Partizana pere pare a narocito brat preko kuma Kijanovica. Uostalom videces pojacanja Partizana u vidu Lukovica, Tepica itd,itd I par sasvim prosevcnih stranaca.
        Ovo oko Ugovora sa MTSom I kako je Covic odbio 650.000 nisu tacne.
        Zar mislis da ce on dovesti sam generalnog sponzora koji ce dati vise novca???????
        Mozda Laki bet[emoji23][emoji23][emoji23]
        Mozda ti zelis Covicu da ode ali veruj mi to se nece skoro desiti.
        I ko pregovara sa Risticem kada nemamo trenera?????? Covic????



        Da li ti stvarno mislis da kada sutra dodje novi trener da ce on sve igrace pod ugovorom da otera zato sto ih nije on licno birao, ili ocekujes da klub otera sve igrace sadasnje pa i eventualno buduce jer nemamo jos trenera.

        Verujem da bi ti voleo da su sada na mestu centra na razgovoru DANSTON I AJON ali jbga muceni Ristic je na razgovoru. Jbga za bolje i nismo ocigledno.

        Comment


        • Hajd' da kazem i ja rech - dve..
          Nisam ulazio ovde verovatno pola godine, pa ne znam ko je shta pisao..
          Bez namere da ulazim u bilo kakvu diskuju i bez namere da drzim bilo kome stranu, mogu vam samo reci da Sharac ima odlichne informacije (i josh bitnije, da sa vama/nama zeli da podeli neshto od toga (koliko vec moze))..
          I umesto da pratite silne tviter naloge i FB stranice, chitajte pazljivije shta chovek pishe.. U prethodna par dana je kroz svoje postove provukao par stvari koje su jako zanimljive, a koje niko nije primetio.. Ili bar nije reagovao.. I umesto shto parafrazirate choveka i imputirate mu stvari, pazljivije chitajte..

          Comment


          • Originally posted by Gandalff View Post
            Hajd' da kazem i ja rech - dve..
            Nisam ulazio ovde verovatno pola godine, pa ne znam ko je shta pisao..
            Bez namere da ulazim u bilo kakvu diskuju i bez namere da drzim bilo kome stranu, mogu vam samo reci da Sharac ima odlichne informacije (i josh bitnije, da sa vama/nama zeli da podeli neshto od toga (koliko vec moze))..
            I umesto da pratite silne tviter naloge i FB stranice, chitajte pazljivije shta chovek pishe.. U prethodna par dana je kroz svoje postove provukao par stvari koje su jako zanimljive, a koje niko nije primetio.. Ili bar nije reagovao.. I umesto shto parafrazirate choveka i imputirate mu stvari, pazljivije chitajte..
            Ne mozemo da uzmemo njegove informacije za ozbiljno zato sto uglavnom prenosi Coviceve spinove.. Moguce da je dobro informisan ali je sebe diskvalifikovao kao ozbiljnog sagovornika iz pomenutih razloga
            Last edited by Antona; 04-07-18, 19:55.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Rekoh gledao jednu utakmicu i na njoj nije blistao a bio je napadacki involviran. Lateralne kretnje nesto losije od Jovanovica, relativno bolji u low postu. Volio bih da grijesim i da si ti u pravu, jedino da vidimo kad i ako potpise na sta ce da lici u EC i ABA.
              Pa jedna utakmica svakako nije merilo nicega. Na niskom postu nije relativno bolji, nego neuporedivo bolji - cak 34% poseda su mu bile post up situacije, iz njih je postizao 1.103 poena po posedu, 56.6% realizacije, bolji od cak 94% igraca u NCAA. Poredjenja radi, Jovanovic je na USC-u imao 0.85 poena po posedu iz post up-a, uz 45.5% realizacije i to na manje pokusaja... A i bez toga je ocigledno da Ristic ima mnogo bolji rad nogu, raznovrsniji repertoar poteza i bolji osecaj sa obe ruke. Uz to, Ristic ima mnogo meksu ruku - 79% sa slobodnih bacanja, cak 53% sa poludistance (bolji od 92% igraca u NCAA), dok Jovanovic izvodi bacanja losije od Lesora i Omica i generalno nema sut ni u najavi.

              Sve u svemu, napadacki mnogo talentovaniji, raznovrsniji i skolovaniji centar, sa znacajno boljim dimenzijama. Atletski je vrlo los, ozbiljno mu nedostaje eksplozivnosti i brzine, defanzivno je problematican, ali je i sa svim tim manama avion za Jovanovica, koji sem voljnog momenta, dobrog ofanzivnog skoka i pristojnih dodavackih sposobnosti nema skoro nista.

