Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije 150? Kontam tvoju ironiju i na mjestu je, al zar nije 150?
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      vanzemaljce koji ovdje dodju da nam kazu koju pametnu kako neki igraci odlaze, a veze nemaju o zivotu.
      Moderacija?

      Comment


      • Sad si uvrijedjen sto sam rekao da si vanzemaljac.

        Snowflake


        Ne tvrdim ja da ce Mbapeae doci, ja bi volio da dodje, a trenutno nema nikakvih indicija da ce se to desiti.

        Ja cu samo reci 300m funti kes rezervi, niko na planetu nema toliko, tako da prica o budzetu je prica za agente.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kod nas kad god je jedna priča za javnost, ona druga primjenjena u praksi je gora po klub ili bar navijače istog.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Nije ironija, kazem maltene, eto dobro dvije trecine. 150iliona eura ti danas ne pokriva ni dva igraca, Beloti i Lakazet su ti iznad toga, Marez i Lakazet mozda mogu, Beloti i Kosta ne mogu. Kad dva Mancestera, pa i Celsi lagano imaju 200+ miliona funti i da nikog ne prodaju, Siti ima i vise to je jasno, 150 miliona eura nije dovoljno dobro, jer ce Njukasl i Stouk potrositi oko sto ukoliko budu zeljeli i nadju igrace koji im trebaju.

            Evo PSZ dovodi Obamejanga za 70 miliona eura, za engleske klubove on bi bio minimum 80. Jos je to PSZ koji ne zna sta ce od para. No PL je sama kriva zbog ovih cijena, fale se na sva zvona sa ludackim nagradama i tv pravima. Ni klubovi ne pomazu, svi znaju kolike pare imaju i svi ih muzu.
            sigpic

            Comment


            • Zamisli odes na istanbulsku pijacu i kazes da imas pun novcanik.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nego, dajte malo o toj LB poziciji? Kako stvari stoje Monreal je na putu za Bilbao, a Kolašinac na vratima Arsenala. E sad, pošto ovi provjereni izvori tvrde da smo se aktivirali u borbu za Mendija, ne treba iznenaditi ako se Wenger odlučio " otarasiti " oba lijeva beka. Kakve su po vama opcije mimo francuza? Gaya iz Valensije? U svakom slučaju mora biti ofanzivno orijentisan igrač, jer smo sa ovom 3-4-2-1 formacijom možda napokon dobili plan B, i trebaju nam svestrani igrači.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Nece Nacho nidje. Najjaci fudbaler kluba.

                  Covjek ce potpisat novi ugovor i dugorocno ce igrati kao LCB.

                  Nije bio ove godine na nivou kao prosle, ali covjek svaki put daje 110%.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Možda čovjek želi kući? Nije da nije u godinama. Uostalom, on se više uklapa u bočnog štopera nego li u wing backa u pomenutoj formaciji. Ovo stvarno nema nikakve veze sa mojim ( usamljenim ) mišljenjem da je on prosjek. To smo prožvakali, o tome više ne moramo.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Frajer je top ljevi bek vec 2 godine. Ove godine mu je standard opao, ali prosle godine je prekucao.

                      Igrat ce ljevog bocnog stopera dugorocno u klubu. Veoma zahvalan igrac.

                      Meni je smijesno recimo da cijenis Gibbsa koji se raspada, a ne cijenis Nacha koji je izmislio fudbal za Gibbsa.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne moze, Beloti je sto miliona eura, to je maltene cijeli Arsenalov budzet.
                        Otkad se igraci Torina prodaju za toliki novac?

                        Comment


                        • Jok, ajnstajne, nego je smesno da ne moze niko da kaze nesto suprotno tvom misljenju a ga ti ne pocastis vanzemaljcima, halucinacijama ili nepoznavanjem zivota.

                          Comment


                          • Vidis kako Vladana ne castim komplimentima.

                            Kada zasluzis respekt ovdje, dobit ces ga, a svaki post u ovoj temi ti je bio sa tonom provokacije.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.arsenal.com/news/news-arc...ract-extension

                              Wenger
                              This is a strong group of players and with some additions we can be even more successful. We’re committed to mounting a sustained league challenge and that will be our focus this summer and next season.
                              Read more at http://www.arsenal.com/news/news-arc...4EeghwxYM7A.99
                              Kroenke
                              Our ambition is to win the Premier League and other major trophies in Europe. It’s what the fans, players, staff, manager and board expect and we won’t rest until that is achieved. Arsène is the best person to help us make that happen. He has a fantastic track record and has our full backing.
                              Read more at http://www.arsenal.com/news/news-arc...4EeghwxYM7A.99
                              Gazdis
                              There is no complacency anywhere at this club. Our goal is to compete for and win trophies here and in Europe. Everything we do is designed to make that happen and we will be working hard on and off the pitch this summer to improve and make a strong challenge next season.
                              Read more at http://www.arsenal.com/news/news-arc...4EeghwxYM7A.99
                              Baš nako potenciraju vruće ljeto da se nafuramo
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Vidis kako Vladana ne castim komplimentima.

                                Kada zasluzis respekt ovdje, dobit ces ga, a svaki post u ovoj temi ti je bio sa tonom provokacije.
                                Ne treba meni tvoj respekt.
                                I ja sam ton prema tebi promenio nakon vise od godinu dana trolovanja, flejmovanja i spinovanja. Koliko li je to u porukama uopste. Citaj me od nule hronoloski pa argumentuj da li sam provocirao.

                                I ovo za Aleksisa je bila provokacija isto?
                                Last edited by Abel; 31-05-17, 15:29.

                                Comment

                                Working...
                                X