Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otisao Remzika na krilo. Fala kurcu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Bas me zanima na kom jeziku ce se Gabriel sporazumeti sa Gibsom i Perom. Verovatno ce tu Ospina imati ulogu prevodioca . Cembers bi bio mnogo bolji izbor, i ne shvatam poentu izbacivanja Monreala. Jedino dobro je sto je Ramzika na krilu.

      Comment


      • Mala povreda Monreala.

        Dobar je tim. Elneny mora danas da dominira. Fazon s ovom formacijom je da imas 3-4 varijacije.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Elneny i Coquelan, Ramsey ne moze ocigledno bez Cazorle u veznom redu, tako da je ovo dobar potez. Jedino me brine stoperski tandem, ostalo mi se svidja. I nekako mislim da pobedjujemo danas!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Izmesao malo karte i Wengerica Aj pa sta bude..,ne vredi vise da gajim preteran optimizam,nije uspevalo Samo nemojte izgubiti ,ko Boga vas molim

            Last edited by Jack; 05-03-16, 12:28.
            sigpic

            Comment


            • Pih sto me iznervirao Kokelan,bas glupavo,pogotovu prvi zuti koliko puta,na kartone bitan mec useremo.Al svaka cast momcima na vracanje,mislio sam kod 2 1 da je gotovo,jos Ramzi imao za pobedu,steta,Mogao bi Wenger da ponovi ovakav sastav cesce..Alexis konacno,sad kad bi zabio jedno 10 do kraja prvenstva,i vodio nas do titule, Da i Elneni se dobro snasao od prvog min.Ospina odlican,Belarin u napadu,u odbrani slabo,slabo...Idemo u utorak rutinski ,,bar neki mec za promenu...dosta zivaca iskidoh
              sigpic

              Comment


              • Wenger says he is disappointed with Coquelin. He said he warned him at half time
                Ne moze ono raditi, al nikako. Sreca samo u kupu suspenzija. Jebiga, lik je ubica, prvi instinkt idi na start. Ondje se gura igrac do kornera, dobiva se na vremenu i onda lansiras kontru.

                Da je ostao na terenu, pjeske 2-0, rezultat. Ovako je se moglo i do pobjede na kraju, da je malo mozga imao Remzika. Mogao je ondje na laznjak da ide, i suta u dalji ugao, al jebiga. Nema veze.

                Vrhunski bod sto se mene tice, kada se shvati kakva je situacija bila u 70. minuti.

                Idemo po tu tiulu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Cim je Remzi otisao na ,,krilo", a u sredinu usao disciplinovaniji igrac eto i bolje igre. Bitno je da su poceli golovi da padaju, jedino sto sad treba opet odbranu nastimavati.

                  Comment


                  • Danas bez 3 standardna defanzivca,Ceh,Koss,Naco....Gibs bio i vise nego solidan ,al opet valjda ce brzo Monreal na teren,mislim da je Gibs kasnio da izadje za ofsajd zamku,kod Kejnovog gola....
                    Eh drago mi sto i Arsen uvideo Teovu ocajnu formu pa ni sa klupe nije usao...

                    Ajmo Wotford kasnije...,mogu opusteno bar nereseno da iscupaju
                    sigpic

                    Comment


                    • Jos jedna u nizu propustenih prilika da se napadne titula, steta. Ako nista, barem su igraci pokazali karakter za promenu, mada nema nikakvog opravdanja, nije ovo prva tekma u kojoj se skupo placa greska pojedinca, sto pokazuje da je tim sazidan sa dosta manjkavosti i fuseraja sto dovodi do toga da se posle nekoliko tekmi uvek nadje neki novi tragicar. Bez cetiri dobra pojacanja na leto, ne moze se govoriti da je ovo ozbiljna ekipa. Na srecu Arsenala, ni konkurenti nisu daleko sto se ozbiljnosti tice, pa je tako i dalje sve moguce, od titule pa do sestog mesta.

                      Comment


                      • Juce je Coq zasluzio drugi zuti, ali to ne iskljucuje cinjenicu kako se danas fudbal igra. Na stetu protivnika. Bas prije nego sto ce krenuti Coq u klizeci, Kane gleda preko ramena vidi njega, gleda loptu ima jos jedan dodir i onda gura sebi for 5 metara, Coq je vec u zraku, lopta je otisla, ali je i Kane u zraku jer je ocekivao da ga saplete. Kontakt se desio u trenutku kada je ovaj vec posao da pada.

                        Meni je to presmijesno. Mislim sudija je 100% upravu sto je iskljucio Coq-a, ali ne mogu da se slozim da je uredu igrati na stetu protivnika. Traziti kontakt, padati svaki put kad se kontakt osjeti. Ne razumijem to.

                        Nesto je trulo u zemlji Danskoj.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • To je danas trend..pre ce igrac da se zabode u protivnika i da padne nego da nastavi da trci i proba da da gol..prvi primeri kojih sam se setio od skoro su vardi protiv arsenala i ovaj mali mihajlovic protiv zvezde u derbiju..jednostavno je tako,zasto ne znam ali retko je videti igraca koji i posle starta pokusava da ostane na nogama..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Zaista druže? Kane je slepac i kvarnjak zato što je hteo u derbiju da donese prednost svom timu? A uradio je nešto sasvim legitimno i po pravilima igre. Da je to Ozil uradio bio bi vrhunac igračke inteligencije, figura koja donosi prednost. Mnogo si ostrašćen i nemaš ni turnku objektivnosti jbg tako je, bez ikakve ljutnje.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ma opcenito me interesuje zasto je taj trend. Ne volim ja to. Ja prvi sam pljunuo Kazorlu prije par godina kad se bacio i dobio penal protiv WBA.

                              Jeste sve to legitimno, ali kazem, ne svidja mi se. I ne bi ja rekao da Ozil to radi ili bilo ko.

                              Ok je kad si u bezizlaznoj situaciji, ides jebiga na kontakt. Ali u ovakvim situacijama imas hektar prostora i ti uradis samo jednu stvar, a to je da ides na crveni. Vidjelo se da je posao da pada prije kontakta. To je za mene cisto bacanje iako je kontakt bio. Ali u isto vrijeme je i zuti karton, za Coq-a, jer je namagarcen.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne znam zasto je to trend niti volim to ali razumem igrace,pokusavaju da izvuku nesto za svoj tim..ja to licno nikad nisam radio,zato mozda i igram samo mali fudbal sad
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X