              Comment


              • Ono sto sam ja nacuo su domaci igraci i to je sve vezano za tu skupstinu koja ce biti uskoro. Mislim da mi njih nemamo cime da platimo, sta vise mislim da takve igrace ne treba da dovodimo i ako neki ovde svrsavaju na njih...bez pitanja ko su, posto mi je muka i da pisem ovde upis niti sam ja verodostojan kao npr Sarac ali za vecinu bi to bila dobra prica...Ima pravo sto se prica za kkp, imace dobar tim, nude im se igraci iz raznih agencija a kada je tako,znaci da ce biti i solidno placeni...Cedevita moze dovesti jednog poprilicno interesantnog EL igraca koji nije dobio neku sansu, ali ima kvalitet i samim njegovim imenom imam utisak da ce napraviti dobar roster..

                Mi ovu sezonu moramo ici All In da uzmemo ABA ali iskreno poprilicni sam pesimista sto se toga tice...Sta vise mislimda bi sa nekim budzetom iz prosle godine+ trenerom to bilo izvodljivo ali ocigledno je moguce da se NC drma stolica i da on te potrebne pare nece dobiti...tako se krckao DV, isti princip mi deluje sad na CZ, ne teramo te ali ces sam otici...sad , ili za godinu dve, njima se poprilicno jebe...

                Da me sad neko pita sta i kako ce biti posle te skupstine, ne bih znao ni da izmislim pricu...sto govori u prilog da smo u dosta teskoj situaciji...

                Neki igraci imaju ozbiljne ugovore i ne znam kako cemo to isplicvati+ dovesti neki kvalitet, da ne spominjem Bjelicu itd..situacija teska, ali NC je rekao da cemo funkcionisati i bez EL, da smo na jakim nogama, pa da vidimo...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Ne mozemo da uzmemo njegove informacije za ozbiljno zato sto uglavnom prenosi Coviceve spinove.. Moguce da je dobro informisan ali je sebe diskvalifikovao kao ozbiljnog sagovornika iz pomenutih razloga
                  Izvini sto moram da se umesam nisam odavno pisao a iskreno i nemam neke zelje
                  ali opasno opasno gresis kada je Sarac u pitanju.
                  Nisu nikakci covini spinovi vec ti covek lepo pise.
                  Ne pada mi na pamet da ga branim ali kao sto rece Gandalf kada bi malo bolje citali njegove postove mozda bis te nesto i razumeli i shvatili.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ja sam samo jednu utakmicu gledao, ostalo highlightsi, nemam neki utisak da je mnogo bolji od Jovanovica. Ono sto Ristic ima bolje je sto je prosao nasu skolu kosarke, sto je bio odlican u Arizoni i sto zna BG, pa su to neke sitne prednosti. Kosarkaski jako slicni profili igraca na C.
                    Za ove što objašnavaju ko je kakav igrač nakon jedne odgledane utakmice, čisto da se ne blamiraju više, Ristić je u odnsou na Jovanovića Olajdžuvon lično.

                    Old skul centar, školovan, sa osnovama svega što centar treba da radi, poznavanjam pivotiranja i leđne tehnike. Nije operisan od poludistance, jedini problem je što nije atleta i što ono što radi radi na skill a ne na snagu i skočnost.

                    Tu se odmah može shvatiti sve što donosi/odnosi.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Izvini sto moram da se umesam nisam odavno pisao a iskreno i nemam neke zelje
                      ali opasno opasno gresis kada je Sarac u pitanju.
                      Nisu nikakci covini spinovi vec ti covek lepo pise.
                      Ne pada mi na pamet da ga branim ali kao sto rece Gandalf kada bi malo bolje citali njegove postove mozda bis te nesto i razumeli i shvatili.
                      Ne razumem, Covic ne spinuje?

                      Comment


                      • Razlika izmedju Jovanovica i Ristica pored ovog Lakijevog, je pre svega glava, da ne kazem mozak...Jovanovic je igrac bez kosarkaske inteligencije...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Ne razumem, Covic ne spinuje?
                          ne interesuje me Covic ja ti pricam za Sarca
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • @Antona
                            Ovo shto pishe Sharac, apsolutno nije nikakvo Chovicevo spinovanje..

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Ne razumem, Covic ne spinuje?
                              Mnogo ti što šta ne razumeš, a u sve se mešaš, kao začin c. Meni samo nisu jasni ovi ljudi koji ti repliciraju, kako te do sad nisu provalili i upuštaju se u nekakvu raspravu...

                              Comment


                              • Ako mozes reci konkretno sta nije spinovanje i na sta mislite...Lakse ce biti za sve...Tesko sve ispratiti, pa mozete reci nesto vise i prostije da prost narod skonta..Ne kazem da laze, ali svaka recenica se moze proformulisati na vise nacina...moze reci mislio sam a nije tako itd....Konkretno kazes i to je to...Znamo da ako ne dobije pare da nece i ne moze biti tu to je jednostavno...Tesko mozes sa tim parama ( malim) sluziti dva kluba...Jasno je svima da cemo posle skupstine znati vise, meni nije tesko da sacekamo par dana pa da saznamo, samo bespotrebno pisanje u nekim siframa...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X