Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јесте а он је иначе добио црвени и поклонио два гола у још јачој утакмици
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Totenham u prilicno slaboj formi zadnjih nedelja tako da ne ocekujem da to bude neka teska tekma za nas. Pogotovo sad kad su se vratili Ramsey i Ziru.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Walcott trenirao odvojeno danas, znaci ne ide u Bugarsku. Monreal i Santi uopce nisu bili na treningu.

        Nema rizika sa Bugarima, idemo po pobjedu, a onda puni tim protiv Kokosara.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Pre 4 god.

          #neverforget

          Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Promjenit ces Gangaro misljenje isto kao sto si promjenio misljenje za manekena
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ја никад нисам променио мишљење за манекена , он је просечан нападач а није Бензема и Роналдо како си га ти дизао у небеса Једини за кога сам променио мишљење је Ремзика и то сам признао . А пре ће бити да ћеш ти променити мишљење за Кокса као што си за Казорлу
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nisam ja nikad digao Girouda u nebesa Ronalda i Benzeme. Uvijek sam govorio vrhunski napadac, ali ne onaj sami svjetski vrh. Covjek daje sve od sebe na terenu i konstantno doprinosi.

                  Sto se Santia tice, nisam obracao previse paznju na Kokelana u tom partnerstvu. Onda se poceo primjecivati pattern, da nabace dupli presing na Santia, i ostave kilometre prostora Coqelanu koji jadan ne zna sta ce s loptom. Nama je prosle sezone igra bila katastrofa jer su se u isto vrijeme povrijedili i Santi i Kokelan i otislo sve u vraziju mater. Onda se vratio Coq i igrao s Remzikom, koji ne zna graditi igru od pozadi i tu nisi imao balans.

                  Nikad ja nisam rekao da je Kokelan los fudbaler. Ono sto on radi, on to radi odlicno, a to je sjebavanje napada i uzimanje lopti.

                  ALI

                  Coqelan ima samo jednu prednost i vamo 5 drugih mana. Grant radi priblizno dobro ono sto Coq radi najbolje, ali zato u ostalih 5 segmenata prekucava Coqelana. Stoga, kada gledas ko je kompletniji fudbaler, dodjes do zakljucka da je to Granit Xhaka. Uostalom, vidjet cemo kako ce funkcionisati partnerstvo sa Remzikom. Ja ocekujem da bude fenomenalno, al ako budem grijesio priznat cu da sam pogrijesio, nikada me toga sramota nije bilo.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Mislim da se varaš oko tog "približno dobro" Aki. Oke, Kokelan je limitiran, slažem se, ali defanzivno tuče Xhaku prilično. Bar ono što sam gledao (nisam mnogo priznajem, ali ono što sam gledao).
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Бољи је Гранит ал у прављењу бакљава
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Zivi bili pa vidjeli.

                        Ako se kladim na jednog igraca Arsenala da ce biti jedan od najvaznijih u timu, to je definitivno Granit Xhaka.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Walcott, Nacho, Hektor i Santi nisu putovali.

                          Xhaka bi mogao poceti sutra.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • O kakvom to incidentu Arsen prica u vezi Hektora?!
                            "Arsene Wenger says that Hector Bellerin’s absence from the squad that travelled to Bulgaria today was because of a ‘little incident’ in training. "

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma malo ga neko udario, nista strasno kolko sam ja shvatio.

                              Inace Klatenburg sudija ovaj vikend. Posto Unitedu nije dao 7 penala, ocekujem ovo kolo da pokloni barem jedan penal Kokosarima i jedan crveni nama.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Klasicno ogradjivanje i unaprijed trazenje alibija pred derbi utakmice
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X