Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • ARSENAL: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Arteta, Flamini, Rosicky, Cazorla, Podolski, Giroud

    Subs: Viviano, Jenkinson, Bellerin, Kallstrom, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Sanogo
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • I Wenger je kriv, a udje Remzika i najbolji bude igrac na terenu. Smijesno koliko igraci Arsenala pate od bolikurcovitisa.Sreca prethodnih sezona je bilo tu igraca koju su vazda odradili lavovski posao, citaj van Persie, pa Walcott. Ove sezone nema niko da povuce u zadnjih 10 utakmica, svi hodaju, boli ih kurac. Giroud pravo moze da odjebe na klupu. Ja sam ga podrzavao najvise, al njega najvise i boli kurac zadnji 10 tekmi. Tri kako treba pasa nisu povezali. Jebo ti to. I onda menadzer kriv. Jes al u kurcu kriv, ubaci igraca on igra ko da je na drogama, a bio povrijedjen 14 sedmica, ovi ostali se setkaju. Jadno je na sta je spao Arsenal, jadno!
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Žao mi profesora, baš ga svako pljuje danas...

        Comment


        • Meni je najvise zao sto ga njegovi vlastiti igraci pljuju posred face, al haj nije im ni to dosta vec da ga dobro ugaze jos..

          Obrana je najveci kriminal koji postoji. Vermalen je katastrofalano los takticki igrac, a Monreal ga u stopu prati. Uzasno lose pozicioniranje. Umjesto zonalno da se brane on ide na igraca, dok Pero brani zonu, a Monreal zonu isto tako, naravno da ce ispast cijela obrana zbog te gluposti.

          Arteta se seta uokolo, salje pasove u vasionu, katastrofa, frajeru se odbila lopta od noge i napravio kontru za drugi go, uzas.

          O Flaminiu ne treba trositi rijeci, ono je definicija kako zajebat svoj tim jedan kroz jedan.

          Da moze, Wenger bi ih sviju otjero malo, al nema igraca da pokriva.

          E da jebo mu Arteta familiju, samo zbog toga mu zamjeram i nista vise. Jest ga naguzio Martinez takticki, al ga jebo arteta, kurac od igraca.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa to je on kriv, lack of authority.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Manchester United winger Ashley Young's eldest son Tyler penned a deal to join Arsenal's academy yesterday, providing the star with welcome relief after damaging his hand against Newcastle United last weekend.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pa to je on kriv, lack of authority.
                Ne to se zove previse vjere u igrace i ne isplacivanje iste njemu. Katastrofalni su mu igraci.

                Ne mozes naglo pristup promjeniti, sa Wengerovog na Fergusonov. Fergi je udarao igrace, gadjao ih kopackama, bio Atila Bic Boziji, a Wenger je lider koji zeli da unaprijedi tebe kao covjeka i fudbalera, al posto njih boli kurac za karijere, taj pristup moze kurcu svirat. Sve je do mentaliteta igraca, da li on zeli da postane bolji. Historijski Wenger nikada nije radio, do sada, sa igracima koji ne zele da unaprijede sebe, i ne teze ka boljem. Ovo je skupina igraca koja stagnira sada, barem njih 60%.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Uvek je meni Wenger bio mek u tom pogledu sto se autoriteta tice, previse. To je problem, kad ih ne ide, on ih ne motivise, niti posalje igraca na klupu za losu partiju.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa to je on kriv, lack of authority.
                    Verujem da mladjim generacijama tako zvuči, ali priča je malo šira i uključuje mnogo toga. Postoje razne vrste autoriteta...

                    Samo kažem da je Venger čovek za primer po mnogim pitanjima i da mi je tužno da slušam da ga baš svaka budala ismeva danas.

