Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gandalff View Post
    @Antona
    Ovo shto pishe Sharac, apsolutno nije nikakvo Chovicevo spinovanje..
    Jel nagovestavao dobro obavesteni Sarac da ce se Covic povuci? Evo Laza i ja nemamo nikakve informacije i tvrdimo da je to najobicniji spin i da Covic nece niđe.
    Te ozbiljno se radi na sledecoj sezoni, te pregovara se sa trenerima, SNS rusi Covica i sta ti ja znam kakve sve price.. To nisu informacije, to su Covicevi spinovi

    Comment


    • Povratak Dabe na forum, Sarac tu sad redovno, La Haine takodje malo da podjubri Eto nesto se pomera

      Sto se tice price Sarca, Covica, KKCZ i sl. Tu sam pricu odavno zatvorio. Gledam dela, ne slusam price nicije. Za sada od svega jedna velika kurchina...

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Mnogo ti što šta ne razumeš, a u sve se mešaš, kao začin c. Meni samo nisu jasni ovi ljudi koji ti repliciraju, kako te do sad nisu provalili i upuštaju se u nekakvu raspravu...
        Sjasi

        Comment


        • Ne spinuje Sarac. To sto pise da Covic radi je istina. Osim u delu da ce otici, ili je hteo sta god jer to nikada nije pomisljao. Te price je Covic pustio. Te ga ruse, te se on jadan bori sa bracom sam bez pomoci, te zele da ga oteraju, te posle.njega potop. Obicna sranja iz kuhinje NC koje namerno pusta. Te kriv Bokan za rezultate Zvezde, te kriv Radonjic za imidz kluba, te kriv Radovic za dug Mileru, te krivi kafici, kurve Podgoricke itd,itd,itd. I naravno ko poveruje u te price smatra Covica Mesijom I borcem.
          Covic opet pregovara sa igracima, opet ce biti sve I svja u klubu kao I prosle ssezone.
          Videli smo de nas je to dovelo prosle sezone. Ove sezone je cilj da gotovo ceo tim bude sastavljen od domacih igraca.
          Last edited by Laza Kacanski; 04-07-18, 20:33.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            [/B]


            Pa sto se ceka skupstina ako nista znacajno nece doneti. Ko ima interes da se nista ne desava i da se ceka skupstina. Verovatno bi neki krizni stab upao na mali kalemegdan kao svojevremeno u ponoc na Marakani i preuzeo rukovodjenje klubom jer po tvojoj informaciji mi smo ga ugasili, svi igraci vec otisli itd.

            U cemu se radi onda ovde, manageri pustaju informaciju da smo u pregovorima sa Risticem, neko pregovara oko obestecenja za Lesorta, neko pregovara i sa buducim trenerom (mozda), a opet imamo info da je rasad sistema. Ajmo se dogovoriti jel smo u raspadu ili ne.
            Reklo bi se da je ovo ključan post koji je potrebno čitati između redova.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Sjasi
              Ajde smirite obojica da ne radi banovina...

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Ajde smirite obojica da ne radi banovina...
                Ja sam smiren, trust me.. Bez razloga me upozoravas.. Nisam se svadjao niti upotrebljavao grube reci

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Razlika izmedju Jovanovica i Ristica pored ovog Lakijevog, je pre svega glava, da ne kazem mozak...Jovanovic je igrac bez kosarkaske inteligencije...
                  Ovo se podrazumeva...
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Ovo se podrazumeva...
                    Da vidimo prvo Ristića na delu u svetom dresu!
                    Nemojte da veličamo dečka bez potrebe jer nije sigurno da će praviti neku veliku razliku. . .
                    Jovanović nije odigrao ništa,osim dobrih fizikalija on nema neki kvalitet
                    Omić je trenutno kvalitetniji igrac od oba pomenuta zajedno!

                    Comment


                    • Bas sam alergican na izraze "sveti dres" "institucija" "igra iz ljubavi prema klubu"...jos samo da i mi pocnemo da se kunemo u Kadinjacu...i razne druge radnoakcijaske parole a kasnije draskovica vuka naznake pa da se "roknem" sto kazu neki.
                      Ja preferiram izraze voljeni dres, klub...igrac koji mi je prirastao srcu...nista hram, nista sveti dres, nista Kadinjaca jer me sve to asocira na dogme.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Bas sam alergican na izraze "sveti dres" "institucija" "igra iz ljubavi prema klubu"...jos samo da i mi pocnemo da se kunemo u Kadinjacu...i razne druge radnoakcijaske parole a kasnije draskovica vuka naznake pa da se "roknem" sto kazu neki.
                        Ja preferiram izraze voljeni dres, klub...igrac koji mi je prirastao srcu...nista hram, nista sveti dres, nista Kadinjaca jer me sve to asocira na dogme.
                        To je tvoj problem,za mene je Zvezdin dres - Sveti dres!

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ne spinuje Sarac. To sto pise da Covic radi je istina. Osim u delu da ce otici, ili je hteo sta god jer to nikada nije pomisljao. Te price je Covic pustio. Te ga ruse, te se on jadan bori sa bracom sam bez pomoci, te zele da ga oteraju, te posle.njega potop. Obicna sranja iz kuhinje NC koje namerno pusta. Te kriv Bokan za rezultate Zvezde, te kriv Radonjic za imidz kluba, te kriv Radovic za dug Mileru, te krivi kafici, kurve Podgoricke itd,itd,itd. I naravno ko poveruje u te price smatra Covica Mesijom I borcem.
                          Covic opet pregovara sa igracima, opet ce biti sve I svja u klubu kao I prosle ssezone.
                          Videli smo de nas je to dovelo prosle sezone. Ove sezone je cilj da gotovo ceo tim bude sastavljen od domacih igraca.
                          Malo ti je kontradiktoran post.. Prvo kazes da Sarac ne spinuje a posle navedes nekoliko klasicnih Covicevih spinova koje ovaj prenosi ovde i ih slepo brani

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Malo ti je kontradiktoran post.. Prvo kazes da Sarac ne spinuje a posle navedes nekoliko klasicnih Covicevih spinova koje ovaj prenosi ovde i ih slepo brani
                            Sarac samo veruje u te price Coviceve.
                            A kada prenosis nesta u sta verujes po meni to nije spinovanje.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Sarac samo veruje u te price Coviceve.
                              A kada prenosis nesta u sta verujes po meni to nije spinovanje.
                              Mogue. Ja verujem da je Sarac dobar momak koji je samo malo naivan

                              Comment


                              • Spominju se nesto Ristic i da ce se Voja Stojanovic vratiti iz Orlandine.

                                Comment

                                Working...
                                X