Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal to sign Munir

    Arsenal will complete the signing of Barcelona starlet Munir El-Haddadi in January after meeting his £9.4 million release clause.
    Source: Metro
    Saturday, 13 September 2014 10:19

    Comment


    • To je onaj mali koji je valjda u prvom kolu postao senzacija.. Cuo sam i ja price o njemu ovih dana, ali videcemo...

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Po prvi put da nam je klupa vrhunska Brine me samo sto Ozil opet igra krilo...

          Comment


          • Mnogo ce toga zavisiti od Flaminija,igramo kuci otvoricemo se,em 5 ofanzivnih igaca,od koga 1 ne zna sta je odbrana,tako da ce Mathieu morati da krpi dosta tokom utakm.A od ostalih ce zavisti dal ce biti golova Ozil je vrhunski fudbaler i po sopstvenom priznanju... i sto kaze Arsen ,Zidan je nabolji bio dok je igrao i po strani,tako da bez izgovora za Mesuta i ajmo Danny boy da debitujes golom !
            sigpic

            Comment


            • Nadam se da ce ga staviti barem na desnu stranu.. Po levoj je beskoristan..

              Comment


              • Nije striktno ovo sa pozicijama ofanzivaca. Nenormalna rotacija na terenu, nesto kao protiv Lestera, samo sto Yaya spor pa ne moze ispratit to sve
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne igra ni njima Yaya

                  Comment


                  • Ni reci, a?

                    Comment


                    • Wilshere danas zasluzeno igrac utakmice, iako sam se iznervirao malo kad sam video da je Cazorla na klupi, Wilshere na terenu, a Ozil na krilu. Ali me je demantovao, brutalno dobro je odigrao. Lep gol postigao, odlicno asistirao Alexisu. Steta sto Ramsey nije zahvatio onu asistenciju bas od Jacka.

                      Za neutralce je utakmica bila odlicna, fantasticna, puna tempa, a za nas navijace nije bilo nimalo lako.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Remzi mi je delovao kao da nema snage da igra, veoma tromo.. Ozil je stvarno zasluzio klupu na jedno duze vreme... Verujem da cemo gledati Santija i Oxa protiv Borusije... Velbek je ono mogao da ubaci, ali nije imao srece.. Ovakvom igrom on nema funkciju.. Kad veznjaci krenu da daju pasove duze od 10, a prestanu da vuku loptu po 50 metara on ce imati prostora za trcanje.. Ovako, Zigara ili Krauc pa da bleje...

                        Comment


                        • Nista se ja ne brinem, kad sjedne sve na svoje mjesto bice ovo strasno. Danas napadacki sistem nenormalan. Wilserica nevjerovatan. Remzika je bio malkice pogubljen, kao i Welbeck.

                          Steta za Debuchya, jebiga minimum 3 mjeseca ocekujem, samo se nadam da se nije nista desilo samom clanku, al po bolu cisto sumnjam da je izjebo samo ligamente iako najvise boli clanak kad se povrijedi.

                          Sto se ticeukupnog fitnesa, jos uvijek su spremni samo na 70ak minuta, kad to Froshtye sredi da bude na 110min, bice ludnica. Vazno je sto smo ostali neporazeni, sad izvuci remi u Dortmundu i uzet 3 boda protiv Ville
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja sam generalno zadovoljan danasnjom partijom. Ostaje zal sto se ispustila dva boda ali jbg. Konacno su napadi bili zivlji, sto raduje, ali zato stare bolesti ostaju. Flamini dobrim delom zasluzan za oba primljena gola, a onda ga zameni Arteta i onim glupim prekrsajem stvori sansu da Siti pobedi na kraju. Odbrana tanka, povredom Debusia jos ce biti tanja. Verovatno ce Cembers sada igrati desnog beka, a Belerin na klupi. Ne smem ni da pomisljam sta ce biti ako se jos neko iz odbrane povredi.

                            Comment


                            • Nadam se da ce Dijabi uskoro dobiti sansu..

                              Comment


                              • Iskreno cak mislik da je Belerin u ovom momentu bolja opcija od Chambersa na desnom beku

                                Bit ce ovo OK, najvaznije je sto nismo porazeni jos uvijek, al kad krenu da padaju golovi iskreno ce mi biti zao drugih timova. Aleksis se budi, Welbeck radi nenormalan posao. Wilsherica ima neku kombinaciju skila da uzme, povuce loptu, prodje par igraca i onda u stilu grande Pirla onako nonsalantno digne loptu preko obrane i izabere perfektan pas. Veliki problem je pozicija DM-a, jer Flamini u toku tekme vise provede na guzici nego na nogama, svaki lut ide u klizeci start i mnogo se zajebaje.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X