                    Comment


                    • Meni je krivo, ali je zastario, a i nema mocne psihicki igrace kao prije. Prije je imao ciljane igrace, pobjednike u dusi. Ljude koji su mljeli na treningu, pa jebote dovoljno je ona prica o Toureu kako je slomio i Bergkampa i Henry-a i na kraju i Wengera klizecim startom na probi, pa onda Wengerova recenica, s ovim bi u rat isao. Dovoljno je. Borbenost, zelja za napretkom, to je uvijek trazio Wenger, ali od ove generacije ima samo Walcotta, Remziku, Jackija, Gibbsa, Koscielnog i Rosickog. Sve ostalo su kite nad kitama po pitanju psihologije.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja sam jos pre mesec-dva govorio da mi titulu u PL necemo uzeti, ali ko bi rekao da ce se desiti ovakav pad i da nam preostaje borba za 4. mesto?
                        Mada mislim da cemo mi i ostati 4., ukoliko Ramsey bude zdrav do kraja, Ozil ce se vratiti za 2 nedelje, a njih dvojica odlicno saradjuju na terenu.
                        Ja sam takodje branio Girouda nesto malo, svidjalo mi se ono njegovo odigravanje iz prve, sada ni toga nema. Pa on kap znoja ne prolije na terenu! A trcanje, kretanje mu je uzasno.

                        Slazem se sa Akijem u vezi onog sto je napisao u vezi kurcobolje, samo ja bih u listu onih koji pokazuju neku zelju dodao i Chamberlaina.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Jools View Post
                          Verujem da mladjim generacijama tako zvuči, ali priča je malo šira i uključuje mnogo toga. Postoje razne vrste autoriteta...

                          Samo kažem da je Venger čovek za primer po mnogim pitanjima i da mi je tužno da slušam da ga baš svaka budala ismeva danas.
                          Nema sta da zvuci, jer je to skoro istina. Zna se na koji autoritet mislimo.
                          Mladjim generacijama ukazes na uspehe, i pomislis Wenger je tada imao autoritet. A ni tad nije imao, vec je rec u svlacionici imao Viera, Adams i slicni igraci, tada nije bilo Arsenala bez "jake ruke", svaka cast ovim igracima danas, ali nema tu nekog lidera, sto je i Neville ukazao. Jack se ponasa kao da je neki lider, ali previse se detinjasto ponasa u nekim situacijama, i jos je nezreo. Vidi da timu ne ide, onda se prica posle poraza od Chelsea kako ce se odrzati neki opasan team talk, kako ce promeniti neke igrace i covek nista ne promeni u odnosu na tu utakmicu.

                          Covek je primer kako treba ekonomski odrzavati klub, i za to mu skidam kapu. Ali izgleda da za nesto vise i njega vreme zgazilo. O povredama ne bi ni pricao, pre sam mislio da je to nesreca, ali ocigledno da i on tu ima krivice. Jeste tuzno sto ga mnogi i previse pljuju, ali nesto je vala i zasluzio.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            I Wenger je kriv, a udje Remzika i najbolji bude igrac na terenu. Smijesno koliko igraci Arsenala pate od bolikurcovitisa.Sreca prethodnih sezona je bilo tu igraca koju su vazda odradili lavovski posao, citaj van Persie, pa Walcott. Ove sezone nema niko da povuce u zadnjih 10 utakmica, svi hodaju, boli ih kurac. Giroud pravo moze da odjebe na klupu. Ja sam ga podrzavao najvise, al njega najvise i boli kurac zadnji 10 tekmi. Tri kako treba pasa nisu povezali. Jebo ti to. I onda menadzer kriv. Jes al u kurcu kriv, ubaci igraca on igra ko da je na drogama, a bio povrijedjen 14 sedmica, ovi ostali se setkaju. Jadno je na sta je spao Arsenal, jadno!
                            Kako Rodzersovi i Martinezovi igraci ne pate od tog bolikurcovitisa?
                            sigpic

                            Comment


                            • Wenger sada napusti klub imat ce bezbroj ponuda. Prvi u redu ce biti Real, Barca, PSG
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment

                              Working...
                              X