Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva 2 suta danas,Gibsa i Elnenya steta sto bar jedan nije uleteo

    Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja sam jos uvijek realan za duplu krunu
    Naravno da jesi,kad znamo ko je sponzor ne bi me cudilo da se igra na emiratima finale
    Idemo na pobedu,bez reprize
    sigpic

    Comment


    • Onaj sut Gibbsa sam vidio u golu, jebiga zajebala precka. Cim je pocela da dobiva na felsu, vidjelo se da ce dobra da bude. Steta sto je pukla precka po n-ti put ove sezone.

      Nisam znao da ima ono u sebi Gibbo. Ves brat moj bi bio ponosan. PODRSKA ZA VES-a
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Dobro je sto nisam mogao gledati tekmu, samo bih se iznervirao zbog novih povreda. Vidim i Vengerica izjavio da je sokiran povredama. To mi dodje kao da na primer gledas svake godine onaj film Titanik, i posle deset i kusur godina se sokiras da je brod udario u santu ledu, kao da prvi put nesto gledas. Ako nista, bar ce posluziti te povrede za nove izgovore, a i ove sezone se dobro gura u kupu, eto prilike da se losa sezona zamaskira osvajanjem kupa.

        Comment


        • Perina povreda samo posjekotina iznad oka.

          Gabriel izasao iz predostroznosti.

          Remzika isto iz predostroznosti, ali se sumnja da je opet ostetio tendon zaboravio sam gdje najebo je. Al svejedno kako izadje sinoc Remzika, tako Arsenal proigra i dade 2 gola.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ih Aki pretera sa Remikom. Za vikend ga pljuvali najviše a čovek iskidao. Ono juče je baš ružno izgledalo svakih 10min izmena. Dobro je da nije ozbiljno inače bi bilo ..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne mogu ja Remzija ocima.

              Usao Jeff i gledas rapsodiju na sredini terena sa Iwobiem, Jeffom i Elnenyem. Sve tehnicki potkovani igraci koji jako malo komplikuju, za razliku do Remzike.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment




              • Brutalno nesto
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Comment


                  • Ima li nade za odlazak Wengera ?
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Ima li nade za odlazak Wengera ?
                      Nema.

                      Ostaje on do 2017. Najbolje bi bilo da tada Lev preuzme.

                      Inace i Henry zavrsava one bedzeve, uskoro ce i on biit u mogucnosti da bude menadzer.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Izgleda da Wengera moze samo smrt odvojiti od klupe Arsenala,a slag na tu bi bio Henry da sve preuzme nadam se ipak da nisu tolike budale u klubu.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ma preuzet ce jos jedan YES MAN. Samo sto je Wenger dovoljno sposoban YES man da ne otjera klub u zonu ispadanja, vec da ostaje kompetentan godinama.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne daj boze da dođe Henry ili bilo ko sličan... Takav cirkus nije potreban arsenalu.

                            Mora ozbiljan trener koji poštuje filozofiju kluba i želi da igra lep, napadački fudbal.

                            Ne znam ko je to danas, pošto Gvardiole više nema, možda Piksi kako je nekada spominjano

                            Joakim realno najbolji, mada ne znam nista o njegovoj "filozofiji". Znam da mi se sviđa kao trener...

                            Comment


                            • Pa Joakim,ko drugi..Anri bi prosao kao Geri u Valensiji
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Samo da vas ne ujebe Arsen kao nas Fergi.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X