Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To su lazni moralisti

    Comment


    • Sve cestitke na pobedi. Samo sto ste jajare sto ste stali!? trebali ste 10 jos da nama date. A mogli ste lagano.

      Do sledece tekme.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Kako smo ovo odigrali, ja ne verujem Drugo poluvreme razumljivo smo spustili gas ali prvo... Aleksis kralj ekipe

        Comment


        • Arsenal have not conceded a single goal in the Premier League when Gabriel Paulista has been on the pitch this season.
          Upari majstora sa Kosom i najjaci stoperski tandem lige, pjeske. Monreal prekucava igricu, nenormalan napredak

          Na vakat dolazi pauza repki da se oporave Kos, Arteta i Flamoni.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Rekoh da moramo odgovoriti pobedom posle L.S i vise nego su me ispostovali Mogli smo dati jos koji a i primiti Sancez ,Mesut,Kok,Ceh odlicni ...Monreal covek svaku utakmicu konstanto dobar protiv bilo koga i Gabriel isto ,sa Kossom ce sve bolje izgledati...Ebem ti sad reprz.pauzu osecam da bi mogli neki niz dobar napraviti
            sigpic

            Comment


            • Arsenal je u ligi dosad igrao protiv Cristal Palaca, Chelsea i Lestera u gostima, a kuci protiv Liverpoola i Uniteda. U 8 kola osvojeno 16 bodova, 2 boda ispod Citya koji je imao malo slabiji raspored.

              Protiv Liverpola i Chelsea su ukradena po 3 boda i to je 6 bodova odmah koji fale na ovih 16 osvojenih dosad.

              Arsenal je glavni favorit za titulu uz City.

              Pisao sam o iskoristenosti suteva na go i to polako dolazi na svoje. Glavno je da se postigne prosjecna efikasnost u toku sezone od preko 20%, sa kolicinom osvojenih sansi koje mi stvaramo dat cemo 100 golova u ligi.

              Walcott je danas odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri. Polako se uigrava u poziciju spica i ako gojko opet izdominira sa procjenom, treba ugasiti internet, nije potrebno vise da se diskutuje, Gojko je brat

              Alexis Sanchez ce biti uz Aguera glavni konkurent za igraca sezone. Idu obojica na preko 20 golova ove seozne.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • 2 puta ocekujem remi i oba puta razbijamo protivnika, a kada ocekujem pobedu(Dinamo,Olimpiakos) redovno se blamiramo.

                Doktorska partija od strane svih igraca, jedino mi se moj miljenik danas nije uklapao, ono je mogao realizovati kada je dobio loptu od Sancheza, a i gubio je par puta loptu. Ovakav pristup utakmici volim da vidim! Svaka cast svima.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Arsenal je glavni favorit za titulu uz City.

                  Walcott je danas odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri. Polako se uigrava u poziciju spica i ako gojko opet izdominira sa procjenom, treba ugasiti internet, nije potrebno vise da se diskutuje, Gojko je brat
                  Sad je već jasno da je Siti jedini konkurent, Utd. će padati na tabeli kako sezona odmiče, imaju previše bodova za ono što pokazuju, ali doći će to na svoje mesto. Imaju sreće što se Čelsi i Liverpul raspaduje jer teško bi i do 4. mesta stigli.

                  Bilo bi još bolje kad bi Volkota upario sa Alexisom u špicu pa igrao 442 dijamant, Kok DM, Santi i Rambo CM, Mesut AMC.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Sad je već jasno da je Siti jedini konkurent, Utd. će padati na tabeli kako sezona odmiče, imaju previše bodova za ono što pokazuju, ali doći će to na svoje mesto. Imaju sreće što se Čelsi i Liverpul raspaduje jer teško bi i do 4. mesta stigli.

                    Bilo bi još bolje kad bi Volkota upario sa Alexisom u špicu pa igrao 442 dijamant, Kok DM, Santi i Rambo CM, Mesut AMC.
                    Ovo smo Akan i ja raspravljali prosle godine stalno, samo sto je bilo da igraju Giroud i Sanchez ili Giroud i Walcott.

                    Sada ide jos par teskih utakmica u gostima i Everton kuci, plus dvomec sa Bayernom i onda ide laksi malo raspored, ali kako god mora se zadrzati nivo igre u PL, za LP me boli tuki.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ovo smo Akan i ja raspravljali prosle godine stalno, samo sto je bilo da igraju Giroud i Sanchez ili Giroud i Walcott.

                      Sada ide jos par teskih utakmica u gostima i Everton kuci, plus dvomec sa Bayernom i onda ide laksi malo raspored, ali kako god mora se zadrzati nivo igre u PL, za LP me boli tuki.
                      Ne treba se odricati LŠ, treba nekako proći grupu, probati jednom dobiti Bajern, ko zna šta se može desiti posle, kad je Čelsi one godine osvojio, može svako. I Atletiku falio jedan minut.

                      Comment


                      • Ima Arsenal kapacitet da pobjedi Bayern, ali moraju igrati priblizno svom maksimumu. Danas je bilo na 60% u prvih 20 minuta i onda se spustilo na ispod 50% napadackih sposobnosti.

                        Mora Dinamo bar jedan bod od 6 da izvuce protiv Olimpijakosa, a mi 4 od Bayerna i prolazimo sigurno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dovoljno je 3 od Bajerna, pod uslovom da oni napune Olimpijakosa i Arsenal dobije Dinama i Olimpijakos naravno. Realno je ocekivati da ce se ovo desiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Brilijantna predstava momaka. Sve sanse koje je imao Junajted, plod su gresaka Pera koji ne da nije kalibar za kapitena, nego nije kalibar ni za klupu ovog kluba. Ostatak odbrane, dm i golman TOP, Belerin je malo klimav u odbrani, ali ga pokriva Ramzi. Santi ponovio onaj nivo kao protiv Sitija u gostima, ali i dalje ne menjam misljenje da bi trebao biti na klupi dok su Ramzi i Ozil zdravi. Raduje tandem Sancez-Ozil koji su u nekoliko minuta objasnili sta je fudbal i njih vidim kao glavne motore koji mogu da nam donesu titilu. Volkot nije upisao gol, ali je zabelezio dve asistencije i pokazao borbenost kojom je na mene ostavio najjaci utisak na ovoj tekmi. Sa ovakvim pristupom ne da mozemo pobediti Bajern, nego mozemo pobediti svakoga. Trebalo bi cesce da cita bukvicu Venger igracima na treningu, rezultati su vidni .
                            Last edited by Lion; 04-10-15, 21:06.

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Dovoljno je 3 od Bajerna, pod uslovom da oni napune Olimpijakosa i Arsenal dobije Dinama i Olimpijakos naravno. Realno je ocekivati da ce se ovo desiti.
                              Kad je arsenal u pitajne sve je moguce morali su da dobiju dinamo a oni nista, sada moraju Bayern pa onda I u pireju na vrucem gostovajnu sto mislim da ce biti I te kako tesko al ne I ne moguce
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • [VINE]e2OBQQtm6qF[/VINE]

                                Gojko i Mesutko
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X