Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nista nemam protiv onih AFTVu,dosta njih pogledam uvek,sa par njih se slazem obicno,da umeju neki put da pretereno seru,umeju,verov.bi i ja slicno neki put ,pogotovu kad me uhvati odmah posle tekme,boze moj svako drugaciji malo,osim onog TYa,za lika treba posebna neka kategorija

    Ziru se ko covek radovao,al jbga profesionalc je,svaka mu cast za asis.i gol,nije bas da je bormut nas stigao na 3 3 pa da se njihov napadac veseli itd.al je trebao je da vuce dupe nazad,i da pokusamo da pobedimo a ne da skace kao balerina neka,
    Evo OX zna o cemu pricam
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Navijaci Arsenala su 15 godina gledali nenormalan fudbal, sad se to u psoljednje vrijeme ne gleda, vec samo na momente i onda svi svrsavaju na Arsenal kad odigraju tako, a tako su igrali 90% tekmi od 96. do 2010.

      S tim da su se od 07. raspadali u februaru redovno.
      Za igru se mogu sloziti, uvek je Arsenal igrao fino za oko, ali tu igru nisu pratili rezultati, bolje receno bitni trofeji - domace prvenstvo i LS. I to je glavni razlog frustracije.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • https://www.facebook.com/ARSENAL.T.N...5058407876799/

          Evo, i Venger je rekao nekoliko stvari o ugovorima..

          Comment


          • Prema Akijevoj analogiji svi bi bili zadovljni da se igra dobar fudbal i standardno ne osvaja nista . Ali ja ne zameram Akiju, mlad je momak i kao takav laka zrtva za manipulaciju od strane prekaljenih lisaca poput Gorana i Vengerice .

            Sanduka sve lepo objasnio, onako slikovito i sa razumevanjem

            Comment


            • Vidis kako ranije nisam povezao ovo Prince sa Makijavelijem, boze boze. Sve mi je pred ocima bilo ccc.

              Nema moje analogije, nisam je iskoristio, dao sam prostora da dopunite cime vi zelite, Princara je svojom agendom popunio.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Normalno da ce se covjek radovati golu svoga kluba sta tu ima cudno a i to sto je poslije utakmice bio nezadovljan je isto na mjestu i potpuno je opravdano.Pravi navijac Arsenala moze biti samo neko iz Engleske neko ko zna i osjeti taj klub i njegov mentalitet sve ostalo su simpatizeri i ljudi koji umisljaju da su navijaci tog kluba.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Da to bi tako bilo u tvom svetu gde je sve ravno kao Vojvodina.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Evo procitah da opet Pereza muci neka povreda...

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Nisu oni jedini koji ostavljaju svoju lovu. To što oni ostavljaju je mizerna cifra. Najviše love ostavljaju inostrani navijači , prodaja dresova,TV prava zato je PL trenutno najpopularnija liga . A da budemo iskreni pojedinci sa tog AFTV-a ne brukaju samo klub nego navijače kao navijače . Sada sutra treba sinu da pokažem šta je navijanje misliš da bi mu pokazao ovog Klauda ili na primer Borusijine ili Zvezdine navijače ?

                      Svaka momcima čast što idu na gostojuće utakmice ali ovo što pričaju posle utakmica je čist bezobrazluk i brukanje navijača i kluba.
                      Mizerna cifra 6,7 utakmica mjesecno...karte,hrana,pice,spavanje,avionske i autobuske karte...ti brate bas dobro zivis
                      Last edited by AK47; 05-01-17, 21:14.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Mizerna cifra 6,7 utakmica mjesecno...karte,hrana,pice,spavanje,avionske(auto buske) karte...ti brate bas dobro zivis
                        kako 6 utakmica mesečno života ti ? Nisam mislio mizerna po našim standardima nego za doprinos kluba . Naravno da je za svaku pohvalu ali nije kao da klub ima neko finansijsku dobit od njih.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          kako 6 utakmica mesečno života ti ? Nisam mislio mizerna po našim standardima nego za doprinos kluba . Naravno da je za svaku pohvalu ali nije kao da klub ima neko finansijsku dobit od njih.
                          Evo ti npr od 3.12. - 3.1. su odigrali 8 utakmica...vjeruj mi da je to bas opasna lova

                          Sta je s gostovanjima u LS?

