Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova anketa će se zatvoriti 17.11.2014 u 22:52

    Za
    13 65,00%
    AK47,
    AleksaVP,
    Erik Dekard,

    Gangrena,
    Tom Lunatik,
    Ves,
    Vladan,
    goku,
    l1m4r,
    ledeni 80,
    maliajnstajn,
    voja92,
    z0La

    Protiv
    7 35,00%
    Deni,
    Dimitrije,
    Jack,
    Powerslave,
    Prince,
    Topdzija,
    loli

    7:6 za sada protiv Vengera, a ovi podvuceni su provokatori, njih ne racunam.

    Comment


    • Reus je isto provokator sa jucerasnjom izjavom.

      Comment


      • Dobro da si ih prepoznao i odstranio, ali zavrsi posao cestito kad si poceo. "Provokator"? Sudeci po ovome, svako ko ne navija iskljucivo za Arsenal a glasao je za je provokator? Sta je sa ovima koji su glasali protiv? Nego lijepo podvuci sve koji nisu navijaci jer njihovo misljenje nije relevantno, tj. razlozi zbog kojih iznose stav nemaju veze sa kontekstom ankete.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Dobro Wenger OUT brigado ko bi u ovom momentu, znaci prezent vrijeme, preuzeo Arsenal i uradio bolji posao od Wengera do kraja sezone?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zasto smo provokatori ako smem da pitam? Mozda ne postujem u ovoj temi, ali je redovno pratim, kao i sve teme u PL-u.Pratim PL mnogo, samim tim i Arsenal, i mozda sam i najvise njihovih tekmi odgledao ove sezone.
            Nisam glasao cisto da bi imao neki glas u anketi, nego mislim da sad kad bi otpustili Wengera, bila bi velika greska, jer bar OVU sezonu, ne bi mogao niko bolje od njega da izvuce.Sa kupovinom bar 2 stopera, i mozda jednog DM-a u januaru, opet ce biti u top4.

            p.s. Ako je anketa bila iskljucivo za navijace Arsenala, onda se izvinjavam, povucite moj glas...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mah ovo je cista glupost sa tim provokacijama. Erik se tamo u temi Uniteda glupira i svaki put kad neko od nas postuje, to je provokacija, otuda i ovakva reakcija Prince-a i Vesa.

              Bezveze razbijate glavu. Wenger otkaz dobiti nece, samim time ispostovat ce ugovor od 3 godine sto je potpisao i to je to. Poslije toga, nek nam je Bog na pomoci.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A ne mogu ja Ves da podvlacim provokatore za opciju za koju sam i ja glasao jer smatram da su za pravu opciju glasali . I nisam ja za to da Venger sada ode, nego da se na kraju sezone povuce na neku drugu funkciju u klubu ukoliko klub ima vise ambicije u odnosu na borbu za cetvrto mesto i prolazak grupne faze ls sa drugog mesta.

                Zola, ma sprdam se ja . Ves i ja samo sledimo ideologiju svog idola xD, decka poznatog u narodu pod nazivom Lovac na provokatore . Ja te pozivam i da vise postujes u ovoj temi posto kako sam kazes Arsenal najvise pratis, a dobro je cuti i neko objektivnije misljenje .

                Comment


                • Polako, Wenger ima jos 3 godine ugovora i mislim da je to to. Osvojit ce on nesto u te 3 godine, vjerujem da mu je ogromna zelja LP i vjerujem da ce je napasti sa pravim pojacanjima u januaru i ako mu ne naleti Bayern ili Real odmah u iducem kolu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • hahahahahahahahahahahah ,sjajno ! Neka Santi ja cu
                      sigpic

                      Comment


                      • Monreal pise poruke
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Monreal pise poruke
                          I Koselni kucka takodje verov.sta ima za rucak a vidi ovaj i lici malo na Vilsera
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Mah ovo je cista glupost sa tim provokacijama. Erik se tamo u temi Uniteda glupira i svaki put kad neko od nas postuje, to je provokacija




                            Ne zaboravi deo kada samo cekam neki poraz Arsenala da dodjem ovde da bi se pravio pametan, da podjebavam/zajebavam/trolujem menadzera/igrace i vas navijace Arsenala.
                            sigpic

                            Comment


                            • Realno pretjerujes

                              Ako nema peckanja izmedju navijaca, sta smo onda to mi, gospoda u odjelima koja potajno smrcu kokain i jebu prostitutke?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ako nema peckanja izmedju navijaca, sta smo onda to mi, gospoda u odjelima koja potajno smrcu kokain i jebu prostitutke?
                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Pod jedan il sklonite ovog cicka il mi pustite da mu se napijem krvi javno na forumu ovdje.
                                U pravu si. Prijateljski banter.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X