Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahaha dal si ga nazvao vanzemaljcem

    Nego da se manem toga,ova zvanična izjava Gazidisa mi je isto sranje kao pre 4 godine ali bukvalno ista.A situacija Ozil Sančez verujem da je istinita i da nisu nešto u odnosu sa Wengerom,za Sančeza mi je stvarno žao a za Ozila nije ali ono sačekaću do kraja da vidim šta i kako neću da glumim baba Vangu .
    Last edited by Lord Gangarić; 31-05-17, 14:50.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Americki ustav imgrante zove 'aliens'.

      Ostat ce obojica i Sanchez i Mesut.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ma kakav crmi Eddie Howe.

          Allegriu isto istice ugovor oko 2020. Nije nemoguce da je on ta dugorocna meta, al eto vidjet cemo.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Abel View Post
              Jok, ajnstajne, nego je smesno da ne moze niko da kaze nesto suprotno tvom misljenju a ga ti ne pocastis vanzemaljcima, halucinacijama ili nepoznavanjem zivota.
              Pisi slobodno, niko ne sme da te bije

              Comment


              • Aki internet siledžija ,čuo sam da se i Tramp tako ponašao kad je bio mali,da je gađao decu kamenjem i tukao pa bi posle pretio tatom da će da ih pohapsi
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment




                • Usmanova izjava.


                  Santi je imao 8 operacija od novembra



                  Apel administraciji da prefarba Princonovicevo analiticar u Translator's Lover.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Kakav Eddie.... Posle Wengera,Wenger bukvalno,mozda doduse :
                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno da nije, Arsen se ponasa kao da mu je Arsenal djedovina, nece taj ostaviti fotelju nikad.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa imat ce samo 70 godina nakon ovog ugovora. Moze jos barem deset godina ostati.

                        Comment


                        • Pa sta bi radio da je uspjesan kao SAF jbt, bi li otisao ikad? On nema rezultate iza sebe da bude nedodirljiv, jednostavno nema. Cak je i SAF visio u jednom trenutku, ovaj nikad, ali nikad. Tri kupa za 10 godina nije dovoljno dobro, tri lige za 20 pogotovo nije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Arsene Wenger je čovjek o čijoj se menadžerskoj vrijednosti već toliko dugo raspravlja da je svaka rečenica, bilo za ili protiv njegovih rezultata postala najobičnija floskula. I da ne bih ja ili bilo ko iznova pisao već napisano, samo ću zaključiti da su od njegovog dolaska u klub do danas jedino poslednje 3 godine zapravo godine neuspijeha. Onog momenta kad je on osvojio prvi od ova tri poslednja FA kupa i kada su zaustavili praksu odlazaka ključnih igrača, to je morala biti tačka konačnog završetka tranzicije. Ali uslijedilo je suprotno, klub se vratio par koraka nazad, tačnije, odbrana FA trofeja naredne godine bila je takpanje u mjestu, prošla sezona bila je katastrofa, a ovu je bukvalno poslednja utakmica u sezoni i ponovno osvajanje kupa učinilo boljom od predhodne. Samo jedna utakmica je odlučivala hoće li se desiti još veća katastrofa ili će klub ostati na nogama. I eto, u tih par poslednjih sezona prostora za kritiku Wengera dakako ima, a koliko je on sam krivac, toliko je kriva i uprava kluba. Vrijeme prije Ozila i Alexisa je ravno magiji. Arsenal ima tradiciju osvajanja trofeja, ali je taj isti Arsenal imao i višegodišnju tranziciju koja je mogla izgledati svakako, a jedan čovjek je zaslužan za nevjerovatnu konstantnost kluba.

                            O ljudskim vrijednostima Wengera i njegovom značaju za moderni fudbal mi je i suludo pisati u vremenu Murinja, Trampa, Karleuše i 150 miliona vrijednog Mbapea ...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ja vas razumijem donekle, vi ne znate za bolje i to ne mislim u losem smislu, rodjeni ste ili ste odrasli uz Arsenal i Vengera, prisustvovali ste Nepobjedivima, onakvoj igri sa Vijeirom, Anrijem i Bergkampom, ljubav prema Arsenalu je rodjena i zbog Vengera ali je dosta, to je svakome ko je iole objektivan jasno. Vidis li da svi, od ovog foruma preko stranih foruma i socijalnih mreza pa sve do do navijaca na tribinama rivalskih klubova, ali svi znaju da je ovo dobro za njihove klubove, jer niko ne zeli da rival ima top menadzera koji je konkurentan, a to Venger nije preko deceniju. Najblizi je bio prosle sezone, a ni tu realno nije bio blizu titule. Imas Liverpul koji ni blizu nema tu konstantnost pa je bio na klizanje, ali bukvalno na djelic sekunde od titule. Imas Totenhem koji je bio blizi tituli sa manjim budzetom i barem na papiru slabijim sastavom. Grade i oni stadion pa izgradise i ekipu koja je konkurentna, koja osvaja 90 bodovba skoro. I tu nema opravdanja, a posebno ne da neko za ove rezultate bude potpuno, ali potpuno nedodirljiv. I kad mu je posle ovakve sezone produzen ugovor kad ce dobiti otkaz? Nikad Van Gal je za identicnu sezonu dobio otkaz i niko, ali niko ga nije zelio u klubu od navijaca maltene. Dvije godine i 20 ne mogu i ne trebaju da se porede, ali nema tog trenera koji bi ostao u top klubu 10+godina bez titule. Ma sta bez titule, ni u jednoj sezoni nije bio ni u borbi za titulu.

                              Konstantnost je nebitna, jer Arsenal od toga nema nista bez tri kupa i osminu finala LS. Sta ima drugo? Sem da kaze konstantni smo. Sta znaci konstantnost? Imao i Real konstantnost osmine finala i ucesca u LS pa jesu li se zadovoljili s tim? Naravno da nisu, nego su mijenjali trenere, ulagali, zeljeli da napreduju i danas su tu dje jesu.

                              Ova romanrtika je suluda, jer to nije ni romantika, to je samo stagnacija i nista drugo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sad si uvrijedjen sto sam rekao da si vanzemaljac.

                                Snowflake
                                Pahulja, vanzemaljac, imigrant i ne znam ništa o životu.

                                pre sla tko !

                                Comment

                                Working...
                                X