Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U engleskoj ligi je druga prica, nece se ni Laca naigrati, setimo se Radomira Falka kako se naigrao a u francuskoj punio koga je stigao, a dok je bio u engleskoj ćorak ali ajde videcemo za Lacu otom potom, zato mu sigurno greje klupu u repki. I nikad nisam rekao da je najaci špic i ovo ostalo sto ste nalaprdali... Samo kazem takvog špica se ne smemo odreći ni po koju cenu!
    Ima visinu i snagu potrebnu za englesku ligu, ima odlicnu igru u vazduhu, dobru levu nogu, dobru petu, u stanju je da se zagradi i asistira. Jedine mane su sto nema brzinu i dribling.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Last edited by krele90; 18-06-17, 19:23.

    Comment


    • Zasto uzimate reprezentaciju za argument? Rami je bio prvi stoper na EP. Sisoko starter protiv Svedske u kvalifikacije prije Dembelea, Lemara pa ajde moga bi i Mbappe tu odigrati.

      Napraviste od Zirua Batistutu, a od Lakazeta panja najveceg.

      Ziru mi je kul za drugu opciju, e sad na Lakazeu je da se pokaze u PL i mislim da bi fino legao Arsenalu.


      A ovo za Arsenala i Ardu, samo nosiii.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Nema od tog Arde nista, agent pokusava da mu obezbedi transfer... Fake news!

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Baka View Post
          Zasto uzimate reprezentaciju za argument?
          Zato sto nemaju drugih argumenata. Hvataju se za slamku. Ili ovo kada kazu da je za PL neophodan visok napadac, a prethodnih sezona najbolji strelac te iste PL je Aguero sa 173 cm.

          Comment


          • Ziru je majstor fudbala, zna sve sa loptom, ali jednostavno nije za prvi spic Arsenala. Odlican je bio ove sezone u nekim utakmicama kao joker, ne moze da iznosi on celu sezonu u XI tima koji zeli da se bori za titulu...

            Lakazet bi vam odlicno legao, prostor igrac, ima da ga hrane Ozil i Sancez samo tako...
            Last edited by Ser Gagi; 18-06-17, 19:35.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Zato sto nemaju drugih argumenata. Hvataju se za slamku. Ili ovo kada kazu da je za PL neophodan visok napadac, a prethodnih sezona najbolji strelac te iste PL je Aguero sa 173 cm.
              Aguero nijednom nije bio prvi strelac, pa si upravo to napisao, eto iste takve cinjenice i mi iznosimo

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                U engleskoj ligi je druga prica, nece se ni Laca naigrati, setimo se Radomira Falka kako se naigrao a u francuskoj punio koga je stigao, a dok je bio u engleskoj ćorak ali ajde videcemo za Lacu otom potom, zato mu sigurno greje klupu u repki. I nikad nisam rekao da je najaci špic i ovo ostalo sto ste nalaprdali... Samo kazem takvog špica se ne smemo odreći ni po koju cenu!
                Ima visinu i snagu potrebnu za englesku ligu, ima odlicnu igru u vazduhu, dobru levu nogu, dobru petu, u stanju je da se zagradi i asistira. Jedine mane su sto nema brzinu i dribling.

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                Jesi ti ti '90 godiste ? Msm zbog avatara valjda jesi, ali izgleda kao da si 2005. ili tako nesto

                Falcao pre povrede, ACL pokidao, odigrao svega 17 utakmica i eto dao svega 9 golova. Ali eto naigrao se u Francuskoj. Kazes drugacije u Engleskoj, pa nije mogao da se snadje. Lik nije ni upola dobar kao sto je bio pre povrede. Malo se informisi, postoji google a i ostali pretrazivaci. Mada google dominira, sa njegovim nastankom vise nema neinformisanih ljudi na netu tj forumima.

