Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Jbs Bonucija, hocemo Chiellinija !
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Ma nosite i njega, ionako je izlapeo

        Comment


        • Daj proto, ne lozi nas . Pa bolje Monreal da igra cb nego li da se daje 18 miliona za tu kiksaru. Da mu nisu Kjelini i Barza, odavno bi se pokazalo kakva je to prevara od igraca.

          Comment


          • Jedino Barzu postujem od stopera. I Chiello je pokazao kakav je sumar kad mu nema Barze da organizuje odbranu.

            A Bonucci bi vam bio pravi pogodak ionako nemate kiksare u zadnjoj liniji

            Comment


            • Pa nije pobudalio Wenger da tolke pare daje

              Carvalho 99% i Manolas, Proto de vidi imal sta za Juve i njega, jer sam cuo da ga hoce Juve.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Manolasa je kao trazio Juve, nezadovoljan lik u Grckoj, oce nesto vise tj jacu ligu. Nema jos uvek neki pouzdan izvor koji kaze da smo poslali bilo kakvu ponudu, mozda ga skautirali i to je sve.

                Comment


                • Trebalo bi se onda veceras znati, ako je izostavljen iz ekipe ide on negdje, samo pitanje je gdje
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Juve dogovorio Luisao-a, sto bi inderektno znacilo da su odustali od Manolasa koji bi sada trebao nama za nekih 8-9m funti.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Koscielny ce izgleda biti spreman za mec protiv Palace-a.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Je l' zna neko sta se desava s Karvaljom?

                        Comment


                        • Wenger na press konferenciji rekao kako je Sancez potencijal da bude najbolji igrac premier lige, te kako ce se ove sezone 6 timova boriti za titulu.
                          Krenem ja brojati:
                          1. Arsenal
                          2. Abramovich
                          3. Malograđani
                          4. Jedinstvo
                          5. Luis Suarezov bivši klub
                          6. Everton
                          7. Totten-- ček, rekao je 6?!!
                          Pa, da ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • https://vine.co/v/MYrDF9eg3MJ

                            Comment


                            • Dimitrije ovaj covek je veoma pouzdan,on odredjuje sky bet,i u kontatku je sa najvecim menadzerima u svetu fudbala,e sad koje je to veliko pojacanje,moja neka predvidjanja su ili napadac ili dm,Kavani,Pogba,mada najrealnije Wiliam Karvaljo,uz stopera koji ce sigurno doci.

                              Comment


                              • Ako je Kavani stvarno ,,samo" 51 milion onda ga treba platiti, mada mislim da ce mu i plata biti barem 200 hiljada nedeljno... Karvaljo nije bas neko zvucno ime tako da ne znam... Igrao je juce ili prekjuce protiv Porta valjda i ucero im gol...

                                Comment

                                Working...
                                X