Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Iskreno da treniraš Arsenal da li bi pukao ovolike pare za Lakazeta i da li bi izbacio Žirua iz postave ili bi ga rotirao ?
    Iskreno francusku ligu slabo pratim pa ne bih da ulazim u to koliko Lakazet vredi al da sam na Murinjovom mestu doveo bih Zirua odma za te smesne pare koje se pominju.

    Nije realno dovesti ih, al eto samo da naglasim, mnogo bolja opcija bi bila dovodjenje Dibale/Grizmana koji bi igrali iza Zirua, nego dovodjenje Lakazeta za 60 ili Mbapea za 100 miliona.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Iskreno francusku ligu slabo pratim pa ne bih da ulazim u to koliko Lakazet vredi al da sam na Murinjovom mestu doveo bih Zirua odma za te smesne pare koje se pominju.

      Nije realno dovesti ih, al eto samo da naglasim, mnogo bolja opcija bi bila dovodjenje Dibale/Grizmana koji bi igrali iza Zirua, nego dovodjenje Lakazeta za 60 ili Mbapea za 100 miliona.
      Upravo to.Ali eto ja kontam da je ovaj transfer više vezan za ostanak Sančeza i Ozila onaj fazon dovodim vam najboljeg strelca Ligue 1 ostanite molim vas
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Kako ce samo brat Laka da ucutka ove kriticare koji ga nisu ni gledali, cenim vec posle prve sezone

        Comment


        • Evo ga ovaj znaš da sam znao da će da se javi
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • LakaKlupa ce nastaviti da bude klupa velikom Kylianu Mbappeu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Fora s Lakazetom je sto nema nikakav hold up play, tu je Ziru bez premca i otvara ti masu prostora, Lakazet je igrac prostora, ali takticki cesto vrlo nepismen. Nije ni tehnicki nista posebno ali ima tu brzinu i promjenu pravca, tako da je to ok. Ali ako se bude igralo brzo sa loptom u prostor on ce tu biti sasvim dobar. Medjutim sad nema nikog ko donosi to sto je donosio Ziru. Njegov link up i hold up je fenomenalan, cak i glavom.
              sigpic

              Comment


              • Lakazet dolazi da zamjeni Pereza.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Gangaricu, svidja mi se tvoj avatar. Postavio si manekena na pravo mesto, odnosno na klupu. A i normalno, pa nece on u igru pre top napadaca kakav je brat Laka

                  Comment


                  • I ti si fejk njuz Princoviću Koje ja vam kažem svaka dublja odbrana će sahraniti Lakazeta a Vengerica hvala bogu rasan stručnjak igraće ga 10 utakmica kao špica pa kad vidi da ga duboke odbrane sahranjuju baciće ga na krilo i sve u krug
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Fora s Lakazetom je sto nema nikakav hold up play, tu je Ziru bez premca i otvara ti masu prostora, Lakazet je igrac prostora, ali takticki cesto vrlo nepismen. Nije ni tehnicki nista posebno ali ima tu brzinu i promjenu pravca, tako da je to ok. Ali ako se bude igralo brzo sa loptom u prostor on ce tu biti sasvim dobar. Medjutim sad nema nikog ko donosi to sto je donosio Ziru. Njegov link up i hold up je fenomenalan, cak i glavom.
                      Arsenalu i treba napadac koji ce koristiti lopte u prostor jer ima Gojkovo mezimce Mesutaru koji ce te lopte da pakuje. Ziru se ne sme prodavati, takav profil igraca je potreban svakom timu

                      Comment


                      • Ovo su valjda dobre slike

                        Spoiler

                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Ja mislio Aki neki insajder pa ima dobre informacije, kad on samo lupa i nagadja. Razocaran sam.

                          Comment


                          • Ako već mora da se dovede pre bi ih ovako gledao i naravno nekad rotirao manekena i stavljao Sančeza na tu poziciju i Lakazeta u zavisnosti od ekipe protiv koje se igra i ovo je naravno best case scenario da Sančez i Mesut ostanu

                            -----------Žiru brat-----

                            Sančez---Mesutara--Lakaklupa
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              I ti si fejk njuz Princoviću Koje ja vam kažem svaka dublja odbrana će sahraniti Lakazeta a Vengerica hvala bogu rasan stručnjak igraće ga 10 utakmica kao špica pa kad vidi da ga duboke odbrane sahranjuju baciće ga na krilo i sve u krug
                              Ne pricaj napamet Gangaricu, ti Laku brata nisi ni gledao

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Ne pricaj napamet Gangaricu, ti Laku brata nisi ni gledao
                                A ti vidim samo Lion gledaš,mani me bre brate tih vaših flopova poput Mvile i kompanije
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X