Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dura lex, sed lex, tj. Pravilnik - komso
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Tek sto ti je istekao ban ti se vratio i opet krenuo da napadas Losmija. Cemu to? Koji problem imas?

      Upozoren si da prekines sa ovakvim glupostima, da te ne bih vratio u banovinu.
      Ok.
      Sada znas ko te je citirao.

      Comment


      • Nisam ga ja citirao, nego Igor, popularni Mita Vranjanac..tvorac te strane koji je otisao. Idem i ja, dovoljno je 6 godina pisanja. Citirani su ljudi sa dobrim opservacijama, Many ih ima dosta, pa sto da ne. Mada sam ja bio protiv toga, posto su svi mislili da su to i nasa zapazanja.

        Vas boli ta plava kukica i sto smo dali ljudima kvalitet vise nego ista. Prave opservacija bez raznih plejbukova i ulizivanja upravi i da budemo protocni bojler. Dolazio je Sarac tamo kao i ovde, ne ide na druge forume,iskljucivo prati nas...Doduse tamo smo vas kolektivno banovali, posto ste sirili po rsbu i mrezama kao sto ti siris ovde,da smo debili, pisemo smeca itd...

        Napisao sam toliko texta o KKCZ da je to verovatno najvise od bilo koga ko u ovoj drzavi pise o KKCZ, sa analizma svih meceva zadnjih 6 godina i vise mi je muka od toga, pa zato idem u zasluzenu penziju...od vas se prosto ne moze disati, ne treba mi to u zivotu vise..svaki glas kritike pokusavate da ugusite...sto bi se reklo Get a life..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nemoj se povlaciti Losmi.. Dobro vodis stranicu, pratim te na FB i bas sam zadovoljan Seruj dobre postove, kao i do sada, trudi se da ne ulazis u sukob sa fanovima i uzivaj

          Comment


          • Ma imam 35 godina, pre mi je to bilo uzivanje i hobi..Pisao sam po 7-10 dana uvod za EL, po 4-5 sati svaki dan..Skautirali ljudi sa mnom igrace, i drugi su pisali kvalitetne tekstove..Sve za narod i otadzbinu sto bi se reklo i onda dodje taj isti klub i popisati se...Cak su isli dotle da su rekli da jedna usrana FB stranica uticala na broj navijaca na utakmicama...a ne to sto je ovaj doveo onog slosera za trenera i sto je razjurio ceo tim...Nemaju samokritike, a veruj mi na rec to je nesto najgore...Sad su skontali gresku, kad su dobili dandaru i onda su opetsvi drugi krivi..znas kako kazu, bolje spreciti nego leciti..ako si lud, nisi glup..Vreme je za nove snage, motivisane...a ima ih...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Meni drag igrac i jedan od ljubimaca, ima odlican atlecizam, odlican drive ulaz, dobro se snalazi oko obruca...daje neku sigurnost timu dok ga gledas...Odlicna investicaja po meni...ali pokupice ga vec neko...

              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Polako, uskoro će skupština, pa kad se završe godišnji, pokupićemo sve što preostane (ispod stola).
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • I ovaj otpada.

                  Tyler Honeycutt is barricaded in a Sherman Oaks residence after shooting a gun at police Friday night, according to several reports from USA.

                  [emoji23][emoji23][emoji23]

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Sta kazes za Dovsona..meni se jako svidja
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bitno je drugačija situacija sada nego prošle godine, jer će ostati 5,6 igrača iz prošlogodišnjeg tima i budući trener će u velikoj meri znati sa čim raspolaže i kakvi igrači mu trebaju da bi bili kompatibilni sa ostatkom tima.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Bitno je drugačija situacija sada nego prošle godine, jer će ostati 5,6 igrača iz prošlogodišnjeg tima i budući trener će u velikoj meri znati sa čim raspolaže i kakvi igrači mu trebaju da bi bili kompatibilni sa ostatkom tima.
                        Sorry, ali da li se zna ko ostaje? Ako odu Lesor, Rocesti, Feldin, Omic, ko ostaje? Danga (???), Dobric, Davidovac, Laza.
                        Ako je kako sam gore napisao, ne vidim da je bilo sta drugacije od pocetka upravo zavrsene sezone. Nije bitan broj, vec kvalitet.
                        ... a ni trener se ne zna jos
                        Mozda to bude bolje nego ove godine, mozda ti i neki drugi znate sta se desava u pozadini, ali po tome kako sada sve to izgleda u javnosti, ne vidim bitnu razliku.
                        Opet cemo traziti nosioce i verovatno trenera.
                        Last edited by Grof; 07-07-18, 10:31.

                        Comment


                        • Dangubić ne ostaje, to je sad već jasno, od ovih stranaca moguće je da će ostati barem jedan od njih, ali ako i ne bude tako tu su Jankela, Dobrić, Davidovac, Radanov. Što se Laze tiče, za obe strane bi bilo bolje da nađe neki angažman preko.
                          Razlika u odnosu na prethodnu sezonu da nemaš islužene rage od igrača sa, za naše uslove, astronomskim ugovorima kao što je Bjelica.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Jovanovič, Čović

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              I ovaj otpada.

                              Tyler Honeycutt is barricaded in a Sherman Oaks residence after shooting a gun at police Friday night, according to several reports from USA.

                              [emoji23][emoji23][emoji23]

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                              Ubijen ...strašno

                              A former NBA player, reported to be Tyler Honeycutt, was killed in a shootout with cops in Sherman Oaks, California after barricading himself in an apartment. I'll have the story throughout the morning on @1010WINS. #1010WINS,

                              Comment


                              • Je l Borko Radović pomoćni u Bajernu ili je slobodan?

                                Comment

                                Working...
                                X