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Aguero nijednom nije bio prvi strelac, pa si upravo to napisao, eto iste takve cinjenice i mi iznosimo

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                  Ma nije nikada. Ziru je bio najbolji strelac u sezoni 14/15, a u narednoj je Ziru bio drugi strelac sa golom manje od prvog.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Jesi ti ti '90 godiste ? Msm zbog avatara valjda jesi, ali izgleda kao da si 2005. ili tako nesto

                    Falcao pre povrede, ACL pokidao, odigrao svega 17 utakmica i eto dao svega 9 golova. Ali eto naigrao se u Francuskoj. Kazes drugacije u Engleskoj, pa nije mogao da se snadje. Lik nije ni upola dobar kao sto je bio pre povrede. Malo se informisi, postoji google a i ostali pretrazivaci. Mada google dominira, sa njegovim nastankom vise nema neinformisanih ljudi na netu tj forumima.
                    Da li si ti realan? pa evo ti ova sezona 21 gol u ligi i 5 CL, cim se vratio nazad u francusku preporodio se covek.... A kazes da nije ni u pola dobar kao sto je bio pre povrede...
                    Ne mogu i ne zelim da se raspravljam znao sam da ce te se okupiti kao musice svi na mene cim sam uzeo da napisem nesto o Ziki. On je za vas drvo i neka ostane tako (ps... Drvo postigloo najbolji gol sezoneee)

                    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                    Comment


                    • Mene samo iznerviralo to u vezi Engleske lige, kao da je to neka strasna liga gde ofanzivni igraci imaju tantalove muke da postignu gol. Da mu nije bilo one povrede msm da ne bi ni isao uopste u EPL, ali da je one 2013 otisao tamo, sigurno bi dominirao. A svi znamo kakva je zver bio u Spanskoj ligi. I da nije ni upola dobar kao pre povrede, da nisi 2005. godiste verovatno bi to znao. Tu cak ni google ne pomaze.

                      Inace boli me tuki za Girouda

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Mene samo iznerviralo to u vezi Engleske lige, kao da je to neka strasna liga gde ofanzivni igraci imaju tantalove muke da postignu gol. Da mu nije bilo one povrede msm da ne bi ni isao uopste u EPL, ali da je one 2013 otisao tamo, sigurno bi dominirao. A svi znamo kakva je zver bio u Spanskoj ligi. I da nije ni upola dobar kao pre povrede, da nisi 2005. godiste verovatno bi to znao. Tu cak ni google ne pomaze.

                        Inace boli me tuki za Girouda
                        U Engleskoj ligi Bolasi i Zaha prave strahovitu razliku, toliko je to jaka liga. Dodje Ranokija i utegne se odbrana nenormalno. Takticki je liga na mnogo niskom nivou.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          U Engleskoj ligi Bolasi i Zaha prave strahovitu razliku, toliko je to jaka liga. Dodje Ranokija i utegne se odbrana nenormalno. Takticki je liga na mnogo niskom nivou.
                          Da li to znaci da ce Salah u PLu postici 20+ golova, posto je u takticki premocnoj seriji a izdominirao...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            U Engleskoj ligi Bolasi i Zaha prave strahovitu razliku, toliko je to jaka liga. Dodje Ranokija i utegne se odbrana nenormalno. Takticki je liga na mnogo niskom nivou.
                            Kad si vec pomenuo Ranokiju, izjavio lik kako na treninzima se uopste ne trenira taktika Msm mozda i laze sta znam. Mada dobar presing pobija svu taktiku ovog sveta, ali treba trcat 90 min bez prestanka. Vid Kloppa kako je prosoa ove sezone, tamo negde u martu igraci bili na aparate

                            Comment


                            • Ne, on ima najgoru realizaciju na svijetu, ali ce ulaziti u sanse kao blesav i praviti ogromnu razliku.

                              Ma nisu ni u martu, u januaru su poceli da disu na skrge.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Da li to znaci da ce Salah u PLu postici 20+ golova, posto je u takticki premocnoj seriji a izdominirao...
                                U Serie A fali individualnog kvalitet tj vise WC igraca kao nekada, ali taktike i ne bas. Mada se i to menja sa dolaskom stranih trenera, evo ove sezone palo kisa golova. Da ne prepoznas ligu. A Salah nije merodovan kad su u pitanju golovi, taj masi sve zivo.

                                Comment

                                Working...
                                X