                          Nema veze za klub nego oni svoje pare izdvajaju da bi podrzali ovaj klub i najmanje sto im se moze je ovaj iskreni govor na kraju tekme
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Prosek je 4 utakmice mesečno ajde da ne balavimo sad oko toga. Ti si rekao kako klub živi zahvaljujući tim navijačima , e pa ne živi . Živi od inostranih medija,navijača,marketinških prava itd. Za svaku pohvalu je što momci to rade , iskreno da živim u Engleskoj verovatno bi i ja kao i oni putovao na svaku utakmicu ali meni je nedopustivo da se pljuje trener,klub,igrači i da se sve to snima i kača na Youtube. Sami ih ismevate kako posle dobijene utakmice dernjaju kako osvajamo ligu a kada izgubimo Wenger out i ostale zajebancije . Meni to smeta i naravno da imaju pravo to da rade njihov obraz nije moj ali to sve loše utiče na klub i odrasle osobe kao što su oni treba malo pametnije i zrelije da se ponašaju a ne da divljaju kao manijaci posle svake izgubljene utakmice .Sam klub postaje predmet sprdnje zbog tih istih navijača , i ja ne mogu da prihvatim da oni predstavljaju klub i "prave navijače".

                            I meni je krivo kada izgubimo svakom je ali ne gubim se kao pojedinci zarad nekoliko klikova na youtubu , iskuliram prespavam i onda dam utiske. Lepo je to sve razumem kako je i kako krv bukti posle utakmice ali oni ga malo preteruju.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Prosek je 4 utakmice mesečno ajde da ne balavimo sad oko toga. Ti si rekao kako klub živi zahvaljujući tim navijačima , e pa ne živi . Živi od inostranih medija,navijača,marketinških prava itd. Za svaku pohvalu je što momci to rade , iskreno da živim u Engleskoj verovatno bi i ja kao i oni putovao na svaku utakmicu ali meni je nedopustivo da se pljuje trener,klub,igrači i da se sve to snima i kača na Youtube. Sami ih ismevate kako posle dobijene utakmice dernjaju kako osvajamo ligu a kada izgubimo Wenger out i ostale zajebancije . Meni to smeta i naravno da imaju pravo to da rade njihov obraz nije moj ali to sve loše utiče na klub i odrasle osobe kao što su oni treba malo pametnije i zrelije da se ponašaju a ne da divljaju kao manijaci posle svake izgubljene utakmice .Sam klub postaje predmet sprdnje zbog tih istih navijača , i ja ne mogu da prihvatim da oni predstavljaju klub i "prave navijače".

                              I meni je krivo kada izgubimo svakom je ali ne gubim se kao pojedinci zarad nekoliko klikova na youtubu , iskuliram prespavam i onda dam utiske. Lepo je to sve razumem kako je i kako krv bukti posle utakmice ali oni ga malo preteruju.
                              Uopste nije tako ima par ljudi tu koji imaju cvrst stav i ne zavisi im misljenje od toga jel bila pobjeda ili poraz.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Ljudi zive u Londonu gradu sa najvise milionera i jednim od najprosperitetnijih gradova na planeti. Nemoj da se zajebajemo, ako imaju da izdvoje 1k funti za godisnju imaju i da se kurce.

                                Nije to ko kod nas ovdje 1 k funti mozes pola godine zivit i ljudi zive od toga.

                                Njima ta jedna sezona dodje u finansijskom smislu ko nama da se odreknes pusenja ako si bas ekstremni pusac.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X