Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nema vise opravdanja vala vrijeme je da ide u penziju ili neki PSG tako nesto...

    Vi se mozete smijati ovima sa AFTV,ali to su ljudi koji ostavljaju svoju lovu i to ne malu da bi bodrili Arsenal i ovaj DT covjek govori istinu kome god to smetalo
    Nisu oni jedini koji ostavljaju svoju lovu. To što oni ostavljaju je mizerna cifra. Najviše love ostavljaju inostrani navijači , prodaja dresova,TV prava zato je PL trenutno najpopularnija liga . A da budemo iskreni pojedinci sa tog AFTV-a ne brukaju samo klub nego navijače kao navijače . Sada sutra treba sinu da pokažem šta je navijanje misliš da bi mu pokazao ovog Klauda ili na primer Borusijine ili Zvezdine navijače ?

    Svaka momcima čast što idu na gostojuće utakmice ali ovo što pričaju posle utakmica je čist bezobrazluk i brukanje navijača i kluba.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • AFTV kad se pojavio bio je odlican, a onda su skontali pojedinci da bi mogli malo tu paznju da iskoriste i pocela je drama.

      Wenger Out Brigada postoji od 2007. godine, i nikad nisu bili neka velika grupica, ali sad je ta mala grupica iskoristila platformu koja im je data, pa se stvorila prividna slika da vecina navijaca zeli Wengera van kluba.

      Dokaz da je totalno suprotno, desilo se prosle godine kad su probali ko fol da protestuju sa onim A4 papirima "time for change", ovako ko nas mladi Makijaveli (samo cu mu morati poslati obaveznu literaturu ako misli da bude i M od Makijavelija), pa je to postalo predmet sprdnje u medijima, jer je od 58k navijaca, na Emiratima, mozda 1k diglo te papire, a ostatak je skandirao 'one Arsene Wenger'.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Oni su ustvari jedini pravi navijaci Arsenala i imaju puno pravo da pljuju ljudi su na skoro svakoj utakmici trose veliki novac.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Claude i DT uvek realno govore, vidi se da ljudi pricaju emocijama i zato i ima velike razlike posle pobede i posle poraza. Sto je normalno za svakog normalnog coveka valjda, kad izgubis normalno da neces biti srecan.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • To sto neko trosi svoje pare, to je njihova stvar. Ako mu se ne svidja, nek ih trosi negdje drugo, niko ga ne tjera da ih trosi. Nek ih stavi u banku, pa nek se zali na nisku kamatnu stopu.


            Apsolutno nema problema sa zaljenjem, ali on je klasicni licemjer, koji jednu stvar prica na svom vlogu u toku tekme, a potpuno drugu stvar na ovim intervijuima.

            I ima jos jedna veoma bitna stvar, navijaci Arsenala su veoma, veoma razmazeni, kao i navijaci Uniteda. Naviknuti smo bili na jedan standard i sad kad se ne dobiva taj standard, odma moras da rondas sto ne dobivas taj standard.

            Bacanjem tantruma, svako 2 dana vodi ka psihijatru jedino.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma Aki ljudi daju pare i idu vec koliko godina na utakmicama, normalno je da su razocarani i da napokon zele tu titulu, ne vidim tu zasto su razmazeni, zasto nakon 10 godina zele titulu

              Comment


              • Zelim i ja titulu, ali ja ne idem na youtube da rijesavam svoje frustracije na nacin na koji oni to rade.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Upravo to , svi žele titulu ali ne pljuju svi svog trenera i upravu kao ovi indijanci. Svi smo nervozni posle utakmice ali to zadržimo za sebe , ne smimamo se za youtube i pravimo budale od sebe.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • E to je vec drugo nesto, naravno. Nije ukusno to sto rade, a vrlo verovatno neki i zaradjuju od youtuba...

                    Comment


                    • Nije belaj ni rjesavati se frustracija, mi to radimo preko foruma, ali to je daleko blaze od ovih sta rade.

                      Oni nemaju niti jednu pozitivnu rijec da kazu.

                      DT je snimio vlog, umiro je od srece kad smo izjednacili. Onda dodje poslije i pocne da sere, oni su fuj, ne dam im respekt sto su se vratili, bla bla bla. To je licemjerno.

                      Ja sam prvi poludio na Girouda sto je slavio na onako blesav nacin, a volim ga kao igraca oduvijek, ali mi je isao na kurac, al treba znati, da je to covjek koji je prvo ocistio situaciju poslje kornera u svom 16-tercu i nakon 60 sekundi na drugoj strani dao go za 3-3, emocije jebiga prorade.

                      I ovo pljuvanje sto je u medijima bilo prema njemu je krajnje sramotno.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja im samo zameram što stvaraju tu negativnu sliku svojim frustracijama , sve so tu matori ljudi a ponašaju se kao da imaju 16 godina i kao da ih hormoni pucaju . Gledam ovaj izdajnik Juventusa Soe kaže kako su to jedini pravi navijači , i sa tim ne mgou da se složim. Svi podržavaju klub koliko i kako mogu . Ja lično već 4 godina naručujem i domaći i gostujući dres , cimam tetku iz Slovenije da primi narudžbinu i da mi posle pošalje autobusom za Šabac , propustim jednu utakmicu godišnje ako i toliko i pratim klub do detalja. Šta da kažemo za ljude koji dođu iz Australije ili Amerike da gledaju utakmicu , pa nas odvali Junajted 8-2 i oni ljudi ne psuju nego samo kažu da su tužni što su toliki put odvalili da bi ovako nešto doživeli. Ako ćemo već da etiketiramo ljude to su po meni duplo veći navijači od ovih pojedinaca što divljaju na ovom AFTV-u.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nemojte da dirate Zirua...vidjeli ste poslije utakmice da je bio razocaran zbog rezultata bez obzira na 3-0. Nije direktno rekao da mu je zao zbog onakvog slavlja ali vidjelo se da mu je krivo...

                          Comment


                          • Pa jbg ljudi moji, bolje je da serendaju po youtubu nego da presrecu igrace poslije treninga i razbijaju im kola, ili da napadnu Wengera.

                            Svako lijeci frustracije na svoj nacin, eh sad to sto neko koristi pljuvanje kluba kao licnu promociju ne podrzavam.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ali najjaci je Aki kada kaze da su navijaci Aresnala razmazeni
                              3 titule za 20 i kusur godina i razmazeni. Naviknuti na kav standard? Top 4?
                              Navijaci Arsenala su sirocad koja prose ispred izloga poslasticarnice REALNO
                              Last edited by Sandugp; 05-01-17, 17:06.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Navijaci Arsenala su 15 godina gledali nenormalan fudbal, sad se to u psoljednje vrijeme ne gleda, vec samo na momente i onda svi svrsavaju na Arsenal kad odigraju tako, a tako su igrali 90% tekmi od 96. do 2010.

                                S tim da su se od 07. raspadali u februaru redovno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X